+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Вінницька старшокласниця отримала стипендію від канадського вишу

6.03.19
0

Лист про стипендію від Хамбер коледж Чудова новина для першокурсників OWL-study та всіх, хто планує найближчим часом подавати документи на вступ в канадські виші! ВНЗ Канади вже розпочали відзначати вступними стипендіями своїх нових студентів! Навіть тих, хто зараз закінчує школу! 

Попри те, що до початку нового навчального року ще шість місяців, старшокласницю з Вінниці, яка скористалася підтримкою OWL-study, вже зараховано на 4-річну бакалаврську програму Human Resources Management провідного канадського вишу Humber College (м. Торонто, провінція Онтаріо)! Більш того, Хамбер високо оцінив здібності одинадцятикласниці, її відмінні оцінки та характеристики. І нагородив вступною стипендією у розмірі 3,5 тис. канадських доларів!

Про цю новину коледж повідомив офіційним листом, і нам було надзвичайно приємно його отримати: це перша ластівка нового вступного сезону. Сподіваємося, до вересня інші наші студенти, які гідні такої відзнаки, отримають її від канадських навчальних закладів!

Радимо прочитати: Стипендії та гранти для іноземних студентів в Канаді: хто та за що їх отримує?

Чому ми так радіємо? Перш за все через те, що талановита українська молодь отримує визнання вже на перших кроках свого дорослого шляху! По-друге, хоч ця стипендія й не компенсує усі витрати на навчання, але все одно значно зменшує фінансове навантаження на батьків, які відправляють дітей на навчання в Канаду. По-третє, грошова нагорода під час вступу стимулює першокурсника продовжувати вчитися з максимальним успіхом, щоб мати шанс знову отримати стипендію! 

Поки ми писали цю новину, отримали ще два повідомлення від Humber College про нагородження двох студентів (теж з Вінниці) стипендіями по 3 тис. канадських доларів! Пишаємося! Та вітаємо наш вінницький офіс! :-) 

До речі, не всі виші Канади надають міжнародним студентам стипендії, які можуть поновлюватися під час навчання. Тому, якщо така можливість є важливою для вас, запитайте про стипендії та умови отримання (це дуже важливо!) у представників OWL-study під час безкоштовної консультації!

Увага! Якщо ви хочете стати студентом канадського ВНЗ вже у вересні, вам необхідно розпочати процес вступу найближчим часом! Поки є вільні місця на програмах.

Щоб звернутися за консультацією, зателефонуйте або напишіть представникам OWL-study. Ми знаємо про освіту в Канаді все!

P.S. Вступні стипендії, якими нагороджує міжнародних студентів Humber College та необхідні показники навчання:

Розмір вступних стипендій у Хамбер коледжі

Вінницька старшокласниця отримала стипендію від канадського вишу
Вінницька старшокласниця отримала стипендію від канадського вишу
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)