+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Open World Learning змінює життя на краще! (Анімаційне відео)

5.12.17
0

Презентуємо відеоісторію від OWL про те, як вивчення англійської в мовних школах Канади допомагає людям здійснити мрії!

Сподіваємося, що вам сподобається наш мультфільм! Більш того, він надихне вас на здійснення освітньої подорожі в Канаду! А ми з радістю безкоштовно проконсультуємо та допоможемо зі всіма організаційними моментами! 

"Це Марина, вона щойно закінчила школу і мріє отримати вищу освіту в Канаді та вступити ​в коледж або університет. Але їй ніяк не вдається скласти мовний іспит.

Це Дмитро, перспективний програміст. На жаль, його рівень англійської заважає напряму спілкуватися з закордонними клієнтами.

А це фермер Степан Сергійович, він мріє розширити бізнес і вийти на міжнародний рівень. Проте погане знання англійської не дозволяє йому це зробити.

Пошук в інтернеті дав багато результатів, але наші герої зацікавились освітніми програмами від компанії Open World Learning. Це канадсько-українська організація, яка допомагає вивчати мову в англомовному середовищі Канади відповідно до потреб кожного, а також отримувати вищу та професійну освіту в канадських вишах.

Тож наші герої звернулися в OWL, швидко отримали візи та відправилися на навчання в мовні школи Канади. У вільний від інтенсивних занять час студенти досліджували канадський спосіб життя, знаходили нових друзів та активно спілкувалися англійською!

Пройшло два місяці, і наші герої повернулися додому. Подивимося, чи змінилося їх життя?

Марині, нарешті, вдалося скласти мовний іспит та стати студенткою канадського вишу! Дмитро швидко знайшов закордонних замовників та вже встиг зарекомендувати себе як перспективний програміст! А Степан Сергійович вже підписав декілька контрактів на продаж пшениці за кордон.

Не відкладайте англійську на завтра! Адже наші офіси розташовані в різних містах в Україні та в Канаді! Телефонуйте прямо зараз та станьте успішними разом з Open World Learning!"

 

Open World Learning змінює життя на краще! (Анімаційне відео)
Open World Learning змінює життя на краще! (Анімаційне відео)
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні