Враження команди OWL-study від подорожі містами України (ФОТО)

26.01.19
0

Віктор Васильків, освіта в Канаді, OWL-study, ВінницяДо просвітницької подорожі містами України з безкоштовним семінаром "Як поїхати в Канаду на навчання. Особистий досвід" ми готувалися заздалегідь. Запрошували всіх, хто хотів отримати правдиву, актуальну інформацію про різні напрямки освіти в Канаді за одну зустріч! І були щасливі від того, як багато людей завітало до нас!

Головним спікером став студент OWL-study Віктор Васильків, який отримав вищу освіту у Ванкувері та побудував в Канаді успішну кар'єру! Він розповідав про свій особистий досвід, крім того, ми говорили про стипендії в канадських ВНЗ, професії майбутнього, оплачувану практику, працевлаштування під час навчання, можливість імміграції через освіту, вартість навчання, варіанти мовних та підготовчих курсів, програми на зимові та літні канікули й можливі знижки!

Південь зустрів з інтересом

Освіта в Канаді, OWL-study, ВінницяКожне місто залишило теплі спогади про візит. Першими були Хмельницький та Вінниця - тут нас вже добре знають, бо у Вінниці розташований один з офісів OWL-study, є довіра та розуміння, що разом з нами нічого не страшно - навіть їхати в Канаду на навчання :-)

А ось те, як зустріне нас південь, до останнього залишалося сюрпризом, бо відкриття офісів тут лише в планах, постійних клієнтів не так багато, як в інших містах. Проте наше знайомство з Одесою, Миколаєвом та Херсоном пройшло дуже гарно! І зі своїми особливостями. Переважною більшістю відвідувачів семінарів були молоді фахівці. Це люди, які вже мають вищу освіту й навіть роботу, але замислюються над вдосконаленням знань та розширенням перспектив. Освіта в Канаді, OWL-study, ЗапоріжжяСаме для таких дорослих та досвідчених студентів канадські виші мають велику кількість цікавих програм! Тому сподіваємося, що наше спілкування з південними українцями продовжиться, і ми допоможемо втілити всі їхні плани в життя!

Нам дуже сподобався семінар у Запоріжжі!  По-перше, прийшло багато позитивних та підготовлених людей, з якими було цікаво та приємно спілкуватися. А по-друге, тут на нас чекав приємний сюрприз: на семінар завітав студент OWL-study Oleksandr Kalika! Олександр вже закінчив канадський Douglas College за програмою "Бізнес менеджмент" та на рік повернувся до рідного міста: попрацювати, поспілкуватися з друзями. Але вже скоро він знову поїде в Канаду.

Звичайно, ми надали слово запорізькому представнику великої родини OWL-study: учасникам семінару було дуже цікаво послухати свого земляка! Освіта в Канаді, OWL-study, безкоштовний семінарНавіть після зустрічі люди підходили до Олександра та розпитували про життя в Канаді та про його особистий досвід. Таке спілкування ще більше надихнуло відвідувачів!

Харків та Черкаси подарували нам можливість акцентувати увагу на темі мовних курсів для фахівців: приємно дізнатися, що саме в цих чудових містах багато цілеспрямованих лікарів! Також дякуємо за спілкування зі старшокласниками та їхніми батьками, які розуміють, що якісна освіта - це важлива основа для щасливого майбутнього, тому заздалегідь планують вступ до канадських вишів!

Тернопіль та Луцьк вразили активністю

Освіта в Канаді, OWL-study, Тернопіль, офісВ Тернополі аудиторія ледве вмістила всіх гостей! Нас дуже активно розпитували саме про вищу освіту в Канаді, а це показник того, що люди серйозно налаштовані на позитивні зміни у своєму житті! А ще до спікерів OWL-study приєдналися батьки наших студентів з файного міста: батько Ira Kochan та бабуся Олега Кузьменка! Вони щиро відповідали на всі запитання, розповідали про те, яку підтримку ми надаємо українській молоді вже на канадській землі. Що наші гарантії - це не лише слова. Це правила життя!

Наостанок розкриємо секрет нашої популярності в Тернополі. Саме в цьому місті розпочалася діяльність OWL-study, бо звідси родом засновниця та ментор нашої організації Svitlana Kominko, яка зараз живе та працює у Ванкувері! Освіта в Канаді, OWL-study, РівнеДо того ж, головний спікер семінарів Віктор Васильків теж тернополянин! І представниця OWL-study в Торонто Tamila Karpyk - тернополянка!

Одразу після семінару в Рівному декілька учасників записалися на літні канікулярні програми - оце успіх! :-) А деякі потенційні студенти попросили організувати спілкування з батьками або студентами, які вже мають досвід навчання в Канаді. Ми завжди позитивно реагуємо на такі прохання, бо розуміємо, що відгуки з перших вуст допомагають формувати довіру та міцні взаємовідносини!

Луцьк почав дивувати команду OWL-study ще за пару тижнів до семінару. Бо саме тут кількість зареєстрованих учасників зростала щодня рекордними темпами! :-) Щоб спілкування для всіх було максимально комфортним, ми прийняли рішення провести дві зустрічі за один вечір!

Освіта в Канаді, OWL-study, ЛуцькКрім анонсованих спікерів від OWL-study, в семінарі взяла участь наша студентка Іванна Боярчук: минулого літа дівчина вчила англійську та відпочивала в Торонто. Іванна та її батьки залишилися задоволеними програмою та співпрацею з нами, тому, коли побачили оголошення про семінар у Facebook, вирішили прийти на зустріч. По-перше, щоб дізнатися про нові пропозиції, а по-друге, щоб поділитися своїм досвідом з тими, хто лише планує відправитися в Канаду вчити англійську або здобувати вищу освіту.

Як і в інших містах, виступ нашої студентки привернув увагу аудиторії: навіть скептики переконалися, що ми дійсно вміємо організовувати освітні подорожі в Канаду. Переконайтеся і ви!

Львів, звичайно, спокушав нас забути про семінар та провести приємний вечір за філіжанкою кави :-) Освіта в Канаді, OWL-study, ЛьвівМожливо, так би й сталося, якби не наполегливість нашого львівського офісу. І почуття відповідальності, адже людей на захід записалося чимало!

Атмосфера зустрічі вийшла чудовою! Цікаво було всім, навіть спікерам OWL-study, бо поспілкуватися з аудиторією прийшли чарівні гості! Це наша студентка, вже випускниця канадського ВНЗ Olha Horodechna, яка працює маркетологом у Ванкувері: зараз у дівчини відпустка, тож вона приїхала провідати батьків. 

Потім слово взяла мама нашої студентки Анни Пшик, яка під час літніх канікул вчила англійську в Торонто.

А ще - пані Lubomyra Zin: її син та невістка - випускники Centennial College в Торонто, тож відгук такої досвідченої людини був дуже корисним!Освіта в Канаді, OWL-study, Ужгород, офіс

Прикарпаття зустріло красою та солодощами

Ще одним спокусливим містом в освітньому турі OWL-study став Ужгород: така різнобарвна краса навкруги - неймовірно!  До речі, в Ужгороді ми нещодавно відкрили офіс, тому звертаємо увагу містян, які хотіли відвідати наш захід, але не склалося: безкоштовну професійну консультацію відтепер ви можете отримати й вдома!

Крім фахівців OWL-study, про Канаду на семінарі розповідала студентка Maria Kalaida: навесні 2017 року дівчина перемогла у нашому конкурсі "Видатні українці Канади" та разом з іншими переможцями безкоштовно відправилася вчити англійську в Країну кленового листа! Паралельно з уроками наша молодь відвідувала й провідні канадські виші, тож вражень досі багато!

Освіта в Канаді, OWL-study, Ужгород, семінарДуже приємно, що на зустріч завітали викладачі зі школи та університету, а також було багато молодих лікарів, які розпитували про медичні програми в Канаді. 

Чернівці називають по-різному: для одних це "маленький Париж", для інших - українська столиця весільної моди. А от для нас старовинне містечко ще довго буде асоціюватися із солодощами та приємними несподіванками! :-) Все тому, що на семінар прийшли дві чарівні дівчинки - Софія Чернецька та Анастасія Марфійчук, які під час літніх канікул вчили англійську в Канаді. Після приземлення на канадській землі їх зустрічав Віктор Васильків. Ну а зараз школярки дізналися, що семінар в Чернівцях проводитиме той самий їхній ванкуверський помічник - і вирішили привітатися! Та ще й цукерки принесли Віктору - як символ дружби! :-)

Приємно, що не тільки наші молоді студентки залишилися задоволеними літніми канікулами: батьки на зустрічі теж підкреслювали корисність освітніх подорожей в Канаду та їхній позитивний вплив на дітей.

Освіта в Канаді, OWL-study, ЧернівціЩе Чернівці порадували нас тим, що виявили зацікавленість до вищої освіти в Канаді: багато людей хочуть відправитися на навчання саме на професійні дипломні програми! Наші відвідувачі прийшли вже підготовленими та ставили конкретні запитання стосовно умов вступу й навчання у канадських ВНЗ. І це приємно, бо свідчить про серйозність намірів та розуміння переваг канадської освіти. Дякуємо!

Семінар в Івано-Франківську пройшов з аншлагом: цього вечора ми зібрали найбільшу кількість відвідувачів! Люди продовжували реєструватися вже під час заходу! Наші спікери теж були "в ударі": навіть співробітники готелю, в якому ми орендували зал, прийшли надихнутися канадським досвідом! :-) Після зустрічі відвідувачі не поспішали розходитися: майже усім складом залишилися, щоб отримати відповіді на індивідуальні запитання у наших представників! Друзі, дякуємо за таку активність та щиру зацікавленість канадською освітою!

Освіта в Канаді, OWL-study, КиївОстанній семінар в осінньому освітньому турі ми провели у Києві. І цю зустріч ми запам'ятаємо надовго! По-перше, через те, що атмосфера зустрічі склалася щира, сімейна: наші гості не просто слухали спікерів, а ще й активно запитували і навіть ділилися своїм досвідом! Приємно, що крім наших студентів, які вже їздили з OWL-study на літні канікули у Ванкувер, а зараз планують вступ до канадських вишів, також прийшли учасники програм зі стажування в Канаді. По-друге, у нас з'явилося декілька нових друзів, які серйозно налаштовані на здобуття канадської освіти!

...Отже, під час великого освітнього туру ми дізналися, чого саме хочуть молоді українці від Канади: людям потрібна можливість отримати якісну освіту та реалізувати себе! Нове покоління прагне набути міжнародного досвіду та повернутися додому. І це чудово!

Команда OWL-study дякує учасникам всіх наших семінарів - від Хмельницького до Києва! Зустрітися з вами було фантастичним задоволенням: можливість спілкуватися з розумними та цілеспрямованими людьми - це радість! А ще - це дуже відповідально, бо ви довірили нам свої мрії та плани на майбутнє! Ми продовжимо якісно та старанно працювати, щоб бути максимально корисними для вас та підтримати кожного, хто до нас звернувся! Пропонуємо тримати зв'язок! Нагадуємо наші контакти - пишіть, телефонуйте, заходьте в гості! До зустрічі!

Враження команди OWL-study від подорожі містами України (ФОТО)
Враження команди OWL-study від подорожі містами України (ФОТО)
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні