Мовні курси в Канаді, докладний опис доступних програм

14.12.16
0

Навчання в канадській мовній школі вважається одним з найпопулярніших напрямків освітнього туризму. Співробітники компанії Open World Learning із задоволенням допоможуть вибрати мовні курси, які максимально відповідають вашим вимогам і задачам. А також підберуть варіанти екскурсійних та розважальних програм, щоб за час однієї подорожі ви встигли все: і мову «підтягнути», і побачити найкрасивіші та дивовижні місця Канади!

Чому ми віддаємо перевагу Канаді? Канадський варіант англійської вважається універсальним, тому що він не має акценту, і визнається англомовними країнами в усьому світі. Саме можливість опанувати чистою вимовою приваблює тисячі іноземних студентів в цю країну. Навіть американські диктори стажуються в Канаді, щоб поліпшити свою вимову!

Зрозуміло, що можливості, базові знання мови й мета вивчення англійської у різних людей - різні. Комусь англійська необхідна для роботи, іншим - щоб отримати повноцінну освіту в Канаді, є й ті, які мріють про подорожі без мовного бар'єру. Залежно від цих факторів як навчальні заклади Канади, на базі яких працює багато мовних курсів, так і самостійні мовні школи, передбачають різноманітні навчальні програми. Наприклад, вони можуть бути такими:

1. General English. Це базова програма для вивчення мови. Вона містить розвиток розмовної мови, навички читання, збільшення словникового запасу, постановку вимови, граматику, вивчення фраз, які використовуються в повсякденних ситуаціях.

2. Intensive English. Програма допомагає вдосконалити вже наявні знання й опанувати спеціальним академічним лексиконом, підготуватися до різних іспитів. Акцент робиться на поглиблене вивчення граматики.

3. English for business, Healthcare, Tourism, Law, Media. Це курси професійної лексики. Залежно від того, яку професію студент обере надалі, він вивчає термінологію: медичну, туристичну, юридичну або пов'язану з бізнесом.

4. Exam Preparation Programs TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge, FCE. Акцент на мовних тестів. Програми допоможуть підготуватися до здачі Кембриджського іспиту, включаючи ділову англійську, і так само до іспиту, необхідного для імміграції або професійного стажування в Канаді.

5. University College Transfer, Academic Preparation, Pathway. Ці програми готують до вступу до вищих навчальних закладів. Студенти поглиблено вивчають ділову мову, вчаться проводити презентації.

6. Summer/Winter Programs. Програми для тих, хто хоче відправитися на мовні курси в Канаду під час канікул та поєднати приємне з корисним - максимально підходять школярам та студентам. Відмінний варіант, щоб вчити чи вдосконалювати свою англійську в перервах між активним відпочинком.

Важливі особливості канадських мовних шкіл:

  •  кількість учнів в класі в середньому становить 10-15 осіб - це дозволяє викладачам приділяти максимум уваги кожному студенту;
  •  в мовних школах діє правило English only. Розмова на території школи будь-якою іншою мовою, крім англійської, карається штрафами;
  • щотижня проходить тестування студентів з пройденого матеріалу. Це допомагає оцінити ваш  прогрес та дає можливість перейти на наступний рівень - в разі успішної здачі, або повернутися до повторення. Адже головне тут - якість навчання;
  • двічі на місяць проходить анкетування серед студентів на предмет професіоналізму викладачів. Якщо викладач вам не підходить - вас переведуть до іншого. Навчання на мовних курсах побудовано так, щоб навіть ліниві студенти досягали високого рівня грамотності за короткий термін;
  • після денних занять в школі у всіх студентів є час і можливість застосувати знання на практиці - спілкуючись з одногрупниками і з членами сім'ї, у якій живете, замовляючи обід в місцевому ресторанчику. Це допомагає закріпити пройдений матеріал і усвідомити, що тепер ви здатні розмовляти однією мовою з людьми з різних країн світу!

Мовні поїздки в Канаду з Open World Learning - це гарантія того, що ви досягнете поставленої мети: вивчите англійську за короткий час, без переживань і додаткових зусиль!

Телефонуйте, ми детально розповімо про вартість мовних курсів в Канаді, можливі терміни навчання, умови отримання візи та інші важливі моментах. А потім організуємо поїздку спеціально для вас!

Мовні курси в Канаді, докладний опис доступних програм
Мовні курси в Канаді, докладний опис доступних програм
Оцінка: 
Голоси відсутні

Коментарі відсутні