Канікули в мовній школі ILAC: навчайся та цукерками пригощайся!

19.05.17
0

Наша студентка з України 17-річна Анастасія Семенюта влітку 2016 року провела місяць у Ванкувері, в мовній школі ILAC - International Language Academy of Canada, яка є постійним партнером OWL-study. Ось враження Анастасії про навчальний відпочинок.

- Не дивлячись на тривалий та від цього виснажливий переліт, у Ванкувері я відчула себе розслаблено, бо, ледве опинившись в аеропорту, зрозуміла, що Канада - неймовірно гостинна країна! Звичайно, спочатку я трохи розгубилася, бо всі написи були англійською та французькою, але раптом одна зі службовців аеропорту ламаною українською оголосила, куди саме пасажирам мого рейсу потрібно йти за багажем. І тут я зрозуміла: боятися нічого, з такою підтримкою канадців все буде добре!

Дійсно, подальші враження також були тільки позитивними. Представники OWL-study не дали мені заблукати в аеропорту та відвезли в канадську сім'ю, в якій мені належало прожити цілий місяць. Втім, це відразу після прильоту я думала: «Це треба ж - жити з чужими людьми цілий місяць!» А вже через три дні переживала, що місяць пролетить дуже швидко. Адже родина виявилася чудовою: канадські українці в другому поколінні. Оскільки у мене було зовсім погано з англійською, то я дуже оцінила можливість розпитати, наприклад, про маршрути пересування по Ванкуверу рідною українською.Міжнародні студенти в Канаді під час вивчення англійської мови в мовній школі ILAC, яка є постійним партнером компанії OWL

Мої тимчасові "батьки" прекрасно підійшли мені за менталітетом і ми жили душа в душу. Вони мене так підтримували та хвалили, що в кінці я попросила у них рекомендаційний лист для моїх справжніх батьків в Україні. Щоб мама і тато дізналися, яка я у них чудова дочка! :-)

У школі я теж швидко освоїлася. В перший день всі студенти склали мовний тест, після чого нас розподілили по групах відповідного рівня підготовки. Але при цьому нам сказали, що кожного тижня після перевірки знань у кожного є шанс перейти в групу з більш високим рівнем. Для мене цей факт послужив гарною мотивацією: мені хотілося самій собі довести, що я здатна швидко вчитися та зростати в мовному плані.

Не знаю, в чому полягає головний секрет викладачів ILAC, але їм вдалося набагато швидше відкрити мою свідомість для сприйняття англійської мови, ніж їх колегам в українській школі. Може, вся справа в цукерках, які один з канадських викладачів вручав за правильні відповіді? Якщо серйозно, то дуже допомогло занурення у мовне середовище. Адже в школі від нас вимагали спілкування тільки англійською. Та й мої канадські «батьки» тільки в крайніх випадках розуміли українську мову. А в основному зображували глухих, поки не звернешся до них англійською :-)

Ще мене вразив такий факт: в класі, як і в школі в цілому, вчилися студенти з різних країн, які відрізнялися один від одного абсолютно всім. Так ось викладачам завжди вдавалося на заняттях захопити нас так, що ми не помічали відмінностей, акцентів і всього такого. Ми лише намагалися якомога правильніше вимовляти англійські слова та зрозуміти співрозмовника. І щиро раділи успіхам один одного! Це було дуже весело і, як показала практика, результативно!

Напевно, через таку ось атмосферу в школі багато студентів приходили на заняття раніше, а йшли пізніше. Ми спілкувалися, ходили в кафе, планували екскурсії. До речі, у мене залишалося достатньо часу, щоб побачити Ванкувер не тільки з вікна автобуса, на якому я їздила в школу. Так що основні визначні пам'ятки були досліджені в приємній компанії одногрупників. Ну і канадські батьки придумували для мене корисні й цікаві розваги.

Вже на початку другого тижня я зрозуміла, що починаю говорити англійською набагато впевненіше, ніж раніше! І прохання викладача написати міні-твір англійською не викликало панічний жах. Дійсно, якщо у всіх навколо виходить використовувати англійську - то чим я гірша? :-)

Ось так весело та невимушено я навчалася в школі ILAC. Я досі вважаю, що це були мої найкращі канікули! Думаю, що коли-небудь я обов'язково повернуся в Канаду. Може, навіть закінчу канадський виш та залишуся жити в прекрасному Ванкувері!

Дуже вдячна OWL-study за чудову організацію мого першого знайомства з прекрасною Канадою!

 

Канікули в мовній школі ILAC: навчайся та цукерками пригощайся!
Канікули в мовній школі ILAC: навчайся та цукерками пригощайся!
Оцінка: 
Середнє: 5 (3 голосів)

Коментарі відсутні