+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Heartland: якісне навчання та демократичні ціни

27.01.19
0

З радістю повідомляємо, що OWL study продовжує розширювати свої та ваші можливості! До нашого київського офісу завітав Michael Dawod - представник канадської Heartland International English School та розповів про декілька цікавих програм з привабливими для українських студентів умовами!

Heartland - це приватна школа англійської мови, яка працює з 1999 року та пропонує іноземним студентам відмінні комплексні програми різної інтенсивності. Старт занять - щопонеділка, і це дуже зручно, бо звільняє від необхідності підлаштовуватися під графік школи.

Навчальний заклад має дві локації: у Вінніпезі (Манітоба) та в Місісаґа (Онтаріо). Сучасне обладнання, досвідчені вчителі та позитивна атмосфера перетворять навчання на задоволення! Завдяки розміщенню у великих, але трохи менш популярних містах, ніж, наприклад, Ванкувер або Торонто, вартість навчання та проживання у Heartland трохи нижча. Для деяких наших клієнтів це важливий момент, і ми раді, що можемо задовольнити потреби більшості з тих людей, які звертаються до OWL-study!

Крім мовних курсів, Heartland пропонує літні програми для дітей від 6 років та підлітків!

Звертайтеся за безкоштовними консультаціями в наші офіси, дізнавайтеся більше про Heartland та відправляйтеся вчити англійську в Канаду!

 

Heartland: якісне навчання та демократичні ціни
Heartland: якісне навчання та демократичні ціни
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні