+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Мовна школа ILAC: креативний дизайн, сучасне обладнання та відмінні умови для навчання!

26.10.18
0

Мовне середовище, канадський підхід, інноваційні технології в навчанні, а ще - приємна атмосфера — ось головні причини, завдяки яким курси англійської в мовних школах Канади є дійсно результативними. Мовна школа ILAC поєднує в собі всі ці переваги. 

Впевнені, що багатьом батькам буде цікаво дізнатися подробиці саме про цю школу, адже студенти OWL-study часто обирають програми від ILAC, щоб покращити англійську під час канікул або для підготовки до іспитів. 

Вступ без іспитів - це реальність 

ILAC співпрацює з 80 канадськими ВНЗ: після успішного завершення курсу в ILAC студенти мають можливість вступати у кваліфікований ВНЗ без іспитів або без проходження мовного тестування.

Студенти - без телефонів, викладачі - без Youtube

Попри шалену популярність та корисність електронних гаджетів, в ILAC відмовилися від їх використання. Студентам забороняють користуватися телефонами під час занять, щоб не відволікатися від вивчення мови. А викладачі акцентують увагу на особистому спілкуванні зі студентами: цікаві уроки в Інтернеті можна подивитися і вдома, а ось на заняттях учні мають можливість отримати всі "живі" знання, які тільки може запропонувати досвідчений викладач. 

International Language Academy of Canada (ILAC) - провідна мовна школа Канади, яка з 1997 року пропонує іноземним студентам ефективні програми вивчення англійської мови для різних цілей. Школа представлена ​​двома центрами, розташованими в найпопулярніших та густонаселених містах Канади - Торонто та Ванкувер.

Розташування у Ванкувері

Кампуси мовного центру ILAC розташовані в самому серці Ванкувера й Торонто, що дозволяє студентам одразу ж після занять відправитися на екскурсію містом або просто відпочити в численних кафе, які оточують навчальні кампуси школи.

Ми зробили акцент на ванкуверському відділенні. Провінція Британська Колумбія приваблює студентів рівнем життя та погодними умовами: взимку тут тепло. 

Національність та вік

Щорічно школу ILAC відвідують студенти з більш ніж 70 різних країн світу. Це дозволяє створити справжній міжнародний простір! Але представників з різних країн завжди більш-менш однаково і всі почувають себе комфортно. Вікових обмежень теж немає: школа пропонує програми як для школярів, так й для дорослих. Проте класи формують з представників однакових вікових груп.

Підготовка викладачів

Викладачі ILAC мають акредитацію TESOL, університетський ступінь та досвід викладання англійської мови іноземним студентам. В школі віддають перевагу комунікативній методиці навчання з акцентом на практику, щоб учні якомога швидше переступили мовний бар'єр. Заняття проходять в дружній атмосфері, де кожен студент є однаково важливим для вчителя.

Про умови для навчання

Шкільні кампуси приваблюють сучасним дизайном інтер'єру - будівлі оформлені в модному стилі "бутік". Навчання відбувається в просторих аудиторіях, оснащених останніми технічними новинками: інтерактивними дошками, мультимедійними програвачами, вільним доступом до інтернету. У школах створені максимально комфортні умови не тільки для навчання, але й для відпочинку: простора лаунджзона з комп'ютерною стійкою, м'якими диванами, кріслами, столиками й автоматами з напоями та закусками.

На території кампусів діє безкоштовний Wi-Fi, тому студенти вільно спілкуються зі своїми близькими за допомогою особистих комп'ютерів або мобільних пристроїв. Перекусити в обідню перерву студенти ILAC можуть в кафетеріях, що працюють при школі.

Також тут є комп'ютерні аудиторії (від 60 до 100 комп'ютерів з доступом до Інтернету), лабораторії з підготовки до іспитів. 

В школі діє департамент по роботі зі студентами, який пропонує різні програми культурних і розважальних заходів, тому кожен учень може підібрати слушний для себе варіант дозвілля.

Варіанти розміщення студентів під час навчання

В студентській резиденції

Резиденції ILAC розташовані в самому центрі Торонто і Ванкувера, в декількох хвилинах пішки від зупинок громадського транспорту, що дозволяє студентам без проблем добиратися до кампуса і місцевих визначних пам'яток. Розміщення в резиденції - це можливість жити пліч-о-пліч з канадськими або іноземними студентами, щодня практикувати англійську мову та отримати більше незалежності. У гуртожитках ILAC доступні одномісні кімнати з індивідуальними або спільними на кілька номерів зручностями. В резиденціях не передбачено харчування. Доступний безкоштовний Інтернет, а безпеку забезпечує цілодобова охорона.

В канадській родині

ILAC ретельно відбирає приймаючі сім'ї, враховуючи віддаленість будинку від кампуса, його зовнішній вигляд, внутрішній інтер'єр, а також доброзичливість господарів. Координатори ILAC щомісяця перевіряють сім'ї на предмет якості послуг, що надаються, тим самим намагаючись забезпечити максимально комфортні умови та дружню атмосферу для проживання іноземних студентів. Розміщення в сім'ї - найбільш ефективний спосіб практикувати англійську: іноді в одній родині може проживати два іноземні студенти, що також є відмінною можливістю для щоденної мовної практики. Приймаюча сім'я надає своєму гостю затишну одно- або двомісну кімнату, триразове домашнє харчування (сніданок та ланч студенти готують собі самостійно на хазяйської кухні, вечерю готує один з членів сім'ї), доступ до зручностей (спільним або індивідуальним) та безкоштовного Інтернету. 

Програми ILAC: від загальної англійської до університетського рівня!

General English

На заняттях студенти розвивають 4 основні мовні навички: читання, написання, говоріння та сприйняття мови на слух. Багато часу приділяється мовній практиці. Учні використовують ексклюзивні посібники «Dream Big», розроблені викладачами школи. Тривалість програми - від 2 до 68 тижнів. Проходження одного рівня = 4 тижні.

Business English - Англійська для бізнесу

Курс орієнтований на студентів, які мають відношення до бізнесу та підприємництва або збираються вступати до ВНЗ на економічні спеціальності чи в бізнес-школу на програму MBA. Студенти вчаться використовувати англійську в професійних ситуаціях, освоюють навички ділового листування, читання бізнес-літератури. Тривалість курсу від 2 до 68 тижнів.

Курс підготовки до іспиту TOEFL та IELTS

Даний курс є обов'язковим для тих, хто бажає отримати високі бали на іспиті. Викладачі роблять акцент на практичній частині навчання - студенти багато говорять англійською, готуючись до особистої співбесіди, та можуть не просто підготуватися до IELTS, а й скласти тест в школі! Тривалість від 2 до 68 тижнів. Інтенсивність програм становить 30 і 38 занять на тиждень. Один рівень = 4 тижні.

University Pathway - Підготовка до вступу в університетCambridge English (FCE & CAE) - Підготовка до Кембриджських іспитів

Програма знайомить студентів зі структурою іспиту та його завданнями: на заняттях виконуються тренувальні вправи з екзаменаційних посібників, а викладач відкриває секрети швидкого та якісного проходження тесту. Кожен студент обирає для себе оптимальну інтенсивність курсу - 30 або 38 занять на тиждень. Тривалість програми від 2 до 68 тижнів.

University Pathway - Підготовка до вступу в університет

Підготовча програма ILAC орієнтована на студентів, що бажають підвищити свій рівень володіння академічною англійською та отримати необхідні навички для вступу до університету. Завдяки програмі University Pathway студенти досягають відміток від 90 до 100 за TOEFL iBT. Цього цілком достатньо для вступу до кращих канадських вишів! При успішному закінченні програми студент має можливість вступити в один з 80 партнерських коледжів і університетів школи ILAC без проходження мовних тестів TOEFL та IELTS.

Як ILAC допомагає абітурієнтамGap Year Program - Комбінований курс

Програма поєднує 16-тижневий курс Power English в ILAC та 11/16-тижневий курс навчання в одному з партнерських ВНЗ. Студенти відвідують лекції та семінари, виступають з доповідями, беруть участь в проектах разом із студентами університету. Слухачі курсів ILAC можуть обрати будь-яку програму в ВНЗ - від історії мистецтв до програмування та антропології. 

...Неймовірні природні ландшафти, культурні пам'ятки та парки атракціонів - це лише мала частка розваг, які може запропонувати Канада! В ILAC працюють менеджери, які займаються організацією різних заходів для студентів, щоб зробити їхнє перебування в Канаді цікавим та пізнавальним! 

 

Мовна школа ILAC: креативний дизайн, сучасне обладнання та відмінні умови для навчання!
Мовна школа ILAC: креативний дизайн, сучасне обладнання та відмінні умови для навчання!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)