В канадському виші розумний пес допомагає студентам вчитися!

7.05.18
0

Хаскі, портретПро цю цікаву та нестандартну для України ситуацію розповіла студентка OWL-study, першокурсниця Вікторія Рудик, яка зараз вчиться у Ванкувері за спеціальністю International Business Management. І має дружні відносини з вухастим колегою по аудиторії!

З хаскі Тімбером вінничанка Вікторія познайомилася, як і всі її одногрупники - коли вперше прийшла на лекцію зі статистки. Пес прогулювався аудиторією так впевнено та спокійно, що всі одразу зрозуміли: йому подобається інститут, лекція, викладач та студенти!

Знімаю стрес! Безкоштовно та з задоволенням

З'ясувалося, що власником розумного хаскі і є вчитель статистики: колись він взяв Тімбера з притулку, і з того часу вони нерозлучні. До того ж, чоловік живе один, собака дуже звикла до нього і тепер всюди супроводжує. Навіть на роботу!

Хаскі Тімбер та українська студентка в канадському вишіДо речі, в багатьох канадських вишах діє dog friendly policy: тут позитивно ставляться до собак та дозволяють викладачам (а інколи й відповідальним студентам) приводити своїх улюбленців в коледж або інститут/університет. Тому у Тімбера є багато друзів і серед людей, і серед тварин! За 10 хвилин перерви він встигає погратися перед черговою лекцією і навіть допомогти студентам! Як? Завдяки спілкуванню з пухнастим хаскі (чуханням за вушком та обіймашками) покращується настрій, помітно знижується рівень стресу, з'являється впевненість в тому, що світ - чудовий! Зрозуміло, що в такому стані навчання дається простіше, а під час заліку більше шансів отримати вищий бал!

Між іншим, Тімбер пройшов курс підготовки для роботи з дітьми, тому можна сказати, що він спілкується зі студентами з повним розумінням їх потреб. Принаймні, складається таке враження! :-)

Після корисних розваг собак беруть додому

У вільний від відвідування лекцій час Тімбер знімається в фільмах та серіалах. Через те, що кіноіндустрія у Ванкувері дуже розвинена (не випадково це місто називають Північним Голлівудом), проблем з ролями у розумного собаки немає. Час від часу викладач розповідає про успіхи свого вихованця та сміється, що пес в кіно заробляє більше, ніж він сам в інституті!

Собака на лекції в інститутіРаз на місяць та напередодні фіналів (тобто сесій) Тімбер бере участь в doggy de-stress sessions: в інститут запрошують декілька дорослих собак та щеняток, і всі, хто бажає, граються з ними, чухають, обіймаються. Чотирилапим «психологам» подобається таке спілкування не менш, ніж студентам! Час від часу тварини з притулків, яких також запрошують на такі заходи, підкоряють серця людей та отримують постійних власників! І це справжнє щастя для всіх!

Песик спить під час лекції в університетіТож, якщо ви плануєте відправитися в Канаду на навчання та хвилюєтеся, що не зможете довгий час жити без спілкування з тваринами - знайте: це не проблема! Як мінімум, ми познайомимо з Тімбером, і він простягне вам свою дружню пухнасту лапу! І підставить вухо! :-)

Вартість навчання в канадських вищих навчальних закладах, які є партнерами OWL-study, можна подивитися тут.

Якщо для вас  dog friendly policy є пріоритетом - повідомте про це, і ми запропонуємо вам відповідний навчальний заклад :-)

За БЕЗКОШТОВНОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ з приводу навчання в Канаді, мовних курсів в Канаді або корисних канікул звертайтеся в офіси OWL-study!

 

В канадському виші розумний пес допомагає студентам вчитися!
В канадському виші розумний пес допомагає студентам вчитися!
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)

Коментарі відсутні