+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Топ-10 аргументів на користь навчання в Канаді

28.11.16
0

Ми перевірили їх на власному досвіді!

Якщо у вас є хоч найменша можливість - ви повинні собі дозволити таку неймовірно позитивну та корисну пригоду, як навчання в Канаді! Ця поїздка докорінно змінить ваше життя: ви отримаєте чудову освіту за фахом, а ваша англійська покращиться до максимального рівня! Але головне - за бажанням ви зможете залишитися в прекрасній країні кленового сиропу назавжди!

Ми - компанія Open World Learning, знаємо про всі переваги освіти в Канаді на підставі особистого досвіду та досвіду кількох сотень міжнародних студентів, які з нашою допомогою отримали канадський диплом! Тому сьогодні ми впевнено стверджуємо: Канада - найкраща країна для отримання освіти або підвищення її рівня в будь-якому віці! Ось топ-10 фактів, які можуть це довести!

1. Доступна вартість

Канада - країна з високим рівнем розвитку. А вартість життя тут помітно нижче, ніж, наприклад, в сусідніх США та навіть в деяких країнах Європи! Це важливий факт: освіту ви отримуєте відмінну, а витрачаєте на неї значно менше, ніж в інших країнах. Йдеться як про побутові витрати на житло та харчування, так й про сплату за саме навчання.

Звичайно, навчання в найбільш престижних або розташованих в мегаполісах університетах обійдеться дорожче, в порівнянні з навчальними закладами з теж якісною освітою, але в провінційних містах.

2. Без вікових обмежень

Відправитися на навчання в Канаду реально в будь-якому віці: й в 17 років, відразу після закінчення середньої школи, й в 30 та навіть в 50 років!

Як мінімум, можна пройти навчання в мовній школі. А якщо є бажання отримати повноцінну освіту, поліпшити наявні знання за фахом або все почати з нуля - поступайте в коледж або університет. До речі, багато студентів у віці за тридцять приїжджають вчитися разом зі своїми сім'ями. Адже, якщо хоча б один з батьків працює або навчається фул-тайм, то дитина може відвідувати школу безкоштовно!

3. Якість освіти

Більшість канадських навчальних закладів державні, тому піддаються жорсткому контролю за змістом та якістю викладання. Сильною стороною канадської моделі освіти є тісний зв'язок академічних програм з практикою. Оскільки Канада є одним зі світових лідерів в галузі високих технологій, аерокосмічної індустрії, мікроелектроніки, біотехнологій, всі ці напрямки викладаються тут на дуже високому рівні. Доброю репутацією користується також інженерна освіта, програми в області бізнесу та природничих наук.

4. Відсутність складнощів зі вступом

Стати канадським студентом можна відразу після закінчення школи. В цілому, окрім бажання та фінансів, вам потрібно всього лише надати документ про повну загальну середню або вищу освіту, результати мовних тестів та довести свою фінансову спроможність! Навіть якщо у вас погана англійська - це не проблема! В такому випадку навчальні заклади пропонують часткову завантаженість: студенти активно вчать мову та паралельно вивчають лише 1 - 2 академічних предметів, поки не досягнуть необхідного мовного рівня. До речі, школярі можуть вступити в канадський коледж чи університет ще під час навчання в 11 класі!

5. Можливість отримати стипендію або знижку

Іноземні студенти, які добре вчаться, можуть отримати стипендію або ж знижку на навчання в розмірі 50-70% від вартості всього курсу. А ще в кожному виші діють грантові програми, учасником яких стати цілком реально! Важливо, що стипендії можуть бути присуджені не тільки в галузі наукових досліджень, а й для проходження освітнього курсу в будь-який з галузі гуманітарних наук, мистецтва, комерції та управління бізнесом, природничих наук та інженерної справи.

6. Інфраструктура та технічне оснащення вишів

Вчитися в Канаді приємно та зручно, оскільки виші мають відмінну інфраструктуру та унікальне лабораторне обладнання, що дозволяє проводити наукові дослідження світового рівня. Навчальні аудиторії оснащені за останнім словом техніки. А кампуси розташовані на великих територіях, як правило, в зелених зонах.

7. Практичність коледжів

Програми навчання в коледжах Канади розробляються у співпраці з компаніями-роботодавцями, тому пропонують спеціальності, популярні на ринку праці. Завдяки цьому студенти можуть проходити оплачувану практику. Крім того, багато коледжів мають домовленості з університетами та видають дипломи університетів-партнерів. Такий шлях здобуття вищої освіти в Канаді стає все більш поширеним та популярним серед студентів, які хотіли б платити менше. Адже вартість навчання в коледжах в 1,5-2 рази нижче, ніж в університетах!

8. Швидка адаптація

Українські студенти в Канаді освоюються в лічені дні та відчувають себе максимально комфортно. По-перше, це відбувається завдяки тому, що країна охоче приймає студентів з усього світу. По-друге, тут живе багато наших співвітчизників, є сильні українські громади, які вони охоче допомагають нашим студентам. Підтримують й морально, й фізично (наприклад, у вирішенні побутових питань).

9. Працевлаштування під час навчання

Канадське законодавство дає право іноземним студентам працювати паралельно з навчанням: 20 годин на тиждень протягом семестру хоч на території навчального закладу, хоч за його межами. А ось під час регулярних академічних канікул (зимових, весняних та літніх) можна працювати повний робочий день. Крім придбання безцінного досвіду, підробіток допомагає значно скоротити витрати на перебування в країні. Адже навіть ледачий студент може заробити від 8 канадських доларів на годину, а старанний - 12-15.

10. Навчання - перший крок до імміграції

Після закінчення вишу українські студенти можуть залишитися в Канаді на 1-3 роки (в залежності від того, скільки тривало навчання), щоб знайти роботу. Ті, хто прийняв рішення про переїзд в цю країну, подають заявку на постійне місце проживання: як показує практика, грамотним та ініціативним випускникам не відмовляють. При цьому повертають половину суми, витраченої на навчання у виші. Але навіть в тому випадку, якщо ви не отримали посвідку на проживання після закінчення навчання, можна подати документи на отримання робочої візи та продовжувати її до моменту отримання ПМП.

Якщо у вас виникли питання і ви хочете більш докладно дізнатися про переваги навчання в Канаді - зателефонуйте нам! І ми знайдемо ще одне пояснення, чому вам обов'язково сподобається навчання в Канаді!

Топ-10 аргументів на користь навчання в Канаді
Топ-10 аргументів на користь навчання в Канаді
Оцінка: 
Середнє: 5 (3 голосів)