+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

ІММІГРАЦІЯ В КАНАДУ ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ

обучение-в-канаде

Це дуже надійний спосіб імміграції в Канаду, неодноразово перевірений студентами OWL! Спробуй і ти!

Посилання на статтю про імміграційний досвід студентки Мар'яниНа першому місці - фінансове питання 

Єдине, що може перешкодити вам в реалізації плану «Імміграція в Канаду через навчання» - це фінансове питання. Вчитися в Канаді - дорого. Власне, як і в будь-який інший розвиненій країні. Адже вам потрібно буде мати кошти не тільки для оплати послуг навчального закладу, а й для оренди житла, харчування та нормального життя в цілому.

Звичайно, витрати можна коригувати. Наприклад, навчання в менш популярних північних провінціях може коштувати майже в два рази дешевше, ніж в таких привабливих, як Британська Колумбія або Онтаріо.

Стаття про українця, який іммігрував в КанадуЩе у кожного студента є шанс в нагороду за відмінне навчання та активну участь в житті коледжу або університету отримати стипендію. Її розмір залежить від навчального закладу: отриманих коштів може вистачити на оплату одного семестру або всього періоду навчання.

Допоможе поліпшити фінансовий стан й можливість підробляти у вільний від навчання час.

Однак на всі ці можливості ви зможете розраховувати тільки коли станете студентом канадського вишу. А до цього вам доведеться оплатити навчання і довести свою фінансову спроможність - щоб вас в принципі пустили в країну.

Необхідна сума для отримання освіти в Канаді щороку змінюється. І багато в чому залежить від основної статті витрат - вартості навчання в обраному вами виші, яка коливається від 10 тисяч канадських доларів (коледжі) до 20 тисяч (університети). Плюс мінімум 1 тисяча канадських доларів на місяць на проживання.

Про вік, рівень мови та строки навчання

Якщо вам вдалося вирішити фінансове питання заради поїздки на навчання до Канади - то ми вас вітаємо: імміграція практично у вас «в кишені». Тому що всі інші фактори не мають такого глобального значення. Обговоримо ці нюанси.

Вік 

Здобути вищу або професійну освіту в Канаді можуть як випускники шкіл, так і люди, які вже мають спеціальність та досвід роботи, але бажають поліпшити знання, щоб в перспективі жити й працювати в Канаді. Тобто вік потенційних студентів може бути як 18 років, так і 40+.

Знання англійської/французької мови 

Якщо ви не володієте англійською або французькою мовою (Канада двомовна країна), то вчитися вам буде, м'яко кажучи, важко. Адже потрібно якось розуміти викладача. Тому, якщо зі знанням мови зовсім все погано, ми пропонуємо спочатку відправитися в Канаду на мовні курси від компанії OWL. А ось низький рівень володіння англійською/французькою вже не є проблемою: мовні курси ви можете відвідувати після основних лекцій у виші.

Термін навчання 

Ми рекомендуємо обирати дворічні навчальні програми. Можна вчитися і довше - все залежить від ваших фінансових можливостей, а ось менше - не варто. Якщо ви вчитеся два роки та більше, то після закінчення вишу автоматично отримаєте робочу візу строком на три роки. Тобто, у вас буде достатньо часу, щоб повністю адаптуватися в Канаді, знайти хорошу роботу та зайнятися всіма імміграційними питаннями. Між іншим, деякі навчальні заклади як бонус до своїх програм пропонують оплачувану практику, а також оформлення статусу постійного мешканця.

імміграція в КанадуНавчання допомагає «вкоренитися»

Спосіб іммігрувати в Канаду через освіту досить привабливий ще й тому, що:

  • за час навчання ваш рівень знання англійської або французької мови значно покращиться. Це, звичайно, значно полегшить вашу подальшу адаптацію в країні;
  • ви отримаєте канадський диплом (який, до речі, котирується в усьому світі, тобто з ним для вас відкрита не тільки Канада). Ваша освіта та спеціальність будуть відповідати вимогам канадських роботодавців, що значно спростить пошук хорошої роботи;
  • у вас з'являться нові друзі й професійні зв'язки, ви звикнете до способу життя і традицій, за час навчання Канада стане для вас рідною країною. Такий же, як і для мільйонів інших іммігрантів.

Інші подробиці імміграції в Канаду через освіту читайте тут!

Більш детальну інформацію про іміграційні програми для міжнародних студентів, випускників канадських вишів, читайте на сайті канадського уряду Citizenship and Immigration Canada