+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Про діяльність O.W.L. Open World Learning Society

ПРО НАС/FOR PARTNERS

Щороку сотні тисяч міжнародних студентів зі всього світу приїздять в країну кленового листка, країну з найбільш якісними освітніми програмами. Команда канадської освітньої громадської організації O.W.L. Open World Learning Society (створена 7 травня 2012 року у Ванкувері) допомагає всім, хто бажає, реалізувати мрії та плани, пов’язані з отриманням освіти в Канаді. Це й можливості навчання в середній школі, й навчання в канадських вишах, а також покращення рівня академічної англійської мови з метою вступу до ВНЗ або заради вдосконалення професійної англійської з метою розширення бізнесу.  Працівники та волонтери O.W.L. мали змогу навчатися і працювати в різних країнах світу і саме наш досвід є надзвичайно корисним в процесі академічного консалтингу. Ми надаємо безкоштовні консультації та підбираємо програми навчання згідно з потребами ринку праці, адже міжнародні студенти, отримавши право на навчання, отримують автоматично і право на роботу, а це допомагає здобути унікальний професійний досвід в Канаді.

Наша діяльність також спрямована на підтримку благодійних освітніх проектів і це саме те, що дозволяє нам зробити свій внесок у створення можливостей для тих, хто за браком коштів немає доступу до високоякісного освітнього продукту. А це створення і стипендіального фонду і підтримка дітей та дорослих з обмеженими можливостями в реалізації  освітніх цілей.

Ми переконані, що саме через освіту можна змінювати на краще, як свій внутрішній світ, так і світ довкола нас.

Дякуємо, що завітали на наш сайт! Ми будемо раді допомогти вам перетворити вашу мрію в реальність. Звертайтесь за порадою до мудрої СОВИ!

FOR PARTNERS

Every year hundreds of thousands of international students from around the globe come to Canada. O.W.L. Open World Learning Society is Canadian educational NGO that helps all who wish to realize dreams and plans related to education in the maple leaf country. This is the opportunity to study in middle or high school, college or university, or simply language school. Members of O.W.L. team had the opportunity to study and work in different countries across the world and that’s why our academic and professional international experience is extremely useful when we provide free academic and career advising for our clients.

We also raise money and support charitable educational projects and this is what allows us to contribute to the creation of opportunities for those who for lack of funds do not have access to high-quality educational product. We provide scholarships and support children and adults with disabilities in reaching their educational goals.

We are convinced that through education we can change the world within us and the world around us for better.

Thank you for visiting our site! We will be happy to partner with you. Please leave your inquiry here or send us your request to office@owl-study.com