+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Українські студенти в Канаді збирають на подарунки для дітей в зоні ООС на Донбасі

20.11.19
0

Благодійна акція стартувала лише день тому, але перші внески вже є! Хоча до збору фінальної суми у 3 тисячі доларів ще далеко.

Благодійна акція від українських студентів в КанадіПро свою ініціативу молодь розповіла на FB-сторінці організації SFU Ukrainian Students' Society та закликала усіх відчути себе тими дітьми, заради яких збираються гроші:

- Уявімо, що Миколай не прийшов і під подушкою пусто? Стає сумно. Саме так почуваються сотні дітей, які живуть у зоні воєнного конфлікту на сході України.

Виправмо це і зробімо свято для діток!

Українське студентське товариство університету імені Саймона Фрейзера спільно з громадською організацією “Істина” ініціює акцію зі збору коштів на подарунки до Дня святого Миколая для дітей, які проживають у зоні ООС (АТО). Ми плануємо придбати книжечки, розвивальні іграшки, теплі речі та солодощі. Центр психосоціальної адаптації допоможе нам передати подарунки до міста Щастя, що знаходиться в Луганській області.

Долучайтесь до створення теплої атмосфери свята! Запалімо вогники радості й щастя в дитячих очах!

Нам надзвичайно приємно розповідати про таку чудову ідею, бо, по-перше, серед ініціативної групи цього проєкту є студенти O.W.L. Open World Learning Society! Наприклад, чарівна Марія Гагаловська! По-друге, ми й самі намагаємося регулярно організовувати благодійні акції або долучатися до них. Тож приємно відчувати себе причетними до "кола добра", яке щороку збільшується завдяки новим студентам — добрим, щирим, з великим серцем!

Запрошуємо усіх друзів приєднатися до ініціативи та теж відчути себе Миколаєм! До свята залишилось не так вже й багато часу: треба встигнути! Долучитися можна ТУТ

Посилання на деякі добрі справи OWL-study та партнерів:

Молодь Майдану пройшла навчання у Ванкувері

Переможці конкурсу від OWL-study вирушили у подорож своєї мрії!

Про сюрприз від OWL-study на жіночому конкурсі в Канаді

Канадські офіси OWL-study відсвяткували Парад вишиванок та готуються до Благодійного Марафону!

Українські студенти в Канаді збирають на подарунки для дітей в зоні ООС на Донбасі
Українські студенти в Канаді збирають на подарунки для дітей в зоні ООС на Донбасі
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні