+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Знайомство з переможцями конкурсу "Видатні Українці Канади"

3.05.17
0

Переможці всеукраїнського конкурсу ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ КАНАДИ: знайомтесь ближче!

Іра Дідич, с.Стрільче, Івано-Франківська область
Герой конкурсної історії – Люба Гой (
Відео учасника)

Іра Дідич- Я живу в невеличкому селі Стрільче Івано-Франківської області. Вчуся в 11 класі в Городенківській гімназії імені Антона Крушельницького. Брала участь в різних етапах олімпіад і займала призові місця з географії, екології, математики, інформатики. Поринала в мистецтво на літературних підліткових школах і в таборах фотографії та музики.

Я донька Героя Небесної Сотні. З ранніх років допомагала батькам в організаціях екологічних акцій, у волонтерській роботі, зокрема під час Революції Гідності та АТО.

Захоплююся туризмом (походи в гори, сплави по річках, туристичні табори та вишколи), подорожами (нові міста, нові країни), фотографіями, книгами (фентезі forever) та й, в принципі, будь-чим, що може прикрасити моє життя. Мрію стати прикладним лінгвістом. 

Назарій Держило, м.Львів
Герой конкурсної історії – Олег Антонишин (
Відео учасника)

- Так склалися життєві обставини, що саме на Майдані Незалежності у м. Києві 6 лютого 2014 року я отримав важке поранення внаслідок вибуху в Будинку Профспілок. Переданий невідомим пакет з надписом "Ліки", що вибухнув в руках мого побратима назавжди змінив моє життя. Я втратив одне око, отримав термічні опіки другого ока, відкриту черепно-мозкову травму, численні переломи кісток черепа та обличчя. На щастя, з Божої ласки та при допомозі добрих людей, я одужав. Майстерно проведені Олегом Антонишиним реконструкції та пластики повернули мені обличчя, що вселило мені твердий намір міцно стати на ноги та добитися успіху, не дивлячись на травми.   На даний момент я - студент 3-го курсу Національного університету «Львівська політехніка". Після завершення навчання  я хотів би продовжити освіту за кордоном – освоювати інноваційну та перспективну технологію видобутку сланцевого газу, оскільки вважаю, що це – вірний шлях до позбавлення України «газової залежності» від Росії у майбутньому, і, відповідно, до здобуття фактичної економічної та політичної незалежності нашої держави.  Раніше я не дуже задумувався про майбутнє, але тепер розумію, що для досягнення успіху необхідні знання та досвід, для здобуття яких належить прикласти чимало зусиль. Відповідно, вивчення англійської мови  дозволить мені зреалізувати плани на перспективу – стати висококваліфікованим фахівцем у видобутку сланцевого газу та у цій сфері бути корисним своїй державі.

Марія Калайда, м.Ужгород
Герой конкурсної історії – Василь Єленяк (Відео учасника)

Марія Калайда - Мене звати Марія, мені 18, і я  думаю, що у світі все надзвичайно просто. Коли ти хочеш, щоб стало трохи більше доброти, то, йдучи вулицею, усміхаєшся і стараєшся нагодувати маленького чотириногого   друга. Коли хочеш, щоб стало хоч трошки більше любові  - даруєш її діткам, які за своє життя її ще, можливо, ніколи не відчули. Коли хочеш більше світла — вкручуєш лампочку в під'їзді, на відсутність якої всі так довго нарікають. Коли приходять думки, що світ втрачає надзвичайно талановиту особу — з ранку до вечора граєш на різних музичних інструментах, перечитуєш домашню бібліотеку і  мимоволі засипаєш кухню борошном, готуючи черговий тортовий шедевр. Коли хочеш, щоб твоя Україна стала кращою, щоб сучасна економічна ситуація змінилася — ти вступаєш на економіста, а коли вже й у всьому світі лад навести прагнеш — треба на спеціаліста з міжнародного бізнесу. Я живу за принципом, що світ починається з мене, і я можу його змінити.

Любомир Харович, м.Львів Любомир Харович
Герой конкурсної історії – Лео Мол (Відео учасника)

- Привіт, мене звати Любомир. Мені 15 років і я зі Львова. Я веселий, активний, комунікабельний та кмітливий.

Навчаюсь у 9 класі в гімназії ЛНВК ім. Василя Симоненка. Беру активну участь у волонтерських організаціях, адже це важливо у моєму житті. Моє хобі — гра на фортепіано та гітарі. Вже шостий рік відвідую музичну школу за спеціальністю - вокал. Для мене життєво важлива цитата є: "Не важливо скільки днів у твоєму житті. Важливо скільки життя у твоїх днях".

Настя Камінська, м.Київ
Герой конкурсної історії -  Петро Яцик (Відео учасника)

Анастасія Камінська- Що б розповісти про себе? Моя мама завжди каже, що мене всюди повно. Я ж називаю це багатогранністю. Люблю пізнавати все нове.  Намагаюся чим більше побачити, дізнатися і  навчитися, щоб пізніше не шкодувати за втраченими можливостями. Найбільше моє захоплення – література, коли починаю читати  нову книгу, відірвати мене від неї майже неможливо. Та й сама пробувала перо - писала вірші, коротенькі прозові твори. Із задоволенням декламую вірші, часто беру участь в аматорських театральних дійствах.  Люблю творчу роботу. Також працюю з дітьми як аніматор, займаюся цим уже  сім років. Часто куховарю разом з мамою, вважаю  українські страви  окремим видом мистецтва. Напередодні Великодня захопилася розписом писанок. Намагаюся частіше подорожувати Україною, щоразу відкриваю для себе щось нове. Кожна місцевість має свій колорит, розмаїття звичаїв та обрядів. Співаю у молодіжному хорі, від бабусі знаю багато старовинних українських пісень. Люблю гори, щороку підніматися на Говерлу – сімейна традиція. У вільну хвилинку цікавлюся новинами медицини, практикуюся в наданні першої медичної допомоги, вважаю це надважливим умінням для кожної людини.

Важливою частиною мого життя стало навчання на факультеті психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тут я здобуваю не тільки фах, але й маю надзвичайно багато можливостей для розвитку і широкий простір для громадської роботи.

Дмитрій Березницький, Харків
Герой конкурсної історії – Пилип Коновал (Відео учасника)

Дмитрій Березніцький- Я народився у невеличкому селі на Хмельниччині. Мої прадіди й прабабусі, діди та бабусі, а також мої батьки родом із села Чотирбоки та ближніх населених пунктів. Зараз навчаюся у місті Харків — на другому курсі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Найбільше мене цікавить тематика парламентаризму, прав людини та історії.Також постійно намагаюся вдосконалювати рівень моєї англійської. Цікавлюся сучасними новинками у сфері технологій — особливо космічних, — бо вважаю, що космічна індустрія вже незабаром стане невіддільною частиною нашого життя. Слідкую за літературними новинками. Особливо цікавими для мене є книги про стартапи, розвиток власної справи та інновації. Люблю National Geographic та The Economist, бо вони дають можливість постійно розширювати кругозір. Моя велика ідея полягає у тому, щоби завдяки своєму фаху і роботі змінювати життя людей та українського суспільства на краще. Впевнений, що усе вдасться!

Анна Малишева, м.Київ
Герой конкурсної історії – Іван Огієнко (Відео учасника)

Анна Малишева- Привіт! Мене звати Анна і мені 20 років. Я студентка 3-го курсу Київського національного університету культури і мистецтв. Народилася в місті Києві, де живу й до тепер. Маю досить велику сім’ю: 4 братів та чудових батьків. Ще з малих літ батьки прагнули всебічного розвитку своїх дітей, тому приділяли велику увагу навчанню, спорту та музиці, за що їм безмежно вдячна! В дитинстві 6 років займалася художньою гімнастикою, співала в дитячому хорі. Музика й надалі супроводжує мене по життю. Наразі, співаю в християнському молодіжному хорі, викладаю в недільній школі. З 14 років булла частиною команди лялькового театру, з якою почала відвідувати школи, дитячі будинки. Саме тоді я зрозуміла, що хотіла б ще більше часу приділяти дітям позбавленим батьківської любові, дарувати їм свою любов! Познайомившись з командою молоді благодійної організації «Надія для сиріт», вже протягом декількох років відвідую дитячі будинки різних міст України. Саме служіння дітям робить мене по-справжньому щасливою.

Олександр Хабайлюк, м.Івано-Франківськ
Олександр Хабайлюк
Герой конкурсної історії – Іван Пилипів (Відео учасника)

''Залишатися тим, ким ти є насправді'' - це те, що насправді для мене важливо, це те, що мене надихає і робить по-справжньому щасливим. Мені дуже хочеться відчувати свою присутність в цьому світі, саме тому я намагаюся не лише брати, але й віддавати! Іншими словами: волонтерство - це невіддільна частина мого життя. Мені подобається аналізувати, досліджувати та створювати щось нове. Окрім того, захоплююся архітектурою та українським фольклором. Якщо б я опинився в раю, то хотів би проектувати там будинки, слухаючи при цьому українські народні пісні.

Катерина Стародубець, м.Херсон
Катерина Стародубець
Герой конкурсної історії – Альберт Бандура (Відео учасника)

- Я навчаюся в «Херсонській Загальноосвітній школі-інтернаті ім. Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної ради. Також навчаюся у дитячій музичній школі №1— займаюся співами та граю на фортепіано. Раніше хотіла займатись цією справою професійно, але згодом змінила свою думку, і тепер це просто моє хобі. Також останнім часом я всіляко намагаюсь вивчити англійську мову, бо це знадобиться мені для вступу до вищого навчального закладу та для майбутньої професії, адже я мрію стати перекладачем, або мати свою готельну чи ресторанну справу.

Олена Скалянська, м.Суми
Олена Скалянська
Герой конкурсної історії – Олександр Романко (Відео учасника)

- Мене звати Олена мені 19. В минулому була студенткою Одеського національного економічного університету, а зараз навчаюсь у Вроцлавській політехніці і працюю над освітнім проектом в Сумському державному університеті. Вільний час присвячую волонтерським проектам в дитячих будинках, школах-інтернатах та громадських організаціях. Серед них: збір комп'ютерів для дитячих будинків Сумської області, організація дитячих свят, створення food bank для потребуючої верстви населення, проведення екологічних проектів, координування освітніх ініціатив. Захоплюсь подорожами, походами в гори, малюванням та вивченням іноземних мов.

Анна Прокопчук, Рівне
Герой конкурсної історії – Пітер Дмитрук (Відео учасника)

Анна Прокопчук- Я проживаю в західній Україні, у невеликому місті Рівне. Освіту здобула у Волинському  університеті, за спеціальністю - викладач англійської та німецької мов, також вивчала комп'ютерну графіку та дизайн у приватній академії. Дуже люблю творчість і креатив. Найкращий подарунок для мене - хендмейд, тому завжди роблю вітальні листівки та різноманітні сюрпризи для друзів. До того ж, маю хобі - розмальовую прикраси, зокрема кулони. Дуже люблю читати: полюбляю творчість Джека Лондона, Джона Фаулза, а світ Гаррі Поттера для мене є найзахопливішим. Обожнюю музику, вона займає особливе місце у моєму житті: супроводжує всюди, кожного дня. А найбільша моя пристрасть - це подорожі! Незабутнє те відчуття, коли прокидаєшся вранці, виходиш з намету, а ти - серед дикої природи Карпат.

Сергій Дубовик, м.Львів
Герой конкурсної історії – Любомир Романків (Відео учасника)

Сергій Дубовик

- Я студент-другокурсник Програми комп'ютерних наук Українського Католицького Університету. За час навчання в УКУ брав участь у Всеукраїнській олімпіаді ACM ICPC, на якій разом із командою посів III місце серед нетехнічних ВНЗ, зайняв 2 місце на хакатоні SpinOff Hack з системою для покращення буккросингу. Крім того, я захоплююсь гірським туризмом та астрономією. А ще в мене є 3-річна сестра, завдяки якій мої дні проходять значно веселіше.

 

Роботи ВСІХ учасників конкурсу можна подивитися тут

Про подорож переможців конкурсу "Видатні Українці Канади" у Ванкувер читайте тут!

Знайомство з переможцями конкурсу "Видатні Українці Канади"
Знайомство з переможцями конкурсу "Видатні Українці Канади"
Оцінка: 
Середнє: 3.7 (6 голосів)