+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Навчання та розваги українців в Торонто та Ванкувері (тиждень шостий)

26.07.17
0

Онлайн-щоденник перебування студентів OWL в Канаді влітку-2017

(Про події першого тижня можна прочитати тут, другого - тут, третього - тут, четвертого - тут, п'ятого - тут)

Студенти з України з іноземними друзями освоюють Плейленд у ВанкуверіВіце-президент запросив вивчати виноробство

За насиченістю навчальними та розважальними подіями шостий тиждень не поступається всім попереднім. Більш того, його можна назвати найемоційнішим, тому що відразу дві групи студентів OWL завершили курси з вивчення англійської мови та, попрощавшись з Торонто і Ванкувером, полетіли додому, в Україну. Але до посадки в літак вони встигли так багато - просто неймовірно!

Група в Торонто навіть в останні дні канадських канікул не забула про головну мету свого перебування тут: вивчення англійської та знайомство з коледжами/університетами, в яких, за бажанням, можна отримати вищу освіту (або підвищити рівень вже наявної). Тому студенти відвідали один з провідних вишів провінції Онтаріо - Brock University.

Університет Брок в Онтаріо прийняв українських студентівУкраїнські та іноземні студенти в Торонто, Канада

Університет Брок розташований в місті Сент-Катарінс та має ім'я генерал-майора Айзека Брока, який загинув під час війни з США у 1812 році. Його останні слова «Вперед!» (англ. Push on!, лат. Surgite!) стали девізом університету. Головна особливість цього вишу в тому, що велика кількість програм надає студентам не тільки теоретичні, а й практичні знання. Завдяки цьому відсоток працевлаштування випускників університету становить 93%. Найсильнішими та популярними тут вважаються програми по бухгалтерії та бізнесу. Однак, оскільки університет розташований на території, де активно розвивається виноробство (і поруч з Ніагарським водоспадом), тут є навчальна програма по виноградарству та виноробству. Так що у нашої молоді є всі шанси стати бакалаврами-виноробами! Про це групі розповів віце-президент Brock University, який з радістю скористався можливістю поспілкуватися з українськими студентами!

Вид на бухту з парку Scarborough Bluffs, ТоронтоУкраїнські студенти в парку Scarborough Bluffs, Торонто

 

 

 

 

 

 

 

Ну а потім молодь ще раз погуляла по центру Торонто й попрощалася з Канадою в парку Scarborough Bluffs. Звичайно, відлітати нікому не хотілося. Але ж все в наших руках, включаючи нову поїздку в прекрасну Канаду!

Група студентів OWL на тлі ТоронтоСтуденти OWL в Торонто - вивчили англійську мову та повертаються в УкраїнуСтуденти OWL прощаються з мовною школою в Торонто

Обійми з ведмедем та «вампірське» озеро

Ванкуверська група студентів провела в Канаді на кілька днів більше, ніж колеги в Торонто. Тому їх перелік розважальних заходів радує ще більше!

Про парк розваг Playland говорять так: «Це справжній рай як для дорослого, так і для дитини. Відвідавши парк, ви обов'язково знайдете розвагу собі до душі!» Наші дорослі діти переконалися в справедливості цього висловлювання й ні в чому собі не відмовляли: обіймалися з ведмедями, каталися на слонах, лоскотали собі та оточуючим нерви на екстремальних атракціонах!

Студентка OWL обіймається з ведмедем в парку розваг, ВанкуверСтудентка OWL катається на слоні в Playland, ВанкуверСтудентка OWL катається на страусі в Playland, Ванкувер

До слова про екстрім: його нашій групі весь час замало! Тому студенти вирушили на картинг та влаштували міні-змагання. Ну а що: не тільки ж у вивченні англійської змагатися!

Студенти OWL в Ванкувері на картингу

Ще одне яскраве враження - фантастичний день на березі загадкового Сасамат Лейк, яке входить в число кращих озер Ванкувера для пляжного відпочинку! Цілий день молодь купалася, насолоджувалася сонцем та пейзажами. А найсміливіші з підлітків ризикнули прогулятися в хащах навколо озера! При тому, що саме в цьому лісі навколо озера Сасамат проходили зйомки романтично-фантастичного фільму про вампірів "Сутінки"!

Ще один пляжний день група провела в Porteau Cove Provincial Park. Оскільки в парк поїхали, здебільшого, хлопці (дівчата готувалися до від'їзду та присвятили час шопінгу, покупці сувенірів), то й розваги вийшли суто чоловічими.

Студенти купаються в озері Сасамат, ВанкуверДівчата-студентки біля озера Сасамат, ВанкуверДівчата-студентки загоряють на пляжі Сасамат Лейк, Ванкувер

До цього моменту хлопці вже цілком непогано вивчили традиції та творчість корінних народів Канади, тому влаштували специфічні для України змагання. Спочатку складали з каменів «вежі». Викладена кам'яна фігура в культурі інуїтів називається інуксук, та в перекладі означає «той, хто замінює людину». Такі кам'яні кладки використовувалися для вказівки дороги, повідомлення про небезпеку, позначення шанованого місця.

Студенти в Porteau Cove Provincial Park викладають інуксукСтуденти на березі Тихого океану будують пліт з колодІнуксук та студенти OWL в Porteau Cove Provincial Park

А потім хлопці перевіряли, наскільки реально дістатися в Канаду не літаком, а більш екзотичним, і при цьому бюджетним способом. Наприклад, вплав, використовуючи колоди! :-)

Студенти влаштували змагання по запливу на колодах в Тихому океаніКанада, узбережжя, пейзаж, природа

Підсумок цих ігор українських богатирів такий: перемогла дружба та любов до Канади! На цій позитивній міні-подорожі канадські канікули українських студентів влітку-2017 закінчилися! Група повернулася додому, і молодь вже почала сумувати за Канадою. Дорогі студенти, не сумуйте: прекрасна країна нікуди не дінеться та з радістю прийме вас знову!

Приїжджайте здобувати вищу освіту - і тоді канадські пригоди стануть вашою реальністю на найближчі 2-4 роки! OWL допоможе вибрати оптимальний виш та вступити до нього!

Можливо, зрештою вам настільки сподобається жити в Канаді, що ви задумаєтеся про переїзд на постійне місце проживання! І у вас це вийде! Адже еміграція в Канаду через освіту - це найнадійніший та комфортний варіант!

Дякуємо, що були з нами цим незабутнім літом-2017! :-)

Навчання та розваги українців в Торонто та Ванкувері (тиждень шостий)
Навчання та розваги українців в Торонто та Ванкувері (тиждень шостий)
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні