Запрошуємо на навчання на острів Ванкувер та в провінцію Манітоба!

18.12.18
0

...Хтось вже підсумовує досягнення 2018 року, а ми ще ніяк не вгамуємося: щодня продовжуємо активне зростання! Наприклад, з радістю повідомляємо вам, шановні друзі, що кількість партнерів OWL-study збільшено! Ще три навчальних заклади Канади стали ближче до українських студентів!

Відтепер ми можемо запропонувати ще більше програм різного напрямку та в різних цінових категоріях, і ще більше талановитих людей отримають можливість реалізувати свою мрію про якісну освіту! 

Отже, представляємо 

Vancouver Island University (VIU)

- державний університет, розташований в місті Нанаймо на острові Ванкувер (Британська Колумбія) має 16 факультетів, 12 науково-дослідних центрів.

Vancouver Island UniversityVancouver Island University

Студентам пропонується понад 120 академічних програм, великий вибір спеціальностей, можливість проводити прикладні дослідження. 

Серед найпопулярніших програм університету - бізнес; туризм; мистецтво та дизайн; гуманітарні науки; медсестринська справа. 

Також в цьому ВНЗ налагоджені міжнародні зв'язки: студенти мають можливість поїхати по обміну в різні університети по всьому світу.

Однією з переваг університету є порівняно доступна вартість навчання та низька вартість проживання, що особливо актуально для міжнародних студентів. Крім цього, тут існує цілий спектр послуг, спрямованих на допомогу іноземним студентам: академічні радники, консультанти та служба підтримки.

Студенти ведуть активний, насичений спосіб життя на західному узбережжі Британської Колумбії, вивчаючи регіон, використовуючи можливості відпочинку світового класу під час навчання в VIU: серфінг, походи, підводне плавання, кемпінг.

Отже, Vancouver Island University пропонує програми для професійної підготовки, закликає всіх студентів досліджувати свій потенціал, дізнатися більше про навколишній світ та реалізувати себе як в житті, так й в навчанні!

Red River College 

має 8 кампусів, основні з яких розташовані в місті Вінніпег, а кілька регіональних в інших містах провінції Манітоба. 

Red River College Red River College 

Цей провідний коледж провінції пропонує понад 200 програм, в тому числі, академічні програми дипломної та післядипломної освіти з подальшим отриманням професійних сертифікатів або дипломів тривалістю від одного до трьох років. Крім цього, коледж пропонує програми зі стажуванням за різними напрямками. 

Найпопулярніші напрямки коледжу: бізнес; мистецтво; загальні науки; комп'ютерні та інформаційні технології; інженерія та технології CAD; охорона здоров'я; індустрія гостинності; транспортні технології.

Крім дипломної та післядипломної освіти, коледж пропонує інтенсивні програми підготовки з англійської мови для академічних цілей, літні курси англійської мови та 5-ти місячні програми підвищення кваліфікації для учнів 10, 11, 12 класів середньої школи.

Важливо, що коледж має високі показники по задоволеності випускників (93%) та кількості працевлаштованих випускників (95%). Завдяки цим факторам Red River College називають якісним та прогресивним навчальним закладом.

Winnipeg of University

- це сучасний університет, який динамічно розвивається, та пропонує високоякісні програми бакалавра, магістра та доктора наук. Деякі з них є унікальними для Західної Канади, наприклад, Бакалавр в захисті прав людини або Магістр в адміністративному управлінні спільнот корінних народностей Канади. 

Winnipeg of UniversityWinnipeg of University

Однією з особливостей університету є фокус на бакалаврські програми: студентам бакалаврату надається можливість проводити дослідження разом з професорами. Зазвичай ці привілеї доступні тільки студентам магістратури або докторантури. Таким чином, студенти не тільки отримують цінний практичний досвід, а й можливість стати співавторами наукових публікацій, що може істотно поліпшити резюме. Кілька магістерських програм проводяться спільно з Університетом Манітоби, і студенти в результаті можуть вибрати, який з двох університетів буде вказано в їхньому дипломі.

Програми університету дуже різні! Кожний студент знайде свій напрямок: антропологія; теологія; біологія;  хімія; комп'ютерні науки; кримінологія; економіка; географія; історія;  історія мистецтв; інженерія; міжнародний розвиток; театр і кіно; хореографія; психологія;  педагогіка; риторика; математика.

А ще в цьому університеті є дуже великий вибір стипендій!

Хочете дізнатися докладніше про умови вступу та навчання в цих вишах? Телефонуйте освітнім консультантам OWL-study! Нагадуємо, що всі консультації, а також супровід, пов'язаний зі вступом до канадського ВНЗ, ми надаємо БЕЗКОШТОВНО!

Повний перелік вишів-партнерів OWL-study дивіться тут

Запрошуємо на навчання на острів Ванкувер та в провінцію Манітоба!
Запрошуємо на навчання на острів Ванкувер та в провінцію Манітоба!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні