+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Conestoga College запрошує міжнародних студентів

16.02.19
0

Валерія Тіщенко, представник державного ВНЗ Канади Conestoga College OWL-study продовжує налагоджувати корисні зв'язки з популярними канадськими вишами. До нашого київського офісу завітала Валерія Тіщенко, яка є офіційним представником державного ВНЗ Conestoga College (провінція Онтаріо, Канада).

Коледж Conestoga є лідером у галузі політехнічної освіти — саме через це його часто обирають не тільки вчорашні старшокласники, але й випускники українських політехів для покращення освіти (навіть КПІ!). Крім інженерів цей заклад цінують айтішники, а також майбутні пілоти, бо тут є декілька крутих авіаційних програм! Ще одна перевага — можливість поступити на сестринську справу (Practical Nursing) одразу після школи без додаткових умов для іноземних студентів.

Лідерські позиції та популярність коледжу пояснюються не тільки великою кількістю сильних програм з акцентом на наукові дослідження та інженерію. Студенти Conestoga College під час навчання

Начальний заклад розташований у місті Кітченер, який разом з містами Ватерлоо та Кембридж утворюють так званий «Канадський трикутник технологій» (Canada's Technology Triangle). А ще цю місцевість називають Канадською Кремнієвою Долиною (Silicone Valley of Canada). Саме тут працюють такі компанії як Google, Blackberry, Intel, Toyota. За кількістю стартапів Канадська долина лише трохи програє Американській.

Покрокову інструкцію вступу до канадського вишу читайте тут!

Зрозуміло, що студенти коледжу Conestoga без проблем знаходять роботу після закінчення навчання: 89% випускників працевлаштовуються протягом півроку! Тобто, щоб залишитися тут без роботи, ще потрібно постаратися :-)Conestoga College, інтер'єр коледжу, студенти-іноземці

До речі, розташування у Кітченері є дуже вигідним для студентів — це лише година їзди від Торонто, а вартість оренди є на 30% нижче, ніж у столиці Онтаріо!

Коледж пропонує багато програм (понад 200!), які відрізняються й спеціалізацією, й строком навчання.

Наприклад, доволі популярними є бакалаврські програми за схемою 3 роки навчання + 1 рік практики (1 семестр на 3 курсі та 1 семестр на 4 курсі). Тобто після закінчення навчання випускник отримує й диплом, й практичний досвід разом з корисними знайомствами, які допомагають у подальшому працевлаштуванні. Conestoga College, вигляд з середини

Практика оплачувана: студенти заробляють 14-17 доларів на годину — цього достатньо, щоб компенсувати мінімальні витрати на життя та відпочинок.

Контакти представників OWL-study в Канаді, Україні та Казахстані тут!

Дворічні дипломні програми також популярні, бо за 2 роки ви отримуєте базову освіту та можете працювати! Або, за бажанням, продовжувати освіту — у Conestoga або в університеті-партнері.

Кожні два роки програми оновлюються відповідно до вимог ринку праці (коледж прислуховується до потреб працедавців), тому студенти отримують актуальні знання, які мають попит.

Крім професійних програм Conestoga пропонує програми з академічної англійської мови — без розваг, з великою кількістю домашніх завдань. Та, що є головним, з надійними результатами!

Студент Conestoga CollegeКоледж приймає нових студентів три рази на рік: у січні, травні та у вересні. Нагадуємо, що подаватися на програму необхідно не пізніше, ніж за півроку до старту програми! Звертайтеся за безкоштовною консультацією до представників OWL-study вже сьогодні (щоб встигнути підготуватися до бажаної дати вступу)!

Крім консультацій ми гарантуємо ПРОФЕСІЙНИЙ БЕЗКОШТОВНИЙ СУПРОВІД абітурієнтів під час вступу (рекомендації щодо вишів, підбір програм, оформлення документів, подання на стипендію та інші послуги).

ВІДГУКИ студентів OWL-study про навчання в Канаді читайте тут!

Запрошуємо приєднатися до нашої Facebook-сторінки для швидкого зв'язку та обговорення вашого вступу до канадського вишу!

Conestoga College запрошує міжнародних студентів
Conestoga College запрошує міжнародних студентів
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)
19.03.19 в 17:32

Консультація про вступ для навчання