Їдемо вчитися в Канаду - яку професію варто вибрати

14.01.17
0

Світ стрімко змінюється та ставить нові виклики перед нами. Наприклад, необхідно вчасно зорієнтуватися та зрозуміти: ким бути, яку професію обрати, щоб бути актуальним в суспільстві та на ринку праці.

Тому не дивно, що клієнти OWL-study, які грамотно підходять до реалізації ідеї про якісну закордонну освіту та хочуть отримати її у Канаді, цікавляться не тільки порядком цін на навчання. «А на кого я можу вивчитися за ці гроші?» - запитують вони, - «Чи буде ця професія популярною в майбутньому?»

У нас є відповіді на ці питання завдяки тісній співпраці з партнерами — канадськими навчальними закладами, які регулярно аналізують ситуацію на ринку праці та щорічно розробляють нові студентські програми. В основі досліджень такі дані: зростання зарплати (від 60 тисяч канадських доларів на рік), зростання кількості вакансій, зміна попиту на фахівців різних професій, передбачуване співвідношення кількості вакансій до числа претендентів на них до 2020 року. І, звичайно, враховуються ті напрямки, в яких активно розвивається людство.

Отже, які фахівці в Канаді претендують на високу зарплату в найближчому майбутньому та в яких канадських вишах можна отримати відповідну освіту вже зараз?

Умовно ці спеціальності можна поділити на дві групи: звичайні (наприклад, лікар, юрист, інженер) й так звані «професії майбутнього» (сфера інформаційних технологій).

Бути психологом — вигідно

В Канаді медсестри, психологи, юристи, менеджери, вчителі — це потрібні та високооплачувані професії. На жаль, в Україні досить часто буває, що люди з подібною вищою освітою, прагнучи отримувати гідну зарплату, працюють не за фахом, а, наприклад, продавцями в магазинах. Звичайно, це неправильно, але наша реальність така.

А в Канаді по-іншому. Здобувши освіту, наприклад, лікаря, психолога, ви маєте всі шанси працевлаштуватися за профілем та, як наслідок, насолоджуватися своєю роботою, радіти зарплати.

Зокрема, згідно з дослідженнями, про які ми говорили вище, актуальними до 2020 року та високооплачуваними професіями в різних регіонах Канади будуть:

1. Юрист — річна зарплата $ 80000;

2. Директор державного управління - $ 97000;

3. Супервайзер У сфері нафтогазовидобування - $ 73000;

4. Керівник виробництва - $ 110000;

5. Менеджер охорони здоров'я - $ 87000;

6. Старша медсестра - $ 77000;

7. Фінансовий адміністратор - $ 83000;

8. Інженер телекомунікаційних систем - $ 73000;

9. Спеціалізований інженер (наприклад, сфера сільського господарства) - $ 80000;

10. Директор школи - $ 92000;

11. Психолог - $ 78000;

12. Науковий керівник - $ 80000;

13. Старший бізнес-менеджер - $ 96000;

14. Будівельний інженер - $ 79000;

15. Дипломована медсестра - $ 73000.

Як бачите, до списку популярних й сьогодні, й в майбутньому професій потрапили цілком звичайні спеціальності. І ми радіємо! Бо багатьом нашим студентам не доведеться заради гідної зарплати відмовлятися від своєї мрії: в Канаді можна вивчитися, наприклад, на медсестру, працювати в лікарні та не потребувати підробітки.

До речі, шанс стати потрібним фахівцем в Канаді є й у тих, хто вже має вищу освіту, але зберігає диплом на полиці через його неактуальність на пострадянському просторі. Можна вступити до канадського вишу за для підвищення кваліфікації за наявною спеціальністю, відучитися рік або два (в залежності від обраного курсу), й також стати щасливим володарем канадського диплома.

Крім того, не забувайте, що канадський диплом відкриває для вас інші країни! Тобто, ви можете працювати й у Європі, й в Америці — де захочете! Плюс закінчення навчального закладу в Канаді ще й такий: студент-іноземець має право на працевлаштування в цій країні!

IT-фахівець: вперед, у майбутнє!

Якщо класичні професії вас не влаштовують, оскільки ви відчуваєте в собі здатність сказати своє слово в технічному прогресі — обирайте освітні програми, орієнтовані на IT-сферу. Зрозуміло, що пристойна зарплата в цій галузі гарантована.

Сьогодні в Канаді у сфері інформаційних технологій зайнято понад 800 тисяч фахівців. Проте компанії вже скаржаться на дефіцит професійних кадрів. Дослідження профільних журналів та експертів довели: до 2019 року IT-сфері Канади знадобиться понад 180 тисяч дипломованих працівників для обслуговування сервісів «хмарних сховищ», систем онлайн-магазинів та ін.

Найбільш необхідні IT-спеціальності в Канаді на даний момент — інженери-програмісти, ілюстратори, графічні дизайнери, системні аналітики, аналітики баз даних. Цікаво, що у різних регіонів є свої потреби. Наприклад, Альберта славиться відмінними перспективами для програмістів в нафтовій галузі, у Ванкувері швидко знаходять роботу розробники комп'ютерних ігор, індустріальна провінція Онтаріо з радістю приймає програмістів для роботи на промислових підприємствах.

Також радимо звернути увагу, що канадські виші починають готувати професіоналів, на яких через 10-20 років будуть полювати хедхантери:

кібердетектів. Професія спрямована на попередження та розслідування як зломів особистих акаунтів та хакерських DDoS-атак на окремі організації, так і цілих кібервійн між державами;

менеджер освітніх траєкторій. Він розроблятиме стратегію отримання нових знань та освіти з огляду на психічні, фізичні та інші особливості людини, темперамент, інтереси та здібності. Тобто, цей спец зможе підказати, до якого вишу вступити, які книги читати, куди відправитися у подорож саме вам.

лікар на відстані. Зовсім скоро розумні гаджети зможуть збирати актуальну інформацію про здоров'я людини в глобальні хмарні медичні системи онлайн, де їх будуть аналізувати лікарі на відстані. Це допоможе запобігти масу хвороб, які розвиваються через несвоєчасну діагностику.

діджитал археолог. Робота цього фахівця буде полягати в пошуку та систематизації різного роду інформації в цифровому просторі — це може бути як робота з фізичними особами, які хочуть довести до ладу свою історію даних, так і з великими корпораціями, які ретельно перевіряють своїх працівників.

архітектор доповненої реальності та віртуальних світів. Спеціаліст-творець альтернативних світів зі своєю філософією, законами природи, правилами поведінки, зовнішньою оболонкою та навіть органолептичними особливостями. Доповнену реальність можна використовувати для освітніх та просвітницьких проектів.

Друзі! В Канаді є дуже багато варіантів, на кого вчитися, щоб отримати спеціальність, яка задовольнить усі ваші потреби — й моральні, й фінансові.

Визначайтеся з мрією та телефонуйте: ми зорієнтуємо, до якого вишу краще вступити, скільки коштує навчання та розповімо про всі інші нюанси.

 

 

Їдемо вчитися в Канаду - яку професію варто вибрати
Їдемо вчитися в Канаду - яку професію варто вибрати
Оцінка: 
Голоси відсутні

Коментарі відсутні