Наші в Торонто, чим нас зустріла і здивувала Канада

21.02.17
0

Для тих, хто цікавиться можливістю імміграції в Канаду або просто любить цю країну, ми регулярно публікуємо враження земляків, які вже деякий час живуть на канадській землі. Сьогодні читайте відгуки Олени, яка разом з сім'єю переїхала в Торонто!

 

НЕЙМОВІРНА ВІДВЕРТІСТЬ

В першу чергу мене вразила мультикультурність Канади та Торонто зокрема: ні в одному місті світу ви не зустрінете так багато національностей! Особливо я пам'ятаю свої перші поїздки в громадському транспорті й свої відчуття після такої зустрічі з сумішшю культур. Правда, вже через 200 кілометрів від Торонто частіше, ніж приїжджі, зустрічаються корінні канадці, яких в самому Торонто не побачиш.

В умовах мультикультурності люди вчаться спілкуватися, не звертаючи увагу на расову приналежність. Завдяки цьому ви можете дізнатися про культуру та традиції багатьох країн Франції, Італії, Кореї, Японії, Мадагаскару та інших, не залишаючи навіть межі Торонто!

Крім взаємоповаги канадці відрізняються від нас внутрішньою свободою: відчувається, що ніхто не боїться експериментувати або бути смішним. Тут люди посміхаються та вітаються з тобою просто на вулиці, хоча бачать тебе в перший та останній раз. А якщо їм подобається те, у що ти одягнена, то вони обов'язково про це скажуть. Ще й запитають, де була придбана річ. Втім, буває й навпаки: пару днів тому, коли я переходила дорогу, незнайома жінка підійшла та сказала, що її не до вподоби мої джинси. Спочатку це все дуже дивує, але з часом звикаєш до неймовірної відкритості канадців!

ЄНОТАМ ТЕПЛО, А ЛЮДЯМ НЕ ДУЖЕ

Канадська природа нікого не залишає байдужим! Навіть в таких великих містах, як Торонто, дуже багато зелені, паркових зон та річок. Ну а за містом гори, незліченні озера, водоспади, включаючи Ніагарський! Бачити все це, жити серед цього просто подарунок долі!

Дивує й велика кількість тварин, які всім своїм виглядом демонструють, що з екологією в Канаді повний порядок. І, якщо собаки по вулицях усі мають повідець та йдуть поряд з хазяїном, то ось білки, єноти, бурундуки та навіть гуси не соромляться гуляти в парках на очах у людей та з задоволенням з ними "спілкуються". До речі, як і всі, хто давно живе в Канаді, тварини цілком стійко переносять холодний клімат. А наша сім'я саме в Торонто, яке південним містом, відчула, як це, коли «зуби стукають від холоду».

 

СІЛИ НА ДІЄТИ ТА ВЕЛОСПЕДИ!

Друг нашої сім'ї, який приїхав перший раз з Чикаго в Торонто, насамперед зауважив, що тут немає такої кількості людей з великою вагою, як у США. Ми теж помітили, що люди в Канаді стежать за своїм здоров'ям і у них це непогано виходить! Мабуть, у зв'язку з прагненням канадців зберегти фігури стрункими, тут дуже розвинена інфраструктура для велосипедистів, які ну просто всюди! Цікаво, що в канадських правилах дорожнього руху велосипедист майже завжди правий! Хоча за перевищення швидкості власника «залізного коня» поліція запросто може оштрафувати!

Крім велосипеда, у кожного другого канадця абонемент в спортзал. Причому займається в залах не тільки молодь, а й представники старшого покоління.

Правильне харчування також в пріоритеті. Наші знайомі намагаються купувати в супермаркетах тільки органічні продукти, які точно не містять ніяких шкідливих речовин. Ми переймаємо їх досвід, хоча «чисті продукти» в два рази дорожче звичайних!

Загалом, у Канади та канадців багато відмінних рис. Головне, що більшість з них викликає в іммігрантів інтерес та бажання спробувати жити також!

Наші в Торонто, чим нас зустріла і здивувала Канада
Наші в Торонто, чим нас зустріла і здивувала Канада
Оцінка: 
Голоси відсутні

Коментарі відсутні