+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Зустріч в офісі присвятили обговоренню мовних курсів в Канаді для дітей та дорослих

28.03.19
0

Курси англійської в Канаді з SSLC!

Як тільки в Україну приїжджають представники канадських вишів або мовних шкіл, які є партнерами OWL-study, ми запрошуємо їх у гості! Цього разу київський офіс відвідав Ilyas Kayran, представник Sprott Shaw Language College (SSLC).

Якщо ви намагаєтеся згадати, чому назва коледжу здається знайомою, то ось підказка! Серед канікулярних програм для дітей та молоді, які ми пропонуємо на літо, є й чудовий та надзвичайно корисний навчальний відпочинок від SSLC! Саме цей заклад запрошує влітку не лише підлітків віком 13-17 років, а ще й дітей від 9 до 12 років! Це дійсно важлива особливість, бо працювати з маленькими студентами готові далеко не всі заклади.

Також коледж пропонує літню програму в Канаді для молоді 14-19 років. Навчання студентів буде відбуватися у такому авторитетному закладі як University of British Columbia (UBC), варіант проживання - homestay (у канадській родині).

Ще одна цікава пропозиція на літо — канікули для дітей від 6 років у Ванкувері (у Торонто та інших містах програма не діє).

Це сімейна програма, тобто дитина може поїхати лише у супроводі хоча б одного з батьків. Проживання дорослих та дітей пропонується у резиденції коледжу (тут є все необхідне для комфортного життя), яка розташована в 15 хвилинах пішки від навчальних аудиторій.

Ільяс підкреслив: якщо дитина не володіє англійською — це не проблема! Досвідчені викладачі навчать) Що стосується батьків, вони також можуть вчити англійську, тож користь від таких канікул буде подвійною!

Також SSLC пропонує багато програм для старшокласників, які готуються до мовних іспитів та вступу у виші, для дорослих студентів — тут є можливість перейти на вивчення бізнес англійської та після закінчення курсів отримати одразу декілька сертифікатів!

Друзі! Якщо ви цікавитеся мовними курсами в Канаді та пропозиціями від SSLC зокрема — звертайтеся за безкоштовними консультаціями до представників OWL-study! Будемо раді вам допомогти! Наші контакти тут!

Зустріч в офісі присвятили обговоренню мовних курсів в Канаді для дітей та дорослих
Зустріч в офісі присвятили обговоренню мовних курсів в Канаді для дітей та дорослих
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)
24.04.19 в 20:35

Объясните, пожалуйста, какая связь политиков-коррупционеров с OWL Open World Learning. Основателем данной организации является Федотюк Тамара Ивановна, которая активно помогала Януковичу и его режиму как председатель партии "Женщины Украины" с июля 2004 года https://genshtab.info/Женщины_Украины_(ПаЖУ),_партия ....В 2015 году она возглавляла "Волонтерскую партию", а ее муж Душин Игорь Леонидович обслуживал эту компанию в Харьковской области. http://ubop.info/dose/dushin-igor-leonidovich.html ...И ВОТ ЕЩЕ....http://cripo.com.ua/persons/?p=106649/ ......это такой «семейный подряд» Федотюк и Душина. ...Позже эта особа переобувалась несколько раз в разные политические партии такие как "Нова Украина", "Женщины Украины" и т.д. .....Вот детали о ее и о ее муже деятельности при участии БПП https://hvylya.net/.../volonterskaya-partiya-istoriya-o... ....... Связь Порошенко с вашей организацией свидетельствует активная реклама этой программы на государственном уровне https://mon.gov.ua/.../usi-novivni-povidomlennya-2017-02...........Всем понятно, что до недавнего времени все делалось только с разрешения и одобрения Порошенко.