+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Переможці конкурсу OWL-study вирушили у подорож своєї мрії! (ФОТО)

10.06.17
0

Вночі 9 червня з аеропорту «Бориспіль» канадсько-українська організація OWL - Open World Learning відправила на навчання в Канаду 30 студентів! Серед них були 12 переможців конкурсу «Видатні українці Канади», які отримали можливість здійснити освітню подорож абсолютно безкоштовно, а також декілька півфіналістів.

Студенти OWL в аеропорту Бориспіль в очікуванні рейсу в КанадуБатьки хвилювалися більше, ніж діти

Молоді мандрівники та їх батьки й друзі почали збиратися вже о другій ночі. І вже за пару годин наша гомінка компанія повністю розбудила трохи сонний аеропорт: всі радісно знайомилися один з одним, щоб розділити хвилювання та надії, отримати впевненість, що все буде добре, що зв'язок через океан буде налаштований. Здавалося, що батьки нервували навіть більше, ніж підлітки. Хоча, їх можна зрозуміти — їм доведеться цілий місяць очікувати повернення своїх дітей.

Що стосується молоді, єдине, що їх турбувало — довгий переліт. Бо вони вже були в передчутті нових вражень, знайомств та позитивних пригод, які вже підготували для них Канада та керівництво канадського офісу OWL. До речі, і студенти, і батьки зізнавалися, що наявність підтримки за океаном у вигляді співробітників нашої компанії їх заспокоює: важливо знати, що є до кого звернутися з будь-яким питанням у будь-який час. (До речі, ця підтримка зіграла вирішальну роль під час подорожі та пригод, у які потрапили наші мандрівники. Але про це ми розповімо окремо, нашому онлайн-щоденнику).

З України - в Канаду!Цікаво, що переможці нашого конкурсу трохи відрізнялися на загальному фоні великої групи студентів та батьків. Окрім задоволення в їх очах було щось таке, що ми не змогли розшифрувати самостійно. Все з'ясувалося під час спілкування: вони досі не вірили, що все відбувається насправді, що в далеку Канаду можна потрапити ось так просто — через творче змагання!

Подорож як подарунок на день народження!

Наприклад, Анна Малишева зізналася:

- Повірю, що все по-справжньому, лише коли вже прилетимо в Канаду! Про конкурс я дізналася випадково та вирішила спробувати, хоча всі друзі казали, що виграти буде нереально, що переможці відомі заздалегідь. Але спочатку я увійшла в півфінал, а потім мені зателефонували з OWL та повідомили, що я стала одним з переможців! Це було дуже круто! До того ж, саме сьогодні, коли ми починаємо подорож, я святкую день народження! Тобто все це для мене — як неочікуваний подарунок! Нарешті я зможу покращити своє знання англійської мови!

Назарій Держило відправився в Канаду завдяки OWLАнглійська — заради держави

Назарій Держило про конкурс дізнався у відділі соціального захисту поранених на Майдані. Рішення про участь було прийнято миттєво: хлопець підготував відео та просто чекав на результат:

- Звичайно, я хотів перемогти, бо як це: жити — і не прагнути перемоги? Але, хоча і почував себе впевнено, все одно дуже зрадів, коли дізнався, що увійшов у фінал. Мої близькі також були щасливі за мене. Тато, коли проводжав, жартував: «Дивись, повернись!» Звісно, я повернуся, бо дуже переживаю за Україну та особисто намагаюся прискорити розвиток нашої держави. Розумію, що для цього мені потрібна якісна освіта. І ця поїздка стане гарним початком! Англійську я знаю погано, тож навчання буде для мене в пріоритеті. Відпочину, коли повернуся додому!

Конкурс став окремим маленьким життям

Дмитро Березницький в подальшому житті бачить себе в Україні, але професійну освіту мріє отримати в Канаді або в США. Тож багато уваги приділяє саморозвитку, щоб наблизитися до мети:

- У мене було велике бажання знайти для себе якесь корисне та цікаве заняття на літо. Тому, коли знайшов умови конкурсу від OWL та дізнався, якою буде нагорода у разі перемоги, почав готувати відео. А потім все так закрутилося — здається, за час проведення конкурсу ми всі прожили окреме маленьке життя: всі ці хвилювання, спілкування, очікування результатів. Безумовно, це важливий та цікавий досвід! Мені знадобився деякий час на те, що освідомити: я виграв поїздку в Канаду! Я ще раз переконався що мій принцип — якщо щось робиш, то роби це якісно — є вірним та результативним!

Сергій Дубовик та Дмитро Березницький їдуть в Канаду з OWLЗраділи навіть в університеті!

Сергій Дубовик був впевнений, що конкурс від OWL буде чесним та прозорим:

- Мабуть, тому, що в моєму університеті я не стикаюся з корупцією, в мене дійсно не було сумнівів. Я більше хвилювався, як моя робота виглядає у порівнянні з відео інших учасників. Про перемогу я дізнався після однієї з лекцій в університеті: це було неочікувано та приємно. Але коли зрозумів, що мова йде про поїздку в Канаду — замислився, що ж робити з сесією. На щастя, в університеті підтримали мою радість та дозволили здати сесію за індивідуальним графіком. Чим буду займатися в Канаді — більше відпочивати або навчатися — залежить від розкладу занять. Але я люблю вчитися, тому с задоволенням використаю можливість поліпшити рівень англійської мови!

Студенти OWL в аэропорту БориспільЗвичайно, всі наші переможці дякували за підтримку своїм батькам. Але робили це не тому, що так потрібно чи через свою ввічливість. Виявляється, більшість з фіналістів ніколи б і не дізналися про конкурс або не наважилися брати в ньому — як би не батьки. Тож команда OWL теж вдячна вам, шановні родичі, за знайомство та допомогу! Бажаємо вам терпіння дочекатися повернення своїх мандрівників! А мандрівникам бажаємо лише позитивних вражень!

Про те, що відбувалося далі, читайте тут

Переможці конкурсу OWL-study вирушили у подорож своєї мрії! (ФОТО)
Переможці конкурсу OWL-study вирушили у подорож своєї мрії! (ФОТО)
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні