Фіналістки конкурсу Miss Ukrainian Canada-2018 представили соціальні проекти

27.06.18
0

Учасниці конкурсу краси в КанадіКонкурс соціальних ініціатив - важлива складова культурного проекту Miss Ukrainian Canada-2018. Саме тому OWL-study є спонсором цього конкурсного етапу! Вже зовсім скоро, 15 липня, відбудеться Grand Final конкурсу, і одна з фіналісток отримає від нас грант в розмірі $1,000 для реалізації своєї соціальної ініціативи!

Нагадаємо подробиці конкурсу соціальних проектів. Фіналісткам необхідно представити ідею певної соціальної ініціативи (гуманітарної, добровольчої), яка пов'язана з Україною та спрямована на підтримку окремої людини або групи осіб, організації або української громади в Канаді чи в Україні. Переможниця отримає грошову премію для реалізації запропонованого проекту та титул Miss Best Social Project!

Докладніше про свято української культури та таланту «Miss Ukrainian Canada 2018» ми вже розповідали. А сьогодні представляємо вам відео від учасниць фіналу: в цих сюжетах дівчата розповідають про свою соціальну ініціативу та доводять, що мають силу та бажання творити добро! 

Соціальний проект від Iryna Medyana (Ontario Finalist), присвячений створенню соціального медіа, яке об'єднає людей, допоможе налагодити зв'язок та через це вирішувати найрізноманітніші питання - з освітою, роботою, орендою житла по всьому світу!

Соціальний проект від Iryna Dzhumak (Ontario Finalist), присвячений фінансовій підтримці навчально-реабілітаційного Центру для дітей з особливими потребами «Мозаїка» (м. Бровари): 

Соціальна ініціатива від Milla Rock (Ontario Finalist), присвячена проекту "Ангели Торонто" та оздоровчому Центру "Ковчег". В Центрі опікуються дітьми-сиротами, дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах  (м. Нововолинськ). Мрія - будівництво фізкультурного майданчика:

Соціальний проект від Yuliya Shcherban (Alberta Finalist), присвячений Центру молоді з вадами розумового розвитку "Дивовижні долоні" (м. Дрогобич). Мрія - відправити підопічних в літній оздоровчий табір:

Соціальна ініціатива від Galyna Buz (Ontario Finalist), присвячена некомерційній організації ART Reach, що опікується дітьми, чиї татусі загинули під час війни в Україні:

Соціальний проект від Olya Shupta (Manitoba Finalist), присвячений Дитячому соціально-реабілітаційному Центру «Сонячне світло». Тут надають допомогу дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах (Київська область):

Соціальний проект від Natalie Yatsina (Saskatchewan Finalist), присвячений стерилізаційному пункту для собак, який знаходиться в аварійному стані та потребує допомоги (м. Трускавець): 

Соціальний проект від Aida Bakhtyieva (Ontario Finalist), присвячений розвитку канадсько-української студентської платформи та збільшенню шансів української молоді потрапити на навчання в Канаду:  

Соціальний проект від трьох фіналісток - Solomiya SkorykUliana Bybliuk та Anastasia Shmotolokha (Ontario Finalist), присвячений підтримці Ротарі Клубу "Львів", який, у свою чергу, опікується львівською школою для незрячих дітей: 

Соціальний проект від Shannon Huston (British Columbia Finalist), присвячений створенню фольклорної майстерні та популяризації українських традицій:  

Соціальний проект від Marianna Sovyk (British Columbia Finalist), присвячений фінансовій підтримці Збаразькій школі №2, яка є учасницею програми GoCamp (тут безкоштовно вчать дітей англійської) та має потребу в сучасному обладнанні (Тернопільська область): 

Підсумки конкурсу дивіться тут

Фіналістки конкурсу Miss Ukrainian Canada-2018 представили соціальні проекти
Фіналістки конкурсу Miss Ukrainian Canada-2018 представили соціальні проекти
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні