ЧОМУ Імміграція ДО Канада настолько популярним?

Душа моя осяяна неземною радістю, як ці чудові весняні ранку, якими я насолоджуюся від усього серця. Я зовсім один і блаженство в тутешньому краю, немов створеному для таких, як я. Я такий щасливий, мій друг, так насолоджується відчуттям спокою, що мистецтво моє страждає від цього.

Жодного штриха не міг би я зробити, а ніколи не був таким великим художником, як в ці хвилини. Коли від милої моєї долини піднімається пар і полуденний сонце стоїть над непроникною хащами темного лісу і лише рідкісний промінь прослизає в його святая святих, а я лежу у високій траві у швидкого струмка і, припавши до землі, бачу тисячі всіляких билин і відчуваю, як близький моєму серцю крихітний маленький світ, що снує між стеблинками, спостерігаю ці незліченні, незбагненні різновиди черв'яків і мошок.

відчуваю близькість всемогутнього, який створив нас за своєю подобою, віяння вселюбящего, який судив нам парити в вічному блаженстві, коли погляд мій паморочиться і все навколо мене і небо наді мною відображені в моїй душі, точно образ коханої, - тоді, любий друже, мене часто мучить думка: "Ах! як би висловити, як би вдихнути в малюнок те, що так повно, так трепетно ​​живе в мені, закарбувати відображення моєї душі, як душа моя - відображення передвічного бога!" Друг

ЧОМУ ІММІГРАЦІЯ ДО КАНАДИ настільки популярним?

Високий рівень якості життя в Канаді - це не просто голословити, його визначають стабільна економіка, численні соціальні гарантії, реальні можливості для самореалізації і саморозвитку, надійна система охорони здоров'я і правоохоронних органів та інше. Всі ці фактори давно поставили Канаду в ряд найбажаніших країн для імміграції.

Більш того, Канада є країною з відкритою імміграційною політикою вже на протязі багатьох років. І це не випадково. Уряд зацікавлений у вирішенні питань демографічного характеру, а також в залученні в країну додаткових інвестицій і кваліфікованої робочої сили. Саме проведена імміграційна політика Канади забезпечує близько 64% ​​всього припливу населення країни. Це найвищі показники в світі за кількістю іммігрантів у співвідношенні з чисельністю населення.

Канада всього за кілька десятиліть стала домом для тисяч нових іммігрантів, але в той же час слід зазначити, що імміграційний план країни зазнає численні зміни. Імміграція в Канаду в 20 столітті не зрівняється з імміграцією в 21. Змінюється економічна і політична обстановка в світі, змінюються цілі держави, змінюються потреби канадського суспільства, а разом з тим змінюються імміграційні програми і вимоги до потенційних іммігрантів.

ІММІГРАЦІЯ ДО КАНАДИ ЩОДО ПРОГРАМ

В даний час діє ряд програм по імміграції в Канаду по декількох категоріях:

  • Категорія "Кваліфікований спеціаліст", Skilled Worker
  • Категорія "Кваліфікований фахівець від провінції Квебек", Quebec-selected Skilled Worker
  • Категорія "Канадський досвід", Canadian Experience Class
  • Категорія "Бізнес імміграція", стартаперів, інвестори і підприємці, Investors, entrepreneurs and self-employed
  • Сімейна категорія (спонсорство членів сім'ї), Family sponsorship
  • Номінанти від провінції (включаючи програми Іноземний випускник і Кваліфікований працівник), Provincial Nominees
  • Програми по догляду за нужденними, Live-in Caregivers
  • Гуманітарні програми і Біженство, Refugees

Кожна з програм має свої специфічні критерії, і кандидат на імміграцію в Канаду повинен відповідати всім цим вимогам.

Ви можете самостійно вивчити всі діючі на сьогоднішній день програми на офіційному сайті імміграційної служби, але для успішної імміграції в Канаду, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до нашого сертифікованому імміграційному консультанту, який може правильно оцінити Ваші шанси і має право законно представляти Ваші інтереси в посольстві Канади.