Студентка OWL на конкурсі «Miss Ukrainian Canada 2018»!

7.12.17
0

Українки підкорять канадське суспільство не лише своїми талантами та красою, а ще й добрими справами!

Студентка OWL Мар'яна Совік, потенційна «Miss Ukrainian Canada 2018»На початку грудня в Торонто відбулося перше прослуховування конкурсу талановитих, яскравих, активних, харизматичних українок в Канаді, фінал якого заплановано на липень 2018 року. Ми з великою радістю побачили серед учасниць й студентку OWL з Тернопільської області, яка вчиться в канадському Mohawk College, Маріанну Совік

Зараз судді знайомляться з учасницями з інших провінцій країни - з Квебеку, Саскачевану, Манітоби, Альберти, Британської Колумбії, Новою Шотландії та Нью-Брансвіка: саме тут мешкають українські жінки, які також забажали взяти участь в щорічному змаганні за звання «Miss Ukrainian Canada 2018». Усього організатори отримали майже 80 заявок!

Насправді, як кажуть учасниці, для них головне - можливість представити українську культуру канадському суспільству. Саме в цьому полягає й ідея конкурсу, який має багату історію: вперше він відбувся в Канаді ще в 1955 році! Зрозуміло, що наші дівчата стільки часу привертають до себе увагу не тільки посмішками! Нове покоління канадських українок знову довело, що володіє найрізноманітнішими талантами!
Студентка OWL Мар'яна Совік спілкується із суддями «Miss Ukrainian Canada 2018»Красуня Мар'яна Совік з ТернополяСтудентка OWL Мар'яна Совік: пристрастний танець

Після зустрічі в Торонто організатори відзначили: учасниці просто вразили їх своїми виступами! Багато дівчат однаково талановито підготували й інтерв'ю, й творчу презентацію, й про професійні, академічні та спортивні досягнення розповіли! А ще красуні показали, що відчувають великий інтерес до української культури. І це не випадково, адже всі учасниці повинні продемонструвати справжній український костюм, що представляє певний регіон України. Під час Grand Final фіналістки вийдуть в своїх костюмах на сцену.

Українські дівчата на конкурсі краси в КанадіЩе один важливий критерій відбору головної красуні та розумниці має назву «Соціальний проект». Фіналісткам необхідно представити ідею певної соціальної ініціативи (гуманітарної, добровольчої), яка пов'язана з Україною та спрямована на підтримку окремої людини або групи осіб, організації або української громади в Канаді чи Україні. Переможниця отримає грошову премію для реалізації запропонованого проекту та титул Miss Best Social Project!

Погодьтеся, що робити добрі справи важливіше, ніж казати про них зі сцени! Саме тому і ми, канадська громадська організація OWL, оголосили про підтримку конкурсу та стали одним зі спонсорів «Miss Ukrainian Canada 2018»! Це означає, що ми фінансово підтримаємо найкращий соціальний проект та зробимо все для його реалізації! Сподіваємося, що добра та щасливих людей поряд з нами стане більше! І головна мета чудового жіночого конкурсу буде досягнута!

OWL бажає всім учасницям конкурсу натхнення в боротьбі за титул «Miss Ukrainian Canada 2018», успіхів та віри в свої сили!

Учасниці конкурсу «Miss Ukrainian Canada 2018»

Студентка OWL на конкурсі «Miss Ukrainian Canada 2018»!
Студентка OWL на конкурсі «Miss Ukrainian Canada 2018»!
Оцінка: 
Голоси відсутні

Коментарі відсутні