+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

НАВЧАННЯ В КАНАДІ

обучение в Канаде

Освіта в Канаді — в школі, коледжі, університеті; англійська в Канаді для дітей та дорослих під час канікул та протягом року — це OWL-study! З ОВЛ-стаді легко все — навіть іммігрувати в Канаду через навчання!

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В КАНАДІ

Канадська освіта відповідає найвищим світовим стандартам. Сертифікати та дипломи місцевих шкіл, коледжів, інститутів та університетів визнаються в усьому світі та становлять серйозну конкуренцію відповідним випускним документам Америки, Австралії та Великобританії.

Анітрохи не поступаючись за якістю і рівнем репутації Канадські освітні установи часто виграють у вартості програм і курсів, пропонуючи більш доступні ціни та пропозиції.

Будучи країною іммігрантів, Канада активно розвиває систему оцінки сертифікатів і дипломів, отриманих в інших країнах, в тому числі в тих, де англійська не є першою мовою. Це часто дозволяє іноземним студентам зарахувати деякі предмети, вивчені на Батьківщині, і тим самим наблизити свій випускний день.

ПЕРСПЕКТИВИ НАВЧАННЯ В КАНАДІ

Програми мовних курсів націлені на найрізноманітніші результати, від підготовки до здачі мовних тестів (IELTS, TOEFL та інших) до вступу до вищих навчальних закладів. Сертифікати багатьох мовних шкіл приймаються навчальними закладами замість вступних іспитів з англійської мови.

Отримання шкільного атестату в Канаді (High School Diploma) дозволяє подати документи на вступ до будь-якого вишу країни на підставі пройдених предметів. Ви також можете вступати до канадського вишу на основі диплому бакалавру із вашої країни.

Навчання в Канаді по одній з програм вищої та професійної освіти дозволять Вам набути навичок і знань, які шукають потенційні роботодавці. Навчальні заклади дуже тісно працюють з місцевими індустріями. Крім того, у випускників є можливість отримати місцевий досвід роботи з відкритого дозволу на роботу випускника (post-graduate work permit) і надалі іммігрувати по одній з федеральних або провінційних програм.

НАВЧАННЯ В КАНАДІ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Кількість іноземних студентів, які прибувають в Канаду, зростає щорічно. Навчатись в Канаді престижно і перспективно. Вибір освітніх установ величезний, ще більший вибір навчальних програм. І часом не так-то просто розібратися з подібним асортиментом, а тим більше в освітній системі, яка істотно відрізняється від знайомої і звичної в країнах СНД. Будучи офіційними представниками ряду державних навчальних закладів, а також акредитованих приватних вишів Канади, ми будемо раді допомогти вам підшукати навчальну програму відповідно до ваших очікувань і фінансових можливостей, пояснимо особливості канадської системи освіти і допоможемо підготувати пакет документів для вступу. І більш того, абсолютно безкоштовно ми супроводжуємо вас від першої консультаціїї до отримання листа про зарахування з навчального закладу.

Ми також із задоволенням допомагаємо нашим студентам адаптуватися до нового середовища.

На ваш вибір ми пропонуємо повний спектр освітніх програм і курсів, починаючи з побудови мовної бази і закінчуючи корпоративними бізнес програмами, середню та вищу освіту, а також оплачувані і неоплачувані стажування, курси та тренінги з підвищення кваліфікації в окремих галузях.

Довірте своє навчання в Канаді нам! Ми не просто знаємо, як працює канадська система освіти, ми пройшли через неї самі.