Середня освіта

Середня освіта в Канаді для дітей і підлітків

Я завжди мріяла повчитися в школі в іншій країні і ось кілька років тому моя мрія здійснилася і я потрапила у 8 клас канадської державної школи у Ванкувері. Спочатку було дуже важко з англійською мовою, так як доводилося брати курси не тільки мовні, а й математику, історію, географію. Але це дозволило розговоритися англійською за дуже короткий час. Після року навчання я повернулася в школу в Україні і після закінчення школи я вступила в Лондонську Школу Бізнесу. Рік навчання в канадській школі допоміг мені не тільки з мовою, але і зрозуміти чим я хочу займатися в майбутньому. Я познайомилася з дітьми з різних країн світу і з багатьма ми до сих пір спілкуємося.

Ірина Душина, Україна

London School of Business

  • Каталог
  • Фільтр

переваги міжнародної освіти

Випробувати переваги міжнародної освіти можна почати ще навчаючись в старших класах загальноосвітньої школи. Щороку відділи освіти в Канаді гостинно вітають і приймають на навчання старшокласників з усього світу, що дозволяє іноземним студентам удосконалювати знання англійської та / або французької мови, отримати безцінний досвід міжкультурного спілкування, і, за бажанням, продовжити свою освіту в канадському коледжі чи університеті.

O.W.L. Open World Learning співпрацює з відділами освіти Великого Ванкуверу і допомагає бажаючим старшокласникам з країн СНД приїхати повчитися в канадській середній школ, і надаю повну інформацію, оформлення документів і пошук житла. Іноземні студенти можуть навчатися один семестр (5 місяців), де оплата за навчання становит приблизно 6,500 канадських доларів, або повний академічний рік (10 місяців) з оплатою за навчання 13,000 канадських доларів.

Додаткові витрати в цій освітній програмі включають оплату за проживання і харчування в сім'ї, медична страховка, адміністративні витрати, і витрати на проїзд в громадському транспорті. Загалом витрати по оплаті 10-місячної програми середньої школи у Великому Ванкувері становлять близько 25 тисяч канадських доларів. Це дорога інвестиція батьків в освіту дитини, але вона цього варто так як поспгпет закласти дуже гарний мовний і особистісний фундамент.