+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Тиждень перший: пройшли тестування в школі та занурились у пригоди!

14.07.19
0

29 червня з аеропорту "Бориспіль" ми відправили одразу дві групи студентів із трьома керівниками. В Торонто (мовна школа ILAC) молодь полетіла під наглядом освітнього консультанта ОВЛ-стаді з Луцька Ольги Руденко, у Ванкувер — з освітнім консультантом з Києва Іриною Литвин (мовна школа ILAC) та з освітнім консультантом з Черкас Аллою Крещенко (VGC).

Переліт, враховуючи відстань та різницю в часі, важко назвати простим. Але для енергійних підлітків, яким вже важко було дочекатися моменту приземлення у чарівній Канаді, така подорож не є проблемою.

Українська молодь летить вчити англійську у Ванкувер

До речі, зверніть увагу на фото: ми презентували усім учасникам брендові футболки, тож вони навіть ззовні виглядали оптимістично, привертали увагу інших пасажирів та надавали їм приклад своєю життєрадісністю!

Вже зранку наші мандрівники розпочали знайомство з Торонто та Ванкувером: побували на оглядових екскурсіях та розібралися, як добиратися з дому до коледжів — і це вже перше досягнення!

Група в Торонто під час оглядової екскурсіїГрупа у Ванкувері під час оглядової екскурсії

Наступного дня відбувся важливий візит у мовні школи: після привітання студенти отримали доволі серйозне завдання — пройти тестування на рівень англійської! Спочатку діти прослухали невелику інструкцію, а потім перейшли до тесту, який складався з 2 частин. Перша частина тривала 25 хвилин та включала 40 тестових питань. Потім була перерва, щоб відновити сили: наші підлітки хоч і розумні та впевнені у своїх знаннях, але все одно трохи хвилювалися. :-)

Українська молодь під час навчання в мовній школі ILAC, ТоронтоУкраїнська молодь під час навчання в мовній школі ILAC, Торонто

Під час другої частини тесту потрібно було за 10 хвилин написати есе на одну з трьох тем на вибір. Оскільки можна було писати про подорож до Канади, проблем з вибором теми та нестачею інформації не було: підлітків все ще переповнювали позитивні емоції від подорожі й вони з радістю поділилися ними з викладачами!

       ОСЬ ТУТ МИ ЗБЕРІГАЄМО ЩОДЕННИКИ МИНУЛИХ ПОДОРОЖЕЙ УКРАЇНСЬКИХ ПІДЛІТКІВ З ОВЛ-СТАДІ!     

Наші студенти оцінили доброзичливу атмосферу в школі та той факт, що всі намагаються допомогти. Хоча, наприклад, в ILAC, як нам розповіли представники школи, як раз був найнасиченіший день за літо: разом з нами прибула 1000 нових учнів!

Українські студенти на прогулянці у Ванкувері; студенти веселятьсяПікнік в Торонто, студенти

Знайомство зі школами збіглося із величезним національним святом — Днем Канади! Тож після тестування усі групи приєдналися до святкування. Ванкуверська група відправилася до Canada place: тут на кожному кроці відбувалося якесь дійство, діти були вражені! "Крутий Ванкувер, щасливі люди, правильні цінності! Є чому вчитися", - зазначила наша Ірина Литвин.

Група в Торонто спочатку поїхала до озера та влаштувала там пікнік з активними іграми. Також гуляли по діловому центру Торонто та біля міської мерії, а потім пішли на фестиваль до Дня Канади!

Студенти в ТоронтоСтудентки в ТоронтоРозваги студентів на свіжому повітрі

Саме у такому графіку "до обіду навчання, а після — корисний відпочинок" й пройшов перший тиждень українських підлітків в Канаді.

Звичайно, вільний час й від занять, й від прогулянок/екскурсій у студентів теж є. Більш того, лише навчання є обов'язковою частиною програми, а от варіанти відпочинку можна обирати на свій смак. Можна разом відвідати Stanley Park, який є однією з головних туристичних визначних пам'яток Ванкувера! Між іншим, цей парк, розташований на півострові, на 10% більше, ніж площа Центрального Парку в Нью-Йорку! Тут дуже багато рослин, свіже морське повітря та безліч цікавинок! 

Стенлі парк, Ванкувер, Канада

А можна й розділитися та провести вечір, як кому хочеться. Частина групи в Торонто, наприклад, вже відвідала вечірку, яку влаштувала школа, а друга частина того ж вечора віддала перевагу арт-галереї AGO - Art Gallery of Ontario, бо саме в той день там був... безкоштовний вхід. :-) Тож хтось танцював та знайомився з однолітками-іноземцями, а хтось насолоджувався мистецтвом, розташованим на 45000 м² виставкової площі (ця Галерея — один з найбільших художніх музеїв в Північній Америці!) Дивилися роботи канадських та європейських художників (Рембрандта, Ван Гога, Клода Моне, Поля Гогена, Едгара Дега, Ренуара, Пікассо), а також милувалися скульптурами британця Генрі Мура.

Студенти у AGO - Art Gallery of OntarioСтуденти в AGO - Art Gallery of Ontario

Група у Ванкувері (теж не у повному складі) відвідала Gastown! Гастаун — це найстаріша частина Ванкувера, яка дозволяє зрозуміти та навіть побачити минуле цього міста: замість асфальту зустрічається цегла, ось милі будинки в англійському стилі, а там — всесвітньо відомий паровий годинник. Також тут дуже багато різних крамниць з роботами місцевих дизайнерів. Цей район є найпопулярнішим серед туристів. Нашим студентам він теж сподобався!

Гастаун, Ванкувер, годинник, студентиГастаун, Ванкувер, годинник, студентиГастаун, Ванкувер, студентки позують біля годинника

Вихідні, звичайно, студенти провели поза школами та родинами. Наприклад, група в Торонто поїхала до Ніагарського водоспаду: це була фантастична подорож, фантастичні враження! 

Українські студенти відвідали Ніагарський водоспад

       ЦІКАВО,   ЩО   БУЛО   ДАЛІ?   ЧИТАЙ   ПРО  ЦЕ  ТУТ!       

 

Тиждень перший: пройшли тестування в школі та занурились у пригоди!
Тиждень перший: пройшли тестування в школі та занурились у пригоди!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)