+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Українське співтовариство у Ванкувері. Підтримка приїзджих студентів

25.04.17
0

Про те, що в країні кленового листа українці вже давно створили найсильнішу та найуспішнішу діаспору, знають по всьому світу. Але нещодавно з'явився привід говорити, що вона стала ще більш міцною! Це зробили ми - керівна рада Молодіжної Організації Українців у Ванкувері, Ukrainian Youth in Vancouver!

Дійсно, українська діаспора в Канаді налічує більше ніж мільйон українців та кожного року вона збільшується. Багато студентів та молодих сімей, що переїжджають до Канади, спочатку ностальгують за рідною домівкою, але згодом звикають до нової культури та нового середовища. Проте не забувають батьківщину та стараються збудувати свій маленький осередок українськості серед тутешнього мультикультуралізму.

Ідея об’єднання та підтримки таких людей була одним з основних рушіїв створення й нашої організації. Ще на стадії обмірковування ми розробили план, як нам зуміти зацікавити та стати корисними для молодих українців в Канаді, зокрема, у Британській Колумбії та її найбільшому місті Ванкувері. Тобто ми хотіли не тільки знайти молодь та розповісти про себе, а ще й своїми справами довести, як важливо українцям бути разом! Здається, нам це вдалося, бо лише за кілька місяців існування Ukrainian Youth in Vancouver до нас долучилось близько двохсот молодих діаспорян і ми надзвичайно цьому раді!

Якими досягненнями ми вже можемо похвалитися? Успішною реалізацією основних завдань, які ставимо перед собою: ми допомагаємо у вирішенні питань та проблем новоприбулої молоді, організуємо та беремо активну участь у різноманітних культурних, освітніх, спортивних заходах та акціях громади, поширюємо імідж та новини про Україну через локальні засоби масової інформації, підтримуємо зв’язкі з місцевими організаціями діаспори (зокрема з Конгресом Українців Канади) та студентськими комітетами в університетах. Ми також є однією з гілок загальноканадського об’єднання - Союзу Українських Студентів Канади. Можна сказати, що паралельно з допомогою студентам ми забезпечуємо PR-підтримку України! :-)

Українська молодь у Ванкувері

 

Зараз ми активно займаємось започаткуванням університетських клубів у вищих навчальних закладах Британської Колумбії, розвитком медіа та інформаційних платформ, створенням різних заходів для молоді. Впевнені, що кожен отримає задоволення від співпраці з нами, тож ласкаво просимо до нас!

Звертаємо вашу увагу, що, крім можливості знайти нових друзів та гарно провести час, ви маєте змогу придбати оригінальні знання та навички, які в майбутньому неодмінно стануть у нагоді.

Мова йде про практичний досвід командної роботи, володіння діловим етикетом та співпрацю з державними й комерційними організаціями, благодійними фондами й різними закладами.

Тож запрошуємо всіх на зібрання молоді кожної першої п’ятниці місяця, де ви зможете поспілкуватись з іншими студентами, дізнатись історії своїх співвітчизників, обговорити цікаві проекти, отримати рекомендації щодо навчання та роботи й загалом весело відпочити в одному з популярних закладів Ванкувера. Слідкуйте за деталями в нашій групі у Facebook - Ukrainian Youth in Vancouver!

Якщо ви чи ваші друзі незабаром збираються у Ванкувер - будемо раді знайомству і чекаємо з нетерпінням! Якщо ви вже тут – пишіть нам та приходьте на зустрічі! Долучайтесь до групи у Facebook, лайкніть нас на Instagram, напишіть на наш ukryouthvan@gmail.com - та будемо знайомі!

З повагою, представник керівної ради Ukrainian Youth in Vancouver Мар‘яна Савка.

Українське співтовариство у Ванкувері. Підтримка приїзджих студентів
Українське співтовариство у Ванкувері. Підтримка приїзджих студентів
Оцінка: 
Середнє: 5 (6 голосів)
4.05.17 в 19:52

Дуже круто.

14.02.18 в 11:33

Дуже потужно і надзвичайно важливо та актуально!