+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Канада: приїжджай на навчання та залишайся жити! Коротко про імміграцію через освіту

1.12.16
0

Багато українців знають або, принаймні, щось колись чули про можливість імміграції в Канаду за допомогою освіти. Однак, судячи з питань, які задають клієнти канадської громадської освітньої організації O.W.L. Open World Learning, велика частина аудиторії не володіє достовірною інформацією.

Одні вважають, що такий спосіб переїзду за океан - варіант, який під силу здійснити лише дітям олігархів, інші впевнені, що все це чистої води афера. А ми, виходячи з практики, говоримо вам: приїхати в Канаду для навчання, а потім залишитися тут працювати і жити - цілком реально і без мільйона в кишені! Але тільки при грамотному плануванні цього процесу. Консультанти O.W.L. допоможуть вам обрати кращий варіант програми «навчання+імміграція» на підставі наявного досвіду. Наприклад, ми знаємо про те, що ...

Можливість навчання з подальшою імміграцією є й у 17-річних, й у 50-річних!

Це дійсно так. Причому не можна сказати однозначно, кому ж буде простіше влаштуватися на новому місці. Наприклад, вчорашньому школяреві обов'язково потрібно вступити до коледжу або університету, щоб отримати відповідну освіту і спеціальність. Найімовірніше, він захоче підробляти у вільний від навчання час і в період канікул. Однак без досвіду роботи йому потрібно буде і роботу починати з нульової, найнижчої позиції. Зате в молодому віці простіше адаптуватися. У людей у ​​віці 30+ є свої переваги. Наприклад, можна взяти вже наявну вищу освіту за основу і вступити в канадський університет на базі бакалавра, щоб поліпшити знання та підвищити кваліфікацію. При цьому можна вибрати лише одно- або дворічну програму. Досвід роботи також грає роль і може допомогти отримати хорошу посаду з хорошою зарплатою вже під час навчання.

Втім, головне, що і молоді, і студентам + після стаціонарного навчання в місцевих вузах Канада гарантовано надає право на роботу і можливість подати документи на імміграцію.

Крім того, диплом, отриманий в Канаді, дозволить вам отримати гідну роботу практично в будь-якій країні, включаючи США і Великобританію. Погодьтеся, що це - відмінний бонус!

Навчальний заклад має бути з акредитацією

Дуже важливий момент: для того, щоб скористатися перевагою у вигляді роботи і шансу на ПМЖ, необхідно стати студентом одного з навчальних закладів, акредитованих Міністерством імміграції Канади - Designated learning institution (DLI). Тобто, потрібно подавати документи тільки в ті коледжі / університети, яким дозволено приймати іноземців. Тоді ви отримаєте Study Permit - право на навчання, що автоматично дозволяє працювати під час навчання по 20 годин на тиждень і без обмежень - під час канікул.

Рівень зарплати залежить від рівня англійської 

Більшість українських студентів в Канаді прагнуть використовувати можливість працювати паралельно з навчанням. Наскільки перспективними і матеріально вигідними виявляться ці прагнення - залежить від професійних навичок студента. Але найголовніший фактор - рівень англійської. Чим краще ви знаєте мову - тим краща робота. Ось приклади з практики. Наша співвітчизниця, викладач англійської, яка за допомогою компанії Open World Learning вирушила підвищувати кваліфікацію в канадський ВНЗ, зараз паралельно з навчанням підробляє на кафедрі в тому ж університеті, де навчається. Випускник Київського політехнічного інституту, який перед поїздкою в Канаду три роки відпрацював програмістом, вчиться в коледжі і одночасно працює в IT-компанії. Один з наших молодих клієнтів без досвіду роботи в даний момент отримує спеціальність пілота в ванкуверському коледжі, а вечорами виконує обов'язки офіціанта в ресторані. Всі вони заробляють до 2 тисяч канадських доларів на місяць. Цієї суми вистачає, щоб покрити частину витрат на проживання і харчування. Тому ми акцентуємо вашу увагу на знанні англійської. Якщо рівень низький - для початку вирушайте в Канаду на мовні курси!

Фінансове питання можна коригувати 

Звичайно, навчання в Канаді коштує грошей. Сума залежить від багатьох факторів. Наприклад, дворічне навчання в коледжі обійдеться дешевше, ніж чотирирічний курс в університеті. Та й самі навчальні заклади діляться на рейтингові і дорогі, а також ті, які більшості цілком по кишені. Крім оплати за навчання, потрібні гроші на проживання в кампусі або в орендованій квартирі, на їжу, транспортні витрати, підручники та ін. Однак, витрати можна скоротити! По-перше, як ми вже говорили, ніхто не заважає вам підробляти у вільний від навчання час, що дасть можливість покрити витрати на проживання та харчування, а працюючи в канікулярний час багато встигають заробити і на оплату навчання, по-друге, якщо будете старанно вчитися - маєте всі шанси отримати стипендію або хорошу знижку на оплату курсу, а по-третє, після отримання освіти деякі вузи повертають випускникам частину коштів - мова йде про 20-30% суми, яку ви попередньо внесли за навчання! Загалом, є багато варіантів, як отримати чудову освіту в Канаді з максимальною вигодою для себе і без порушення законів.

Чим довше вчишся - тим більше шансів на ПМЖ 

Іноземні громадяни, які отримали освіту в канадському навчальному закладі, можуть розраховувати на відкритий дозвіл на роботу - Post-graduation Work Permit. Термін дії такого дозволу можна порівняти з часом навчання, але не може перевищувати трьох років. Наприклад, якщо людина провчиться два роки, то вона може отримати право на роботу в Канаді на аналогічний термін; якщо навчання тривало один рік, то і дозвіл буде річним. І поки діє відкритий дозвіл на роботу, роботодавець має право працевлаштовувати випускника без будь-яких обмежень. Після того, як ви відпрацюєте рік на посаді, яка відповідає спеціальності, зможете подати заяву на постійне місце проживання в Канаді.

У Манітобі - простіше, в Британській Колумбії - цікавіше і перспективніше

У різних канадських провінціях вимоги до іноземців, які хочуть вчитися, працювати, а згодом отримати громадянство, відрізняються. Тому що кожній з них потрібні певні фахівці, відповідно до економічного потенціалу території. Тобто, десь потрібні різноробочі, а десь фінансові аналітики. Це значно збільшує шанси українців не найпопулярніших віку і професій на реалізацію мрії про імміграцію.

Наприклад, в Манітобу приїжджають ті, у кого мало грошей на навчання і немає досвіду роботи. У цій провінції можна рік провчитися в недорогому коледжі, отримати робочу візу на рік і через півроку після отримання освіти подавати на провінційну підтримку, а значить, швидше отримати статус резидента.

Британська Колумбія з неперевершеним Ванкувером - він тричі був визнаний найкращим містом Землі, більше підходить молодим і перспективним іноземцям, які можуть собі дозволити дорогу освіту. Відповідно, і ринок праці тут інший, висококваліфіковані співробітники - в ціні.

Так що вибирати, де саме жити і вчитися - вам. А наше завдання - допомогти зробити правильний вибір і досягти мети - іммігрувати в Канаду за допомогою освіти! Ви можете безкоштовно проконсультуватися у офісах OWL на території України і Канади: телефонуйте, пишіть, приходьте!

Більш детальну інформацію про іміграційні програми для міжнародних студентів, випускників канадських вишів, читайте на сайті канадського уряду Citizenship and Immigration Canada

Канада: приїжджай на навчання та залишайся жити! Коротко про імміграцію через освіту
Канада: приїжджай на навчання та залишайся жити! Коротко про імміграцію через освіту
Оцінка: 
Середнє: 4.5 (4 голосів)