+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Стипендії та гранти для іноземних студентів в Канаді: хто та за що їх отримує?

31.05.17
0

Стипендія в Канаді — це грошова допомога (в середньому від 500 до 5000 CAD, але іноді йдеться й про більші суми), яка надається студентам за академічні досягнення, високий рівень англійської мови, активну волонтерську діяльність.

Отримати стипендію — це не тільки почесно, але ще й економічно вигідно, тому що гроші можна витратити, наприклад, на сплату за навчання.

   Свіжі факти:  ВІННИЧАНКА СТАЛА СТУДЕНТКОЮ HUMBER COLLEGE ТА ОТРИМАЛА СТИПЕНДІЮ ЩЕ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ У ШКОЛІ!  

Щороку студенти ОВЛ-стаді отримують стипендії!

Ігор Крещенко з Черкас отримав в Канаді стипендію на навчанняМи пишаємося тим, що студентам OWL-study неодноразово вдавалося скористатися нагодою та отримати визнання успіхів у матеріальній формі. 

Найактивніше наші студенти демонструють себе в Douglas College, Vancouver, BC: саме в цьому закладі у нас є одразу кілька стипендіатів!

Наприклад, це Ігор Крещенко з Черкас, який про свій стипендіальний досвід розповідає ось що:

- В мене булі гарні оцінки в атестаті, а компанія OWL-study допомогла підготувати мотиваційний лист — ось мій шлях до вступної стипендії в коледжі, яка виявилась для мене дуже корисною! Вона допомогла мені частково покрити витрати на навчання. Моїм емоціям не було меж, коли я дізнався, що буду одним з 5 щасливчиків!

Студентка OWL Ірина Кочан під час навчання в КанадіСтудентка Ірина Кочан також отримала таку можливість:

- Я навчаюся на програмі Associate of Science, major in Biology. Мені пощастило виграти вступну стипендію у сумі 2000 канадських доларів ще перед приїздом сюди, у Ванкувер.

Консультанти OWL-study допомогли зібрати усі важливі документи, грамоти, результат IELTS та інші досягнення, а також написати лист-пояснення, чому поступаю саме в цей коледж, чому обрала саме цю спеціальність. І за декілька тижнів до мого приїзду в Канаду я отримала email, який привітав мене з першою маленькою перемогою! Я була надзвичайно щаслива отримати цю фінансову допомогу, яка мотивувала мене ще краще вчитися та прагнути до нових звершень!

     Радимо прочитати. ІНСТРУКЦІЯ: ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ КАНАДСЬКОГО ВНЗ. БЕЗКОШТОВНИЙ СУПРОВІД ВІД OWL-STUDY!   +    ВЕБІНАР   

Студентка OWL Мар'яна Пекельна під час навчання в КанадіЩе одна наша студентка Мар’яна Пекельна розповідає:

- Призначення стипендії для мене стало приємною несподіванкою. Я вступила до Douglas College вже маючи за спиною вищу освіту та досвід роботи. Мої життєві досягнення були позитивно оцінені комісією коледжу, і я отримала бажану винагороду!

Звичайно, за красиві очі грошові стипендії іноземним студентам в канадських вишах не дають. Необхідно довести, що саме ви є гідним такої відзнаки. Зробити це можна безпосередньо під час навчання або, умовно кажучи, авансом, під час вступу.

Для цього студенту потрібно заповнити реєстраційну форму, додати мотиваційного листа, своє резюме, грамоти, що підтверджують участь у різноманітних конкурсах, сертифікати про закінчення курсів у різних сферах діяльності, наукові статті й тому подібне. Потім спеціальна комісія розглядає кандидатів на стипендію та визначає дійсно талановитих та перспективних особистостей, яким є сенс надавати грошову допомогу.

На отримання стипендії може претендувати лише студент дворічної дипломної програми денної форми навчання. Студенти сертифікованих однорічних програм на стипендію не подаються. Тож, якщо ви розраховуєте на стипендію, по-перше, переконайтеся, що той виш, до якого ви плануєте вступити, має стипендіальні програми для іноземних студентів, а по-друге, обирайте програму на два роки навчання.

Зацікавилися? Тоді пропонуємо ознайомитися з деякими подробицями!

Тут піклуються про бакалаврів

Humber College пропонує іноземним студентам-першокурсникам отримати стипендію, яка дає повну знижку на оплату навчання (в середньому розмір фіндопомоги становить CAD $12800). Є дві умови: ви повинні поступити на програму, яка починається у вересні, а також продемонструвати високий бал в атестаті, свої лідерські здібності та активну життєву позицію.

Студенти, які починають навчання в січні, можуть отримати повну стипендію або $5000, які підуть на оплату навчання.

Douglas College з осені 2017 року відкриває нові стипендії для студентів з високою академічною успішністю. У порівнянні з минулими роками стипендіальний фонд коледжу виріс в 5 разів та на даний момент складає 100 000 доларів США.

Є регіональні вступні стипендії для міжнародних студентів в розмірі 1000 CAD, які можна використовувати на оренду житла, навчання, харчування. Студентам з України буде автоматично нарахована стипендія, якщо успішність студента складає 80% й вище, а рівень IELTS - 7.0 й вище.

Також є стипендії на основі академічних досягнень — від 2000 CAD до 50% вартості навчання за один семестр (тобто 3500 CAD). 

Mohawk College пропонує різні стипендії в розмірі від 500 до 5000 канадських доларів. Головні вимоги та критерії відбору такі: успішність; участь в освітніх, культурних, соціальних та інших проектах, що реалізуються в Коледжі та за його межами (наявність призів, сертифікатів, нагород); рекомендаційні листи; участь в волонтерських проектах та громадському житті.

George Brown College також вимагає від студентів відмінного навчання та активної позиції в житті навчального закладу. Тут передбачено декілька видів стипендій. Наприклад, під час осіннього семестру розподіляють 14 стипендій по $5000 та 17 стипендій по $1000; на зимовий семестр виділяється 6 стипендій по $5000 та 9 стипендій по $1000.

Centennial College надає стипендії іноземним студентам з високим GPA (Grade Point Average) - це аналог середнього бала по американській системі. GPA майбутніх стипендіатів повинен знаходитися в межах від 3,9 до 4,5. Серед інших умов отримання стипендії: навчання на момент подачі заяви на програму full time (денне відділення) протягом двох семестрів послідовно без перерв. Розмір стипендії — за запитом. Крім того, Коледж зробив доступними для іноземних студентів вхідні стипендії на програми бакалаврату (як безоплатного фінансування) в розмірі 1000 канадських доларів.

Fanshawe College присуджує стипендії студентам як при первинному зарахуванні — за академічні успіхи та високий рівень англійської мови, так і в разі повернення студентів в коледж для підвищення освіти.

Стипендію першокурсника можна отримати за високий прохідний бал по тесту IELTS чи TOEFL ($500, $1000 або $2000 - розмір стипендії залежить від результатів). Також потрібно мати високий бал в шкільному атестаті. Крім індивідуальних вимог має значення час подачі заявки до Коледжу.

Стипендії за підсумками попереднього навчання призначають студентам, які повернулися на програми Diploma/Degree/Graduate. Активні студенти з рівнем GPA 3.0 і вище отримують $1000. Крім цієї винагороди передбачено 15 видів стипендій за успіхи в навчанні та волонтерську роботу в попередніх семестрах на суму від $ 650 до $7100. Випускники з рівнем GPA 4.0 і вище можуть поборотися за президентську стипендію.

Kwantlen Polytechnic University пропонує ряд стипендій для іноземних студентів, які надійшли на чотирирічну програму (всі вони — претенденти на президентську стипендію в розмірі $20000) або на будь-яку програму, якщо мають бал у 80% з англійської мови та трьом іншим академічним предметам, демонструють лідерські якості, беруть участь у громадській та волонтерській діяльності. В цьому випадку може йти мова про стипендію в розмірі $5000.

А тут чекають на магістрів та аспірантів

Для іноземних магістрів та аспірантів розроблені окремі програми, за допомогою яких університети можуть відзначити їх заслуги й досягнення в науковому світі.

Наприклад, є стипендія Vanier Canada (Vanier CGS) від Уряду Канади. Вона надається успішним випускникам вишів, які хочуть продовжити свою освіту за програмою PhD в одному з канадських університетів. Сума фінансової підтримки становить 50000 доларів щорічно та виплачується протягом трьох років. Основні критерії, які враховують при відборі кандидатів — високі академічні досягнення, лідерський і науково-дослідний потенціал.

University of Manitoba (UMGF), University of Waterloo, University of Calgary також виплачують стипендії студентам аспірантури та магістратури.

Крім стипендії талановиті студенти-дослідники цілком можуть претендувати на отримання гранту.

Одна з найпопулярніших грантових програм — імені Фредеріка Бантінга (The Banting Postdoctoral Fellowships) Уряду Канади. Вона спрямована на підтримку постдокторантів з іноземним громадянством та на розвиток їх науково-дослідних програм в галузі охорони здоров'я, природних, технічних, гуманітарних або соціальних наук.

Головна умова для дослідницьких робіт, які можна подавати на програму Canadian Government Awards for Graduate Research - вони повинні бути зосереджені на канадській тематиці або мати важливе для Канади значення. Авторам таких робіт надається можливість проводити наукові дослідження в одному з вищих навчальних закладів Канади. А річний грант становить приблизно 20000 канадських доларів.

The Trudeau Foundation Doctoral Scholarships Programme: Фонд Трюдо щорічно розподіляє 15 стипендій серед студентів, які отримують докторський ступінь в галузі суспільних і гуманітарних наук. Звичайно, гранти розподіляються серед найталановитіших та неординарних в плані науки особистостей.

Обрати свій коледж, університет або мовну школу можна тут!

Хочеш отримати безкоштовну консультацію? Ось контакти представників OWL-study!

 

 

 

Стипендії та гранти для іноземних студентів в Канаді: хто та за що їх отримує?
Стипендії та гранти для іноземних студентів в Канаді: хто та за що їх отримує?
Оцінка: 
Середнє: 4.2 (5 голосів)