Українки присвятили перемогу в Miss Ukrainian Canada дітям

1.08.18
0

Одразу три соціальні ініціативи, що були подані на конкурс соціальних проектів Miss Ukrainian Canada, були відібрані для нагородження. Соломія Скорик та Анастасія Шмотолоха (м. Львів), Ірина Джумак (м. Тернопіль), Оля Шупта (м. Київ) та Уляна Библюк (м. Косів) - саме вони отримали від OWL-study можливість реалізувати свої проекти та витратити $3000 на потреби дітей! Також спеціальною нагородою в $500 ми відмітили нашу студентку Маріанну Совик (м. Збараж)!

Переможниці в номінації Miss Best Social Project на конкурсі Міс Українська Канада

Підкорювали талантами та особистими якостями

Учасниці Гранд Фіналу конкурса Miss Ukrainian CanadaГранд Фінал конкурсу з 60-річною історією Miss Ukrainian Canada для представниць української діаспори відбувся в Торонто 15 липня. Цей жіночий захід відрізняється від традиційних конкурсів краси: головна його ідея в тому, щоб представити українську культуру канадському суспільству. Саме тому молоді учасниці (віком від 18 до 30 років) не дефілювали по сцені у купальниках: увагу глядачів та суддів дівчата привертали своїми талантами, знанням української історії та добрими справами.

16 фіналісток змагалися не лише за корону та звання Miss Ukrainian Canada: дівчата презентували свої соціальні проекти, які пов'язані з Україною та спрямовані на підтримку окремої людини або групи осіб, організації або української громади в Канаді чи Україні. Дефіле учасниць Miss Ukrainian Canada

Переможниця отримує титул MISS BEST SOCIAL PROJEKT та фінансування на реалізацію своєї соціальної ініціативи в розмірі $1000! А спонсором цієї номінації стали ми - канадська громадська освітня організація O.W.L. Open World Learning Society!

Визначати переможницю на конкурс в Торонто відправилися троє тернополян з нашої команди, які вже довгий час живуть, працюють, займаються громадською та волонтерською роботою в Канаді. Світлана Комінко - засновник та ментор O.W.L. Open World Learning Society, громадський діяч та куратор освітніх програм для української молоді за кордоном, Таміла Карпик - директор ГО «Четверта хвиля», освітній партнер O.W.L. в Торонто, Віктор Васильків - фінансовий менеджер O.W.L., який, здобувши вищу освіту в Канаді та вагомий професійний досвід, вирішив повернутися назад, в рідний Тернопіль.

Учасниця Miss Ukrainian Canada - Юлія ЩербанУчасниця Miss Ukrainian Canada Ірина ДжумакУчасниця Miss Ukrainian Canada Маріанна Совик

Але під час вивчення проектів, більшість з яких була присвячена підтримці дитячих організацій в Україні, з'ясувалося, що обрати одну переможницю просто неможливо! Тож, як це часто буває, коли одні українці хочуть допомогти іншим українцям, замість одного соціального проекту винагороду отримали одразу три ініціативи від п'ятьох фіналісток! А саме:

1. Проект від киянки Олі Шупти: «Допомога дитячому соціально-реабілітаційному Центру «Сонячне світло» (Київська область)».

2. Проект від тернополянки Ірини Джумак: «Підтримка навчально-реабілітаційного Центру для дітей з особливими потребами «Мозаїка» (м. Бровари)».

3. Спільний проект від Соломії Скорик, Анастасії Шмотолохи (м. Львів) та Уляни Библюк (м. Косів, Івано-Франківщина): «Допомога Rotary Club Lviv International, який опікується львівською спеціалізованою школою-інтернатом для сліпих та слабозорих дітей в Україні».

На підтримку кожної ініціативи виділено 1000 канадських доларів. Тож дівчата-переможниці зможуть найближчим часом розпочати реалізацію своїх проектів!

Крім того, спеціальною нагородою в $500 відзначено студентку OWL-study Маріанну Совик! Її проект присвячений фінансовій підтримці Збаразькій школі №2, яка є учасницею програми GoCamp (тут безкоштовно вчать дітей англійської) та має потребу в сучасному обладнанні.

Сім'я OWL-study зростає кожного року!

Представниці OWL-study з учасницями Miss Ukrainian Canada- Маріанна з нашою допомогою приїхала з міста Збараж, що на Тернопільщині, в Канаду на навчання: зараз вона вчиться графічному дизайну в Mohawk College. Звичайно, ми із задоволенням підтримали її, бо у нас з усіма студентами складаються дуже теплі, довгострокові та майже родинні відносини, - з радістю пояснила свою позицію пані Світлана Комінко. - Наші враження від заходу дуже позитивні! Це класно, щоб ми взялися підтримувати власне соціальні проекти: дівчата зі сцени часто згадували, що можливість презентувати соціальну ініціативу стала головною мотивацією для участі в конкурсі! Наприклад, Ірина Джумак сказала, що робити добро, насправді, легко! Так і є! Нам всім потрібно творити добро, допомагати іншим та не очікуючи нічого на заміну - тоді все повернеться сторицею!

Важливо, що таке прагнення представників канадських та українських офісів OWL-study до справедливості та позитивних змін не обмежується участю нашої організації в публічних заходах. Тобто, ми й самі впроваджуємо благодійні проекти. 

Переможниці конкурсу Miss Ukrainian CanadaНаприклад, у 2014 році ми ініціювали програму “Молодь Майдану”, завдяки реалізації якої 15 українських підлітків безкоштовно відвідали Ванкувер! Цей проект тоді підтримав і Rotary Club of Burnaby (Канада). Сумісне творення добра продовжилося й в 2017 році, коли OWL-study кілька місяців проводив масштабний конкурс для української молоді "Видатні Українці Канади". Переможці (біля двох десятків студентів) два місяці безкоштовно вчилися та відпочивали у Ванкувері!

Нащо ми це робимо? Тому що переконані: Україну можна змінити ззовні саме завдяки перенесенню молодими людьми на нашу землю цінностей здорового суспільства, що стає можливим завдяки освітнім програмам та культурним проектам. І зараз з новими силами ми готуємося до зустрічі з новими студентами, що розпочнуть навчання в канадських вишах у вересні-2018!

Між іншим, якщо ви також хочете здобути освіту в Канаді, але не знаєте, з чого розпочати, звертайтеся до нас! Адже навчання можна почати й в січні, й в травні. Та на особистому досвіді переконатися, що Канада - це країна, яка не лише дає якісну освіту, але й вчить лідерським якостям, дає можливості робити більше добра заради своєї громади чи тут, чи в Україні.

Докладніше про переможниць

Володарка титулу Miss Best Social Project на конкурсі Miss Ukrainian Canada Оля ШуптаОля Шупта (Вінніпег, Манітоба; рідне місто Київ) - магістр з психології (КНУ) та спеціаліст з управління персоналом Університету Вінніпега, володарка Президентської стипендії світових лідерів. Наразі Ольга працює за фахом та виступає суддею на щорічних змаганнях студентів бізнес-шкіл Західної Канади «JDC West». Вільний час присвячує волонтерству, займається фітнесом та марафонним бігом.

 

Володарка титулу Miss Best Social Project на конкурсі Miss Ukrainian Canada Ірина ДжумакІрина Джумак (Місісаґа, Онтаріо; рідне місто Тернопіль) понад 20 років займається танцями та є членом Національної танцювальної ліги. Зараз Ірина вчиться у York University в Торонто та продовжує улюблену справу: працює викладачем в танцювальній студії «The Art of Soul Dance Studio». Найбільшим своїм досягненням вважає визнання її учнів, а також отримання кваліфікації судді Федерації танців Онтаріо.

 

Володарка титулу Miss Best Social Project на конкурсі Miss Ukrainian Canada Уляна БиблюкУляна Библюк (Торонто, Онтаріо; рідне місто Косів, Івано-Франківщина) має вищу освіту з інноваційного менеджменту, зараз працює в компанії, в якій консультує іноземних студентів з питань освіти в Канаді, та паралельно розвиває свій маленький флористичний бізнес; цікавиться психологією, захоплюється танцями та із задоволенням вчить танцювати інших!

 

Володарка титулу Miss Best Social Project на конкурсі Miss Ukrainian Canada Соломія СкорикСоломія Скорик (Торонто, Онтаріо; рідне місто Львів) – за першою освітою - журналіст, зараз вчиться у Centennial College в Торонто, захоплюється модою та дизайном: понад 7 років працювала в модельному агентстві, а зараз мріє створити власний сайт, присвячений сучасній вуличній моді. У вільний час Соломія займається волонтерством.

 

Володарка титулу Miss Best Social Project на конкурсі Miss Ukrainian Canada Маріанна СовикМаріанна Совик (Торонто, Онтаріо; рідне місто Збараж, Тернопільщина) навчається на спеціаліста з графічного дизайну в Mohawk College. Дівчина любить, коли її день максимально зайнятий. Веде активний спосіб життя, захоплюється модою і танцями, грає на фортепіано та малює картини.

 

Володарка титулу Miss Best Social Project на конкурсі Miss Ukrainian Canada Анастасія ШмотолохаАнастасія Шмотолоха (Торонто, Онтаріо; рідне місто Львів) вивчає політологію в університеті Райерсона в Торонто, планує спробувати себе в юриспруденції, любить фотографувати та незвично одягатися, співати та мандрувати.

Українки присвятили перемогу в Miss Ukrainian Canada дітям
Українки присвятили перемогу в Miss Ukrainian Canada дітям
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)

Коментарі відсутні