Топ-10 причин вчитися в Канаді

28.11.16
0

Якщо у вас є хоч найменша можливість - ви повинні собі дозволити таке неймовірно позитивне і корисне пригода, як навчання в Канаді! Ця поїздка докорінно змінить ваше життя: ви отримаєте чудову освіту за фахом, а ваш англійська покращиться до максимального рівня! Але головне - при бажанні ви зможете залишитися в прекрасній країні кленового сиропу назавжди!

Ми - компанія Open World Learning, знаємо про всі достоїнства освіти в Канаді на підставі особистого досвіду і досвіду кількох сотень українців, які з нашою допомогою ризикнули сісти за парту в чужій країні. Тому сьогодні ми з упевненістю говоримо: Канада - найкраща країна для отримання освіти або підвищення його рівня в будь-якому віці! Потрібні докази? Ось топ-10 фактів, що підкреслюють переваги навчання в цій країні.

1. Доступна вартість. Канада - країна з високим рівнем розвитку. А вартість життя тут помітно нижче, ніж, наприклад, в сусідніх США. Це важливий факт: освіта ви отримуєте відмінне, а витрачаєте на нього значно менше, ніж в інших країнах. Йдеться як про побутових витратах на житло і харчування, так і про оплату за саму навчання. Звичайно, навчання в найбільш престижних, або розташованих в столиці університетах, обійдеться дорожче в порівнянні з навчальними закладами з тим же якістю освіти, але в провінційних містах.

2. Без вікових обмежень. Відправитися на навчання до Канади реально в будь-якому віці: і в 17 років, відразу після закінчення середньої школи, і в 30, і в 50. Як мінімум можна пройти навчання в мовній школі. Ну а якщо є бажання добитися більшого, поліпшити наявні знання за фахом або все почати з нуля - поступайте в коледж і / або університет. До речі, багато студентів у віці за тридцять приїжджають вчитися разом зі своїми сім'ями. Адже якщо хоча б один з батьків працює або навчається фул-тайм, то дитина може відвідувати школу безкоштовно!

3. Якість освіти. Більшість канадських навчальних закладів державні, тому піддаються жорсткому контролю за змістом та якістю викладання. Сильною стороною канадської моделі освіти є тісний зв'язок академічних програм з практикою. Оскільки Канада є одним зі світових лідерів в області високих технологій, аерокосмічної індустрії, мікроелектроніки, біотехнологій, всі ці напрямки викладаються тут на дуже високому рівні. Доброю репутацією користується також інженерну освіту, програми в області бізнесу і природничих наук.

4. Відсутність складнощів з надходженням. На відміну від вузів в багатьох інших країнах, український атестат в Канаді котирується відповідно. Так що стати заокеанським студентом можна відразу після закінчення української школи. В цілому, окрім бажання і фінансів, вам буде потрібно всього лише надати документ про повну загальну середню або вищу освіту, результати мовних тестів і ... все! Навіть якщо у вас поганий англійська - це не проблема! В такому випадку навчальні заклади пропонують часткову завантаженість: студенти активно освоюють мову і паралельно вивчають лише 1 - 2 академічні предмета, поки не досягнуть необхідного мовного рівня. До речі, школярі можуть надійти в канадський коледж чи університет ще під час навчання в 11 класі: в такому разі не доведеться здавати ЗНО.

5. Можливість отримати стипендію або знижку. Іноземні студенти, які добре вчаться, можуть отримати стипендію в кілька тисяч доларів або ж знижку на навчання в розмірі 50-70% від вартості всього курсу. А ще в кожному вузі діють грантові програми, які цілком реально виграти. Важливо, що стипендії можуть бути присуджені не тільки в області наукових досліджень, а й для проходження освітнього курсу в будь-який з областей гуманітарних наук, мистецтва, комерції та управління бізнесом, природничих наук і інженерної справи.

6. Інфраструктура і техоснащення вузів. Вчитися в Канаді приємно і зручно, оскільки вузи мають відмінну інфраструктуру і унікальне лабораторне обладнання, що дозволяє проводити наукові дослідження світового рівня. Навчальні аудиторії оснащені за останнім словом техніки. А кампуси розташовані на великих територіях, як правило, в зелених зонах.

7. Практичність коледжів. Програми навчання в коледжах Канади розробляються у співпраці з компаніями-роботодавцями та пропонують спеціальності, затребувані на ринку праці. Завдяки цьому студенти можуть проходити оплачувану практику. Крім того, багато коледжі мають угоди з університетами та видають дипломи університетів-партнерів. Такий шлях здобуття вищої освіти в Канаді стає все більш поширеним і популярним серед студентів, які хотіли б платити менше. Адже вартість навчання в коледжах в 1,5-2 рази нижче, ніж в університетах!

8. Швидка адаптація. Українські студенти в Канаді освоюються в лічені дні і відчувають себе максимально комфортно. По-перше, і сама країна, яка охоче приймає студентів з усього світу, і високу якість життя у своєму розпорядженні до цього. По-друге, тут живе багато наших співвітчизників, є сильні українські громади і вони охоче допомагають нашим студентам. Підтримують як морально, так і у вирішенні побутових питань.

9. Працевлаштування під час навчання. Канадське законодавство дає право іноземним студентам працювати паралельно з навчанням: 20 годин на тиждень протягом семестру хоч на території навчального закладу, хоч за її межами. А ось під час регулярних академічних канікул (зимових, весняних та літніх) можна працювати повний робочий день. Крім придбання безцінного досвіду, підробіток допомагає значно скоротити витрати по перебуванню в країні. Адже самий ледачий студент може заробити від 8 канадських доларів на годину, а старанний - 12-15.

10. Навчання - перший крок до еміграції. Після закінчення вузу українські студенти можуть залишитися в Канаді на 1-3 роки (в залежності від того, скільки тривала навчання), щоб знайти роботу. Ті, хто прийняв рішення про переїзд в цю країну, подають заявку на постійне місце проживання. І, як показує практика, грамотним і ініціативним випускникам не відмовляють. При цьому повертають половину суми, заплаченої за навчання у вузі. Але навіть в тому випадку, якщо ви не отримали посвідку на проживання після закінчення навчання, можна подати документи на отримання робочої візи і продовжувати її до моменту отримання ПМЖ.

Якщо у вас виникли питання і ви хочете більш докладно дізнатися про переваги навчання в Канаді - зателефонуйте нам! І ми знайдемо ще одне пояснення, чому вам обов'язково сподобається навчання в Канаді

Топ-10 причин вчитися в Канаді
Топ-10 причин вчитися в Канаді
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 оцінка)

Коментарі відсутні