+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Відпочивай після насиченого дня та слухай Ванкувер!

21.02.19
0

Світлана Комінко, експерт з міжнародної освіти, професор Технологічного Інституту Британської Колумбії (м. Ванкувер, Канада), засновник та ментор OWL-studyПросувати якісну освіту — як в Канаді (наша основна спеціалізація), так й в Європі (додатковий напрямок) — одна з головних  місій компанії OWL-study! І ось, ледь ми закінчили Зимовий Освітній Тур містами України разом з представниками канадських вишів, вже оголошуємо про проведення серії авторських онлайн вебінарів, присвячених освіті за кордоном!

Спікер вебінарів — експерт з міжнародної освіти, професор Технологічного Інституту Британської Колумбії (м. Ванкувер, Канада), засновник та ментор OWL-study СВІТЛАНА КОМІНКО! Це мега-досвідчений спеціаліст, яка допомогла сотням студентів з різних країн втілити мрію про гідну освіту та професійну реалізацію! Після навчання молодь за бажанням або залишається в Канаді, або повертається в Україну чи відправляється жити й працювати в інші країни, адже канадський досвід відкриває будь-які кордони!

Вебінар УКРАЇНСЬКОЮ мовою!

Щоб приєднатися до онлайн вебінару вам потрібно зареєструватися (в таблиці є google-форма: натисніть та пройдіть реєстрацію).

В день проведення вебінару за годину до початку ми відправимо вам посилання на нашу онлайн зустріч: потрібно буде лише натиснути — і ви вже з нами! :-)

РОЗКЛАД ВЕБІНАРІВ

 
Тема  Дата та час  Реєстрація
Професії майбутнього та вища освіта в Канаді четвер, 28 лютого, 20.00 https://goo.gl/forms/2pCg5ZL41O086kZo2
Дві країни, два дипломи бакалавра за 4 роки: успішна кар'єра п'ятниця, 1 березня, 20.00 УВАГА! перенесено на 10 БЕРЕЗНЯ: 20.00 https://goo.gl/forms/yUqxNiNdwSB3OMJK2
Безкоштовна вища освіта в Австрії та Німеччині неділя, 3 березня, 20.00 https://goo.gl/forms/Kco5Q6zYmqwS6xDz1
Вища освіта в Бельгії вівторок, 5 березня, 20.00 https://goo.gl/forms/DyWwrhx8zawhHhxC2

Якщо ви хочете прослухати всі вебінари — зареєструйтеся в одній формі та повідомте про ваше бажання бути присутніми й на інших вебінарах: напишіть нам повідомлення або у Facebook, або в Instagram.

Увага! Вебінари розпочинаються о 20.00 за київським часом!

Світлана Комінко, експерт з міжнародної освіти, професор Технологічного Інституту Британської Колумбії (м. Ванкувер, Канада), засновник та ментор OWL-study зі студентамиБагато хто говорить: "От були б у мене можливості — я б зробив те і те..." Додаткові знання — це теж можливості! Не проґавте шанс! 

Якщо ви ще в роздумах, "доб'ємо" вас цитатою)

«Безграмотними у XXI столітті будуть не ті, хто не вміє читати й писати, а ті, хто не вміє вчитися, розучуватися та переучуватися» (Елвін Тоффлер, американський філософ, соціолог). Сьогодні ми всі відчуваємо актуальність цих слів, бо на практиці знаємо — без постійного розвитку нічого не вийде! Тож розвивайтеся разом з OWL-study!

До того ж, це так просто: відпочивай після насиченого дня та слухай Ванкувер!

Про нас. O.W.L. Open World Learning Society (OWL-study - скорочена назва для зручності клієнтів) - канадська освітня громадська організація, яка допомагає всім, хто бажає, реалізувати мрії та плани, пов’язані з отриманням освіти в Канаді. Це й можливості навчання в середній школі, й навчання в канадських вишах, а також покращення рівня академічної англійської мови з метою вступу до ВНЗ або вдосконалення професійної англійської з метою розширення бізнесу.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Багаторічний практичний досвід (працюємо з квітня 2012 року).
  • Підтверджений зв'язок з Канадою (наш головний офіс розташований у Ванкувері, маємо представників в інших канадських містах).
  • Партнерські угоди з провідними закладами освіти Канади.
  • Безкоштовні консультації.
  • Безкоштовний супровід абітурієнтів під час вступу в канадські виші.
  • Підтримка міжнародних студентів під час навчання в Канаді.
  • Зручність для спілкування та співпраці (маємо офіси та представників в різних містах Україні, є представник у Казахстані).

Команда OWL-study досвідчена, професійна та позитивна! Ми впевнені, що якісна освіта допоможе змінити світ на краще, і робимо все для цього вже сьогодні! Звертайтеся!

ОСЬ КОНТАКТИ!

P.S. До речі, ми продовжуємо реєстрацію на літні мовні курси в Канаді під час канікул! Читайте, обирайте та телефонуйте! :-) 

Відпочивай після насиченого дня та слухай Ванкувер!
Відпочивай після насиченого дня та слухай Ванкувер!
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)
24.04.19 в 20:37

Объясните, пожалуйста, какая связь политиков-коррупционеров с OWL Open World Learning. Основателем данной организации является Федотюк Тамара Ивановна, которая активно помогала Януковичу и его режиму как председатель партии "Женщины Украины" с июля 2004 года https://genshtab.info/Женщины_Украины_(ПаЖУ),_партия ....В 2015 году она возглавляла "Волонтерскую партию", а ее муж Душин Игорь Леонидович обслуживал эту компанию в Харьковской области. http://ubop.info/dose/dushin-igor-leonidovich.html ...И ВОТ ЕЩЕ....http://cripo.com.ua/persons/?p=106649/ ......это такой «семейный подряд» Федотюк и Душина. ...Позже эта особа переобувалась несколько раз в разные политические партии такие как "Нова Украина", "Женщины Украины" и т.д. .....Вот детали о ее и о ее муже деятельности при участии БПП https://hvylya.net/.../volonterskaya-partiya-istoriya-o... ....... Связь Порошенко с вашей организацией свидетельствует активная реклама этой программы на государственном уровне https://mon.gov.ua/.../usi-novivni-povidomlennya-2017-02...........Всем понятно, что до недавнего времени все делалось только с разрешения и одобрения Порошенко.