Увага! Новорічна акція від OWL!

6.12.17
0

Безкоштовна реєстрація на навчання в канадських вишах та мовних школах!

Новорічна акція про знижку на освіту в КанадіДрузі! Всі, хто уважно слідкує за діяльністю канадської громадської організації OWL, знає наші основні принципи роботи, серед яких безкоштовні консультації студентів та максимальна допомога в організації освітньої подорожі в Канаду! Новорічні свята дарують вам можливість отримати від нас ще більше вигоди!

Ми СКАСУВАЛИ ОБОВ'ЯЗКОВИЙ РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЗБІР, який під час запису в мовну школу або вступу в коледж/університет сплачують всі студенти! В середньому для іноземних студентів ця сума становить від $100 до $150 канадських доларів!

Цією можливістю ви можете скористатися ПРОТЯГОМ 2018 РОКУ! Радимо звернути увагу та взяти участь, навіть якщо прямо зараз ви не збираєтеся в Канаду на навчання. Наше життя таке непередбачуване: сьогодні не збираєшся, а вже навесні/влітку/восени наважився - та відправився вчити англійську за океан або здобувати освіту!

УМОВИ:

1. Завітай на нашу офіційну Facebook-сторінку за посиланням https://www.facebook.com/OWLOpenWorldLearning

2. Залиш під дописом коментар «Хочу в Канаду з OWL» та вкажи ім'я одного зі своїх друзів (@ім'я друга), який разом з тобою зможе не сплачувати реєстраційний збір мовної школи або вищого навчального закладу в Канаді!

3. Зроби репост цієї публікації на свою сторінку в період з 19 грудня по 14 січня включно (не забудь обрати варіант доступу «публічно»). Скріншот репоста збережи для подальшого листування з нами та отримання новорічного бонуса.

Виконав умови? Вітаємо! Звертайся в офіси OWL за безкоштовною консультацією з приводу навчання в Канаді та обов'язково нагадай нам про своє право не сплачувати реєстраційний збір під час вступу в мовну школу, коледж або університет!

Увага! Новорічна акція від OWL!
Увага! Новорічна акція від OWL!
Оцінка: 
Голоси відсутні

Коментарі відсутні