+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Представник OWL-study відтепер і в Луцьку!

17.05.18
0

Освітній консультант OWL-study в Луцьку Ольга РуденкоДрузі! Ми з радістю доповідаємо вам про своє зростання та пропонуємо познайомитися з освітнім партнером OWL-study в Луцьку - Ольгою Руденко!

Відтепер мешканцям файного міста Луцьк достатньо зателефонувати та прийти на особисту зустріч з Ольгою, щоб дізнатися подробиці освітніх подорожей від OWL-study, вартості та результативності мовних курсів в Канаді та можливості вступу в канадські виші (із подальшою імміграцією через навчання, якщо є таке бажання!).

Впевнені, що ваше спілкування з Ольгою Руденко буде максимально корисним: вона дуже серйозно ставиться до майбутнього талановитих студентів та їх шансів змінити світ на краще!

- Міжнародна освіта та освіта в Канаді зокрема – це можливість освоювати обрану професію в середовищі, де цінуються теоретичні знання та їх креативне застосування на практиці. Це нагода отримати кваліфікацію в університетах, дипломи яких визнаються по всьому світу. Така освіта є запорукою успішного професійного розвитку, адже студенти не лише вчаться, а можуть налагодити співробітництво з міжнародними партнерами чи пройти цікаве стажування в іноземних компаніях. Окрім цього, це унікальна можливість розширити власні горизонти, дізнатись про культуру іншої країни та освоїти англійську мову на високому рівні! - вважає Ольга.

Lutsk cityУвага!

Про адресу офісу OWL-study в Луцьку ми повідомимо пізніше! А поки телефонуйте за номером 066-640-23-06 або пишіть на пошту owl.lutsk@gmail.com.

Нагадуємо, що O.W.L. Open World Learning Society є канадською освітньою громадською організацією і пропонує як підліткам, так й дорослим студентам у віці 40+ різноманітні програми в Канаді - від розроблених нашим офісом й до підготовлених коледжами та університетами Канади, які є партнерами OWL!

Всі консультації ми надаємо БЕЗКОШТОВНО!

Якщо ви мешкаєте в іншому місті України - шукайте свого освітнього консультанта в розділі "Контакти" або звертайтеся в головний офіс OWL-study, який знаходиться в Києві!

Представник OWL-study відтепер і в Луцьку!
Представник OWL-study відтепер і в Луцьку!
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)

Коментарі відсутні