+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Представники VGC презентували нову програму та запропонували знижки для української молоді

30.08.19
0

Представники VGC International College Dominic Walton та Mariana Mello разом з директором українського офісу ОВЛ-стаді Тамарою ФедотюкМовні курси в Канаді з VGC!

Вчора у київському офісі команда ОВЛ-стаді на чолі з директором українського представництва Тамарою Федотюк приймала цікавих гостей з VGC International College: виконавчого директора Домініка Валтона (Dominic Walton) та маркетолога Маріану Мелло (Mariana Mello).

Це була дуже приємна зустріч, бо нещодавно ми бачилися на канадській землі: одна за наших підліткових груп корисно відпочивала саме у VGC International College, який вже кілька років є надійним партнером ОВЛ-стаді! І в цьому році нам знову було радісно та важливо чути позитивні відгуки від студентів про методи викладання англійської, атмосферу та інші переваги!

Отже, що нове та цікаве ми з VGC пропонуємо українській молоді?

По-перше, вже традиційно запрошуємо старшокласників у VGC вчити англійську під час зимових канікул! Цього року насичена програма стартує 6 січня. Подробиці дізнавайтеся у наших представників: вони із радістю все розкажуть!

По-друге, на літо маємо таку круту пропозицію: це програма "Бізнес-школа та англійська", яка також розрахована на старшокласників. Тривалість — місяць.

Основні напрямки бізнес-школи такі:

  • підприємництво,
  • лідерство,
  • маркетинг у соцмережах.

Учасникам надається можливість самостійно складати план занять та вирішувати, яким саме урокам краще віддати перевагу. Можна щодня чергувати англійську та бізнес-предмети, а можна займатися системно, по два тижні.

Крім занять в класах у програму включені навчальні заходи на свіжому повітрі, а також літні активності у другій половині дня.

Третя пропозиція, як ми сподіваємося, стане популярною у молоді від 18 років із рівнем англійської IELTS 5.5. Це річна програма Diploma in Business Communications with Co-Op. Ми бачимо її учасниками наших студентів, які були з нами в Канаді під час корисних канікул. По-перше, немає проблем з рівнем англійської, по-друге, в паспорті вже є канадська віза, а це важливий аргумент!

За перші 6 місяців студент отримає знання в галузі продажів та маркетингу, спираючись на найкращі практики канадського бізнесу. Друге півріччя студент буде застосовувати отримані навички під час оплачуваної практики.

Головною перевагою цієї програми є її фінансова сторона. Крім того, що VGC в цьому році пропонує українським студентам суттєві знижки, так ще й запевняє, що, за попередніми розрахунками, за час навчання реально заробити 18-20 тисяч доларів! Звичайно, якщо не лінуватися, а працювати під час навчання та не розгубитися під час практики. Вказаної суми вистачить на оплату й навчання, й проживання в Канаді!

І ще одна надзвичайно корисна програма спрямована на старшокласників, які планують вступ до ВНЗ Канади або Америки: University Pathways. VGC співпрацює з різними вишами та готує підлітків до вступу відповідно до вимог навчальних закладів. Тобто проходження University Pathways - це майже 100-відсоткова гарантія успішного вступу до обраного ВНЗ!

Шановні клієнти! Ми будемо раді надати відповіді на запитання стосовно програм та додаткових можливостей, які надає чудовий коледж VGC!

НАШІ КОНТАКТИ ТУТ! 

Дякуємо нашим партнерам за візит та чудові новини!

Представники VGC презентували нову програму та запропонували знижки для української молоді
Представники VGC презентували нову програму та запропонували знижки для української молоді
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні