+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Активне громадське життя канадських офісів OWL-study: долучайся!

31.05.18
0

Літо - це дуже насичена пора року для всіх представників OWL-study: наприклад, саме зараз ми закінчуємо останні приготування до відправлення великих груп студентів в Канаду - кого на мовні курси, а кого й на повноцінне навчання. А ще влітку проходить багато цікавих та масштабних проектів, до яких ми також залучені. Бо активне громадське життя важливо для нас не менш, ніж популяризація міжнародної освіти!

Про те, що вже відбулося

Торонто, Парад вишиванок-2018Парад вишиванок в Торонто-2018: Крим це УкраїнаСтуденти OWL-study у Ванкувері на Параді вишиванок

Отже, керівництво та партнери OWL-study, а також наші студенти у Ванкувері та Торонто стали учасниками Параду Вишиванок: проведення цього красивого заходу можна вважати щорічною канадською традицією! Дуже приємно, що її підтримують вже не тільки канадські українці, а й наші міжнародні друзі! 

Цього року по вулицях по вулицях Торонто пройшли "делегації" з усіх регіонів України!

Акція Free_Sentsov в Торонто-2018Крім того, в Торонто ми взяли участь у масштабній акції на підтримку Олега Сенцова та всіх українців, яких незаконно утримують у російських в‘язницях. Подія була організована Канадсько-Українським Міжнародним Фондом підтримки у співпраці з Канадською Асоціацією Кримських Татар.

Учасники акції розташувалися на пішохідному мості Humber Bay Arch Bridge: діти та дорослі тримали в руках таблички з іменами усіх політв‘язнів, а їхні руки були зв‘язані однією мотузкою.

Віримо, що українці по всьому світу зможуть вплинути на ситуацію: головне — триматися разом та підтримувати одне одного!

Про те, до чого готуємося

Афіша благодійного марафону в Торонто-2018До речі, OWL демонструє цю підтримку не тільки на словах. Вже четвертий рік поспіль в Торонто відбувається Благодійний Марафон «Діти Торонто - дітям-сиротам в Україні», започаткованого Fourth Wave Canada (Міжнародна організація українських громадян «Четверта хвиля»). OWL-study є одним зі спонсорів цієї важливої події.

Ідея заходу в тому, волонтери не лише збирають допомогу для малюків в Україні, а й виховують почуття милосердя та співпереживання до інших у молодого покоління. Адже протягом кількагодинного концерту діти приносять іграшки, одяг та шкільне приладдя, пишуть листи своїм ровесникам в Україні. А дорослі беруть участь у благодійній виставці-продажу робіт місцевих художників.

Всі зібрані кошти, одяг, взуття та іграшки будуть надіслані на конкретні адреси дітей-сиріт і дітей із родин, що позбавлені годувальника через війну на сході України.

Між іншим, минулого року лише за чотири години Марафону вдалося зібрати 2.5 тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя! Сподіваємося, що в цьому році наш захід буде не менш результативним!

Захід проходитиме 3 червня з 14.00 до 18.00 в ресторані "Золотий лев" за адресою: 15 Canmotor Avenue, Toronto. Вхід - за добровільними внесками. Запрошуємо всіх друзів, які в цей час будуть в Торонто, долучитися до Марафону добра!

Афіша Miss Ukrainian Canada 2018/Grand Finale в Торонто-2018А ще вся команда OWL-study в передчутті найяскравішого шоу цього літа - Miss Ukrainian Canada 2018/Grand Finale! По-перше, всі учасниці — українки, по-друге, це свято жіночності, краси та талантів, по-третє, ми є серед спонсорів, а саме, забезпечимо фінансову підтримку в реалізації найцікавішого Соціального проекту однієї з фіналісток конкурсу!

До речі, майте на увазі, що серед учасниць можуть знайтися ваші знайомі! З нами саме так і сталося: серед фіналісток ми побачили студентку OWL - Маріанну Совік з Тернопільської області, яка вчиться в канадському Mohawk College! Це був дуже приємний сюрприз! Але при цьому ми гарантуємо однакове сердечне ставлення до всіх учасниць! Запрошуємо вас підтримувати, вболівати та слідкувати за результатами разом з OWL-study!

P.S. Друзі! Ще раз звертаємо вашу увагу на Благодійний Марафон в Торонто! Це відмінна можливість і дітям допомогти, і продемонструвати єдність українців, нашу здатність разом подолати навіть більшу біду... Приходьте, ми на вас розраховуємо!

Активне громадське життя канадських офісів OWL-study: долучайся!
Активне громадське життя канадських офісів OWL-study: долучайся!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні