+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

OWL-study дарує знижку на освіту!

6.12.17
0

Сюрприз для майбутніх студентів: ми скасовуємо реєстраційний збір під час вступу в канадські ВНЗ! Скористайтеся подарунком протягом року!

Друзі! Всі, хто уважно слідкує за діяльністю канадської громадської організації OWL-study, знає наші основні принципи роботи, серед яких безкоштовні консультації студентів, безкоштовний супровід під час вступу у ВНЗ та максимальна допомога в організації освітньої подорожі в Канаду! Новорічні свята дарують вам можливість отримати від нас ще більше вигоди!

Оголошуємо про початок новорічної акції, присвяченої всім сміливим, талановитим та цілеспрямованим людям, які планують вступ до канадських ВНЗ! Саме для вас ми СКАСУВАЛИ ОБОВ'ЯЗКОВИЙ РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЗБІР, який під час вступу в коледж/університет сплачують всі студенти! В середньому для іноземних студентів ця сума становить від $100 до $150 канадських доларів!

Звичайно, крім цієї знижки, якою можна скористатися ПРОТЯГОМ 2019 РОКУ, ви можете розраховувати на нашу традиційну безкоштовну підтримку на кожному кроці вашої дуже важливої дороги під назвою "вступ в канадський виш"!

Радимо звернути увагу на акцію та взяти участь, навіть якщо прямо зараз ви не збираєтеся в Канаду на навчання! Наше життя таке непередбачуване: вчора навіть не мріяв, а сьогодні (навесні/влітку/восени) наважився - та відправився здобувати освіту за океан!

Новорічна акція про знижку на освіту в КанадіУМОВИ:

1. Завітай на нашу офіційну Facebook-сторінку.

2. Залиш під дописом коментар «Хочу в Канаду з OWL-study» та вкажи ім'я одного зі своїх друзів (@ім'я друга), який разом з тобою зможе не сплачувати реєстраційний збір вищого навчального закладу в Канаді!

3. Зроби репост цієї публікації на свою сторінку в період з 15 грудня до 15 січня включно (не забудь обрати варіант доступу «публічно»). Скріншот репоста збережи для подальшого листування з нами та отримання новорічного бонуса.

Виконав умови? Вітаємо! Звертайся в офіси OWL-study за безкоштовною консультацією з приводу навчання в Канаді та обов'язково нагадай нам про своє право не сплачувати реєстраційний збір під час вступу в коледж або університет!

OWL-study дарує знижку на освіту!
OWL-study дарує знижку на освіту!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні