+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

KGIC: Мовна школа в Канаді з 20 річним стажем

6.02.17
0

Шановні клієнти! Нам дуже приємно повідомити, що у компанії O.W.L. з'явився новий партнер - King George International College (KGIC) http://kgic.ca! Це означає, що відтепер ми можемо запропонувати вам ще більше варіантів вивчення англійської мови в Канаді.  А у вас немає жодного шансу проігнорувати наші запрошення відправитися до чудової країни та гарантовано підвищити свій рівень англійської! Тому що...

King George International College (KGIC) - це канадська мовна школа, яка вже понад 20 років пропонує різні мовні програми для студентів будь-якого віку. Досвід вражає - чи не так? :-) До того ж, це одна з найбільших мовних шкіл в Канаді, акредитована різними канадськими та міжнародними організаціями.

Кампуси коледжу знаходяться у 3 містах: Торонто, Ванкувері та Вікторії. Це означає, що навіть ті, хто вже їздив з нами на мовні курси, наприклад, у Ванкувер, зараз мають прекрасну нагоду відвідати чудовий Торонто та Вікторію.

 

Що стосується головного - організації та якості освітнього процесу, KGIC має такі ОСОБЛИВОСТІ:

• На курси можуть приїхати учні будь-якого віку та рівня володіння англійською мовою;

• Набір в групи здійснюється протягом року;

• Щомісяця студенти мають можливість отримати звіт про прогрес своїх знань;

• Діє багаторівнева система навчання (7 рівнів);

• Навчальний план розробляється співробітниками мовної школи, що робить його унікальним;

• Наявність сімейної програми навчання (літні сімейні табори).

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КУРСІВ

• Мінімальна тривалість програми підготовки - 12 тижнів. Для кожного студента тривалість програми визначається індивідуально, виходячи з результатів внутрішнього тесту KGIC.

• Інтенсивність занять становить 26,5 годин на тиждень.

• В середньому в класах навчається не більше 15 студентів.

• Після успішного закінчення програми всі студенти отримують сертифікат, який дає право бути зарахованим до більшості партнерських коледжів і університетів Канади (за умови відповідності всім іншим вимогам ВНЗ).

 

ВАЖЛИВО ДЛЯ МАЙБУТНІХ СТУДЕНТІВ

Програма підготовки та супровід щодо вступу до коледжів та університетів Канади (Pathway Program) розроблена спеціально для міжнародних абітурієнтів з метою не тільки покращити їх знання англійської мови до необхідного рівня, але і підготувати їх до процесу навчання та адаптації в академічному середовищі. Для вступу на програму підготовки вам не потрібно здавати IELTS чи TOEFL, досить пройти безкоштовний онлайн-тест KGIC.

 

ПРОЖИВАННЯ

KGIC пропонує розміщення у канадських сім'ях, які вже зарекомендували себе як найвідповідальніші та досвідчені в плані приймання іноземних студентів. Всі сім'ї проходять ретельний відбір та регулярно перевіряються співробітниками мовної школи на предмет відповідності умов проживання і харчування заданим нормам.

 

Кожному студенту гарантована окрема кімната. Харчування - за запитом.

 

Вартість навчання - від 350 CAD на тиждень.

Вартість проживання - від 220 CAD на тиждень.

 

Звертайтися до нас за додатковою безкоштовною консультацією та відправляйтеся до чудового KGIC! Це будуть найцікавіші дні у вашому житті!

KGIC: Мовна школа в Канаді з 20 річним стажем
KGIC: Мовна школа в Канаді з 20 річним стажем
Оцінка: 
Голоси відсутні

Коментарі відсутні