Про особливості вступу та навчання у Fanshawe College

27.06.19
0

Представник Fanshawe College Галина Арнаутова та директор представництва OWL-study в Україні Тамара ФедотюкПро найцікавіші моменти зі вступних історій міжнародних абітурієнтів розповіла одна з найдосвідченіших освітніх консультантів по навчанню в Канаді (серед європейських колег, а може й у світі! :-), представник Fanshawe College Галина Арнаутова! Вона відвідала київський офіс OWL-study на чолі з директором Тамарою Федотюк та перетворила звичайну зустріч з партнерами на мега корисний майстер-клас!

Команда ОВЛ-стаді вже давно цінує та любить Fanshawe College - перш за все через те, що наші студенти відчувають задоволення від навчання у цьому закладі! Це державний коледж, найпопулярніший у провінції Онтаріо, який з радістю приймає українських студентів та пропонує молоді свою підтримку. Наприклад, на вартість навчання, яку встановлює Уряд провінції, коледж вплинути не може. Але надає студентам серію бонусів (медична страховка, безкоштовний проїзний, відвідування суперового спортзалу), що допомагає заощадити 2-3 тисячі доларів!

Fanshawe пропонує найбільшу кількість навчальних програм серед коледжів Онтаріо - 245, з яких 186 мають попит у міжнародних студентів.

Як зазначила Галина, сьогодні студенти з України оцінили розмаїття програм, яке пропонує коледж. нещодавно усі звертали увагу лише на модні спеціальності: психологію, журналістику, дизайн. А зараз обирають майбутню професію згідно зі своїми захопленнями!

Наприклад, хлопці, які полюбляють автомобілі, вчаться у Fanshawe на автомеханіків. По-перше, відчувають себе на своєму місці, їм легко вчитися, по-друге, в Онтаріо дуже розвинена автомобільна промисловість: після завершення коледжу можна працевлаштуватися до таких монстрів, як Toyota Motor Manufacturing Canada, General Motors of Canada та інших.

Звичайно, має значення не тільки бажання студента опанувати ту чи іншу професію. Fanshawe враховує здібності та підготовку.

- Талановита молодь в Україні, яка захоплюється спортом, нарешті оцінила можливість отримати відповідну освіту в Канаді, — розповідає Галина. - Спортсмени їдуть до нас вчитися на програмах, після завершення яких знаходять тут роботу: працюють фітнес-тренерами, адміністраторами спортклубів, спортивними агентами. До речі, сьогодні канадці захоплюються не лише хокеєм: в країні постійно відкриваються нові гольф-клуби, тому коледж пропонує відповідні програми. Але важливо розуміти, що підхід до навчання у нас всюди серйозний. Буває, що майстри спорту отримують відмову через низькі бали по біології — цей предмет на спортивних програмах є основним, студентам потрібно мати відмінні базові знання, щоб вивчати й анатомію, й медичні курси.

Якщо ви хочете стати студентом Fanshawe College, але не впевнені у своїй англійській, ви можете зробити так: у вересні поїхати в коледж на мовні курси (мінімум - 2 місяці), а вже у січні розпочати навчанні на обраній програмі. Такий шлях є зручним, комфортним та... вигідним! Поки вивчаєте англійську в коледжі — занурюєтеся в атмосферу навчального закладу, берете участь у волонтерських та інших програмах: таким чином готуєте на майбутнє серйозне портфоліо з власних досягнень, отримуєте корисні знайомства — все це допоможе під час пошуку гідної роботи вже під час навчання!

Отже, команда ОВЛ-стаді разом із представником Fanshawe College Галиною Арнаутовою готові допомогти реалізувати вашу мрію про вищу освіту в Канаді найближчим часом! Телефонуйте або пишіть! До зустрічі!

Про особливості вступу та навчання у Fanshawe College
Про особливості вступу та навчання у Fanshawe College
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні