+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Разом - сила! Як українські студенти за океаном підтримують один одного

3.08.18
0

Українська молодь в Канаді створила організацію, яка піклується про новачків!

Українські студенти в Канаді, учасники Ukrainian Youth in VancouverМабуть, ви вже чули про діяльність Ukrainian Youth in Vancouver. Якщо ні - на сайті OWL-study можна прочитати про цю унікальну спільноту, бо ми маємо безпосереднє відношення до її створення. Саме тому, з радістю презентуємо відгук про Ukrainian Youth in Vancouver студентки OWL-study Соломії Висоцької, яка зараз бере активну участь у підтримці та розвитку організації. Нащо вона це робить? Читайте аргументи нашої активістки!

Студентка OWL-study Соломія Висоцька- Привіт, мене звати Соломія. Я студентка Технологічного Інституту Британської Колумбії, де навчаюся на програмі з маркетингу професійних продаж. Про Ukrainian Youth in Vancouver дізналась завдяки друзям, які на той час вже вчилися в Канаді та багато розповідали про свою цікаву соціальну роботу в напрямку “українці для українців”, про нові знайомства та плани на майбутнє. Енергія, якою були наповнені їхні розповіді, захоплювала настільки, що, ви тільки уявіть, я мріяла поїхати в Канаду не заради вищої освіти та перспектив, а заради того, щоб приєднатися до організації та відвідати заходи, про які вже стільки всього чула! Наприклад, Ukrainian Traditional Pub Night.

Моя мрія здійснилася, я поїхала у Ванкувер, побувала на першій Pub Night та зрозуміла, що далі буде ще цікавіше! Саме тому зараз я навчаюся в Канаді, працюю в Канаді й паралельно знаходжу час та сили для розвитку Ukrainian Youth in Vancouver.

Українська молодь на вечірці Ukrainian Youth in VancouverСаме учасники Ukrainian Youth in Vancouver допомогли мені налагодити життя без ностальгії в Канаді. Бо, якою б привабливою не була чужа країна, одразу знайти з нею спільну мову складно. Тому мені дуже знадобилася допомога більш досвідчених молодих українців в різні моменти - починаючи від паперової роботи та закінчуючи подоланням депресії на чужині. Це стандартний шлях майже кожного міжнародного першокурсника. І велику роль зіграє той факт, чи є кому надати тобі підтримку, чи ні. Ось я, наприклад, людина комунікабельна й ніколи б не подумала, що в мене можуть виникнути складнощі у спілкуванні. Але у Ванкувері є багато різних людей різних національностей і далеко не кожен може зрозуміти тебе так добре, як українець з аналогічною історією.

Ukrainian Traditional Pub NightТож, набувши такого досвіду, сьогодні я сама пропоную підтримку новим студентам з України. Якщо ви і є зовсім свіжий студент у Ванкувері - раджу взяти з мене приклад та, перш за все, відвідати Ukrainian Traditional BBQ/Pub Night. Ці зустрічі сповнені особливою та затишною атмосферою. Люди дуже відкриті, чуйні та прості. Саме таке спілкування важливе для кожного українця, який приїжджає у Канаду. Тут можна дізнатися про чужий досвід та поділитися своїм, знайти друзів, попросити про допомогу. Ми разом відзначаємо свята, організуємо різні заходи, займаємося спортом та гарантуємо підтримку в будь-який момент!

На мою думку, Ukrainian Youth in Vancouver - це не просто організація, це друга сім’я, це найближчі друзі кожного молодого українця у Ванкувері!

Хочеш долучитися? Пиши нам у Facebook!

Українська діаспора у ВанкуверіПро нас

  • Організація Ukrainian Youth in Vancouver була заснована 18 лютого 2017 року за підтримки O.W.L. Open World Learning Society  (організація, яка допомагає українській молоді підвищити рівень мови або здобути вищу освіту в Канаді в особі її ментора Світлани Комінко) та SUSK (Союз Української Студентської Молоді Канади в особі минулого президента Кас’яна Солтикевича).
  • Мета організації: об‘єднати українську молодь у Ванкувері.
  • В минулому році до нас приєдналось понад 300 нових українців! І ми зрозуміли, що навіть у чужій країні ми можемо створити свою маленьку Україну.

Разом - сила! Як українські студенти за океаном підтримують один одного
Разом - сила! Як українські студенти за океаном підтримують один одного
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні