Новий 2018 рік: Сова вітає тебе!

29.12.17
0

Шановні студенти, батьки, друзі та партнери канадської громадської організації O.W.L.- Open World Learning!

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо миру - з собою, зі всіма, хто поряд, миру в Україні та по всьому світу, кохання, здоров'я, цікавої роботи та приємного навчання! А також - фінансових можливостей для отримання якісної освіти в Канаді та мандрівок, які сприяють розвитку особистості! Бажаємо, щоб найнеймовірніші мрії вдавалося втілити в життя, і щоб життя взагалі було сповнено шалених сюрпризів!

OWL вітає студентів з Новим роком!

Сподіваємося, що 2018 рік буде для всіх нас ще більш щасливим та сповненим позитивних досягнень, ніж 2017-й, який час від часу перевіряв нас на міцність, але щедро нагороджував за подолання випробувань!

Нам дуже приємно, що зараз, коли робимо підсумки, маємо всі підстави сказати:

OWL є, чим пишатися!

Спонсори всеукраїнського конкурсу від канадської компанії OWLЗвичайно, в першу чергу це Всеукраїнський конкурс "Видатні Українці Канади", який ми ініціювали та провели. Наша ідея набула неочікуваний масштаб та стала справжньою подією для молоді цілої країни! Сотні старшокласників та студентів змагалися за можливість здійснити безкоштовну освітню подорож в Канаду. І 16 переможців її отримали! Не одна людина, не п'ять, а цілих 16 молодих людей відправилися вчити англійську мову за океан! Зрозуміло, що цей проект вийшов дуже дорогим: загальна вартість склала $68,420. І ми б не впоралися без підтримки друзів та колег в Канаді, без допомоги та розуміння канадських українців, які приймали дітей з України, як рідних! Дякуємо вам за це!

Ми пишаємося тим, що 55 студентів з України завдяки OWL вивчали англійську мову влітку 2017 року в мовних школах Торонто та Ванкуверу. Крім навчання молодь дізналася, як живе та розвивається Канада, які корисні особливості та канадський досвід є сенс впровадити в рідній країні. І ми віримо, що нашім хлопцям та дівчатам це вдасться!

Українські студенти, учасники літніх освітніх програм в КанадіА чи знаєте ви, що понад 30 українських студентів розпочали навчання в канадських ВНЗ? І це нас також дуже тішить! Бо цей факт свідчить про те, що в Україні є багато розумних, талановитих молодих людей, які бажають розвиватися, отримувати якісну освіту, робити наукові відкриття та змінювати світ на краще! Коли ми самі це усвідомлюємо - згадуємо, чому взагалі почали займатися такою справою, як освітня діяльність. Освіта дарує нам всім можливість зробити майбутнє кращим!

Ще нам вдалося об'єднати українську молодь Ванкувера! Звичайно, всі знають про чисельну українську діаспору в Канаді: дійсно, так і є. Але українським студентам все одно інколи буває важко адаптуватися в Канаді та звернутися за допомогою до незнайомих представників діаспори. А от варіант спілкування з однолітками, які, як і ти, вчаться в Канаді, обмінюватися інформацією та разом шукати рішення проблем всім підходить! Тож на цей час у Facebook, в групі Ukrainian Youth in Vancouver вже налічується біля 500 українських студентів!

Приємно, що у 2017-му році OWL вдалося стати більш популярною організацією в Україні: саме тому ми відкрили нові представництва у Вінниці, Черкасах та Рівному - будемо раді бачити всіх в наших офісах!

...Зараз важко уявити, що цікавого готує для нас 2018-й рік. Але ми готові багато працювати заради нових досягнень! Друзі, запрошуємо і вас приєднатися до великої родини OWL!

Зичимо сонця та світлих надій,

Миру й втіхи на кожному кроці,

Також здійснення планів та мрій

У прийдешньому Новому році!

З найкращими побажаннями 

OWL.

Новий 2018 рік: Сова вітає тебе!
Новий 2018 рік: Сова вітає тебе!
Оцінка: 
Голоси відсутні

Коментарі відсутні