Відвідуємо канадські ВНЗ, надихаємось у Vancouver Art Gallery та досліджуємо інший Торонто - Kensington Market та China Town!

28.07.19
0

Розповідь про другий та третій тижні корисних канікул в Канаді-2019 почнемо з доповіді про навчання! На прикладі ванкуверської групи — тієї її половини, яка вчиться в мовній школі ILAC. Про те, в яких умовах проходять заняття, яка кількість студентів ви можете дізнатися, роздивившись фото.

    ПРО   ПЕРШІ   ВРАЖЕННЯ   УЧАСНИКІВ   ЛІТНЬОЇ   ПРОГРАМИ-2019   ЧИТАЙ   ТУТ!     

А ми поки підкреслимо, що, крім знань з англійської наші розумні підлітки здобувають ще дещо важливе: досвід спілкування з новими друзями з усього світу: з Бразилії, Колумбії, Мексики, Японії, Китаю, Тайваню, Чехії, Словаччини та інших країн!

Та знаєте, що найцікавіше? Дітям дуже подобається вчитися! Навіть у п'ятницю, після насиченого тижня, вони займалися із задоволенням! Ох, а що буде після активних вихідних: можемо лише уявити, скільки з'явилося запитань до викладачів, а бажання вивчити англійську, мабуть, виросло втричі! Бо, чим краще знаєш мову — тим більше отримуєш задоволення від перебування в Канаді!

Оскільки вже почали говорити про навчання, в цьому дописі розкажемо й про таку важливу складову корисних канадських канікул з ОВЛ-стаді, як відвідування вищих навчальних закладів!

До знайомства з канадськими ВНЗ підлітки ставляться доволі серйозно: ретельно усе оглядають, уважно слухають представників та розпитують про програми, щоб одразу визначитися, чи є така, щоб вчитися було й цікаво, й перспективно.

Наприклад, наші студенти вже побували у...

University of British Columbia. Університет Британської Колумбії є державним дослідним університетом з кампусами в Ванкувері та Келоуні. Найстаріший університет Британської Колумбії входить у 20 кращих університетів світу та у трійку кращих в Канаді. Має річний бюджет на дослідження у 600 мільйонів доларів та фінансує понад 8000 проектів на рік.

BCIT: British Columbia Institute of Technology - це найбільший політехнічний інститут Канади, має 5 корпусів в межах Ванкувера. Інститут надає освітні програми та виконує дослідницькі функції, бере участь в розробках для промисловості Канади. Студенти BCIT застосовують отримані теоретичні знання під час практики. На території інституту діє сучасний Аерокосмічний Технологічний Корпус з 20 навчальними літаками (включаючи Боїнг 737) та диспетчерської вежею. В одному з корпусів є повністю обладнані радіо- та телевізійні студії, лабораторія з робототехніки, центр підготовки морських інженерів, інтерактивний симулятор пожеж для майбутніх пожежників.

 

 

Langara Centre for Entertainment Arts. Langara College пишається тим, що співпрацює з Університетом Академії мистецтв для запуску нових програм в Центрі розважальних мистецтв Лангара, який розташований у новій будівлі в центрі творчого району Ванкувера. Тут пропонують найсучасніші програми в галузі анімації, візуальних ефектів, ігрового дизайну та готують студентів до успішної кар'єри в індустрії розваг!

Humber College - це державний політехнічний ВНЗ в Торонто, який пропонує найбільшу кількість програм серед аналогічних вишів! Відповідно до внутрішнього дослідження закладу, 83% випускників знаходять роботу за фахом протягом 6 місяців після завершення навчання. А ще Хамбер надає стипендії талановитим студентам!

Ось особисті враження керівника групи в Торонто Ольги Руденко: "Humber college радо прийняв наших допитливих мандрівників. Для нас провели тур по всьому North Campus. Ми побачили ресурсні центри, бібліотеки, навчальні аудиторії. D коледжі є безліч зручних та затишних місць для відпочинку та спілкування студентів. Та найбільше нас вразили майстерні, адже освіта в Канаді дуже прикладна. Оскільки у Humber готують архітекторів, інтер'єрних, графічних та предметних дизайнерів, студенти багато часу проводять проектуючи, виготовляючи прототипи з допомогою комп’ютерів та 3D принтерів, а потім втілюють свої розробки у майстернях. Загалом атмосфера дуже творча і націлена на командну роботу."

Vancouver Film School - приватна школа мистецтв, яка за 30 років отримала міжнародне визнання, бо надала світу цілу купу відомих акторів, режисерів та інших талановитих фахівців кіноіндустрії!

- Тут вчилися відомі режисери, сценаристи, дизайнери, оператори і всі-всі-всі, хто причетний до створення відомих на весь світ фільмів, мультиків та серіалів! Тут втілюються ідеї, створюються нові герої та спецефекти й відчувається масштабне поле для реалізації мрій креативних команд. Наші діти отримали задоволення від побаченого і почутого. У них було невеличке творче завдання, де вони проявляли свою фантазію. Одним словом, нам було дуже цікаво і весело! - розповідає керівник ванкуверської групи Ірина Литвин.

Знову-таки, завдяки фото і ви можете роздивитися умови навчання, обладнання та стан навчальних приміщень взагалі. Нам, наприклад, приємно бачити з року в рік високий рівень та розуміти, що можна сміливо рекомендувати канадські заклади українським студентам!

Ще з цікавого на цьому тижні — обидві групи з головою занурилися в Канаду (звичайно, у вільний від вивчення англійської час)! Досліджують не тільки центральні частини Ванкувера та Торонто, але й віддалені, спілкуються з місцевим населенням, інтегруються у канадське суспільство та набувають досвіду!

- Щоб побачити інший Торонто, а не лише прилизаний Downtown, ми відправилися знайомитися із Kensington Market та China Town, Toronto, Ontario. Кенсінгтон маркет — це старий багатокультурний район в центрі, у листопаді 2006 року він був призначений національним історичним пам'ятником Канади!

Але у нас враження двоякі: на перший погляд, все те, що ми побачили, не схоже з рештою Торонто, не впорядковане, не відреставроване. Хоча в цьому і суть. Цінність району в тому, що він досі зберігає свою унікальність: більшість будівель збереглися у такому вигляді, якими вони були побудовані. І розповідають про тих, хто їх будував: італійці, євреї, китайці, кубинці... Приїжджаючи, нові канадці зводили двоповерхові будинки: на першому поверсі зазвичай було кафе чи магазин, а на другому — житло. Крім архітектури в цьому районі запам'яталася й алея графіті. Завдяки такому різноманіттю ми відчули справжній дух міста!, - ось враження від Ольги Руденко, керівника торонтської групи.

-  Багато вражень наша молодь отримала під час відвідування Художньої галереї Ванкувера - Vancouver Art Gallery, яка є п'ятою за величиною галереєю Канади та найбільшою у Західній Канаді! - розповідає Ірина Литвин. - Тут зібрано близько 10 тисяч картин, скульптур, фотографій, гравюр, малюнків та творів сучасного канадського мистецтва, є роботи Марка Шагала. Було приємно спостерігати за дітьми та бачити, що їм справді цікаво!

А ще найвідчайдушніші представники ванкуверської групи (ті, хто не боїться висоти) піднялися на Vancouver Lookout HarbourCentre, звідки відкриваються неймовірні краєвиди з висоти пташиного польоту!

Харбор-центр — це хмарочос у діловому районі в центрі Ванкувера, одна з найвищих будівель у місті. Ванкувер Лукаут — оглядовий майданчик на верхівці офісної споруди: скляні ліфти піднімають відвідувачів на 168 метрів (553 футів) вгору від рівня вулиці за 40 секунд! Швидкість та краса міста вражають!

Звичайно, ця екскурсія була абсолютно безпечною! Але, без сумніву, запам'яталася нашим мандрівникам! Бажаємо, щоб усі вони мали у житті можливість піднятися на The Vancouver Lookout знову!

Відвідуємо канадські ВНЗ, надихаємось у Vancouver Art Gallery та досліджуємо інший Торонто - Kensington Market та China Town!
Відвідуємо канадські ВНЗ, надихаємось у Vancouver Art Gallery та досліджуємо інший Торонто - Kensington Market та China Town!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні