+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Можливість іммігрувати в Канаду існує для кожного!

8.02.17
0

КАНАДА КЛИЧЕ ВСІХ: НЕМОЛОДИХ, ФІНАНСОВО НЕСПРОМОЖНИХ ТА З ПОГАНОЮ АНГЛІЙСЬКОЮ! ГОЛОВНЕ - ВАШІ ТАЛАНТИ!

Особистий досвід імміграції в Канаду через навчанняСупер новина для всіх, хто мріє про імміграцію в Канаду, але не може собі цього дозволити з фінансових або вікових причин: пілотна програма імміграції в Атлантичну Канаду, яка стартує в березні 2017 року, надає цю можливість буквально кожному!

Розмови про цю Програму ходили вже давно. І ось, нарешті, уряд Канади й Приморських провінцій - Новий Брансвік (New Brunswick), Нова Шотландія (Nova Scotia), Ньюфаундленд і Лабрадор (Newfoundland and Labrador), Острів Принца Едуарда (Prince Edward Island), тобто вся Атлантична Канада, оголосили про запуск пілотного імміграційного проекту (Atlantic Canada Immigration Pilot Project).

Федеральний та провінційний уряд визнають, що Приморським провінціям потрібно більше іммігрантів, які можуть жити та розвивати зазначені території. Ця програма буде сприяти зростанню населення, допоможе розвинути кваліфікований ринок праці та підвищити рівень зайнятості в регіоні.

Ососбитий досвід українця, який іммігрував в КанадуПілотний проект орієнтований як на кваліфікованих фахівців, тобто людей з освітою та деяким досвідом роботи, так і на міжнародних студентів, які закінчують навчання й хочуть жити в одній із 4-х зазначених провінцій. Всі основні заявники, які прибувають в Канаду по пілотній програмі, отримають запрошення на роботу від конкретного роботодавця та індивідуальний план поселення для себе й своєї сім'ї.

Вимоги до претендентів такі:

ДОСВІД РОБОТИ 

Необхідний мінімум - досвід роботи на одній спеціальності протягом одного року або 1560 відпрацьованих годин за останні три роки. Враховується тільки та робота, за яку ви отримували зарплату, волонтерська діяльність не має значення. Наявний у вас досвід роботи не обов'язково повинен відповідати тій спеціальності, на яку ви влаштовуєтеся. Студентам досвід роботи не потрібно.

ОСВІТА 

Кваліфікованим фахівцям потрібно мати або канадську освіту, або іноземну, але підтверджену канадським вишем. Випускники вишів повинні володіти дипломом навчального закладу однієї з чотирьох провінцій, а студенти - вчитися як мінімум на дворічній програмі також на території зазначених провінцій.

Сертифікати з мовних шкіл замість вищої освіти не враховуються.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Дуже низькі вимоги, досить набрати 4 бали за IELTS.

ФІНАНСИ

Низькі вимоги до наявності коштів: на одну людину - 3 тисячі канадських доларів, на сім'ю з 2 чоловік - 3800 канадських доларів, на сім'ю з 3 чоловік - 4700 канадських доларів.

ВІК

Вікові обмеження не вказані.

ЗАПРОШЕННЯ НА РОБОТУ

Це одна з найважливіших вимог: претендент повинен мати запрошення на роботу від роботодавця, який бере участь в цій програмі. Знайти такого не складно. Для цього відвідайте офіційний сайт Міністерства у справах громадянства та імміграції Канади, зокрема, розділ про пілотний проект по імміграції в Атлантичну Канаду http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/atlantic/index.asp, потім виберіть одну з провінцій та знайдіть список вакансій. Наприклад, в провінції Новий Брансвік їх близько 3 тисяч. Заповнивши заявку та зв'язавшись з роботодавцем, ви зможете дізнатися, чи бере він участь в цієї програмі. Втім, ми впевнені: якщо ви зацікавите роботодавця, він знайде спосіб «викликати» вас в Канаду.

Що стосується спеціальностей, то популярністю користуються не тільки програмісти, але й люди простих робітничих професій. Наприклад, водії.

Особистий досвід. Киянин Володимир в провінції Нью-Брансвік: "Пройшов практику в коледжі та оплатив навчання!"

Роботодавці у разі необхідності надають довгострокову підтримку новому іммігранту та його сім'ї, щоб вони змогли максимально швидко й комфортно адаптуватися в Канаді.

Крім зазначених «плюсів» пілотного проекту відзначимо ще одну перевагу: відсутність прив'язки до системи оцінювання потенційного іммігранта Express Entry. Тобто вам не потрібно переживати через те, що ви можете отримати низькі бали через освіту, вік або досвід роботи.

Звертаємо вашу увагу, що в 2017 році в рамках пілотного проекту планується прийняти лише 2000 нових іммігрантів. Це означає, що місць для тих, хто бажає іммігрувати в Приморські провінції по всьому світу, не так вже й багато. Тож починайте підготовку вже сьогодні! Тоді у вас є всі шанси переїхати в Канаду найближчим часом! 

Більш детальну інформацію про іміграційні програми для міжнародних студентів, випускників канадських вишів, читайте на сайті канадського уряду Citizenship and Immigration Canada

Можливість іммігрувати в Канаду існує для кожного!
Можливість іммігрувати в Канаду існує для кожного!
Оцінка: 
Середнє: 4.7 (9 голосів)