+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Літні та зимові канікули

Корисні канікули для дітей, підлітків, старшокласників, студентів: вивчайте англійську на уроках та під час відпочинку - і вже через місяць рівень володіння англійською або французькою помітно зросте!

  • Каталог
  • Фільтр

Вчимо англійську в Канаді під час канікул: результативно, безпечно та весело!

Дівчата студентки на байдарці, мальовниче озеро в Канаді, провінція АльбертаДосить складно для кожного з батьків зважитися відправити свою дитину в чужу країну, за тисячі кілометрів, де немає жодної знайомої душі. Але, як кажуть суворі англійці, хочеш допомогти голодуючому - дай йому вудку, а не рибу! Хочете забезпечити своїй дитині гідне майбутнє - дайте йому відповідну освіту, думайте про його розвиток, а не про свої переживання, і починайте діяти!

З досвіду спілкування з клієнтами, ми, команда O.W.L. Open World Learning, знаємо, чого зазвичай бояться батьки, які вперше відправляють дитину у віці 13-17 років на мовні курси в період канікул (зимових, весняних, літніх - у нас є програми на будь-який час року). І впевнено говоримо вам:

... щоб загубитися - потрібно дуже постаратися!

Звичайно ж, після прильоту в Канаду вашу дитину зустрінуть відповідальні дорослі і привезуть туди, де вона буде жити під час канікул - в приймаючу сім'ю. Так що заблукати в аеропорту їй точно не вдасться. Ті ж відповідальні дорослі - куратори або «тимчасові батьки», пояснять всі нюанси безпечного і комфортного пересування по місту: маршрути, розклад та інші подробиці. Навіть якщо ваше чадо спробує заблукати - завжди знайдеться до кого звернутися за допомогою. Пам'ятайте, що Канада - країна іммігрантів, а Ванкувер і Торонто - самі мультинаціональні міста цієї країни. Сюди щорічно приїжджають вчитися, іммігрують тисячі людей з різних куточків світу, так що взаємодопомога тут дуже розвинена. До того ж, не будемо забувати про численні українські громади! Загалом, підтримка молодому мандрівникові гарантована з усіх боків!

Так вчаться студенти в Ванкувері...ображати дітей просто нікому!

Якщо ваша дитина знає елементарні правила безпеки і застосовує їх на практиці - ні їй в Канаді, ні вам, що очікують її повернення додому, в Україну, боятися немає чого. Канада вже другий десяток років вважається найбезпечнішою країною в світі з найнижчим рівнем злочинності. Так що ображати дітей тут просто нікому! Глузувань через погану англійську теж не варто побоюватися: по-перше, як ми вже говорили, навколо багато приїжджих, які теж тільки вчать мову, і допомагають один одному подолати мовний бар'єр, по-друге, місцеве населення з повагою ставиться до іноземців, які долають тисячі кілометрів заради знань.

...приймаюча сім'я стане другою домівкою!

Канадські школи ретельно відбирають сім'ї, в яких проживають діти під час навчання. До того ж, співробітники OWL також контролюють це питання. Тому будьте впевнені, що дорослі, які взяли на себе турботу про вашу дитину - невипадкові перехожі. А досвідчені «тимчасові батьки», які зацікавлені в тому, щоб ваш спадкоємець був щасливий, добре їв, відмінно навчався, чудово відпочивав. В основному, в таких сім'ях є свої діти, які допомагають новим друзям максимально швидко акліматизуватися і відчувати себе чи не родичем! А це дає додаткову можливість практикувати англійську з носіями мови. Важлива перевага проживання дітей у сім'ї, а не в шкільній резиденції в тому, що «тимчасові батьки» беруть на себе побутові питання: і одяг виперуть, і простежать, щоб сніданок був з'їдений, і в школу проведуть, і ланч з собою запакують. Ну і, звичайно, забезпечать розваги у вільний час!

У самому неймовірному випадку, якщо вашій дитині раптом щось не сподобається, приймаючу сім'ю можна поміняти. Але в нашій практиці таких випадків не було.

Студенти на свіжому повітрі біля коледжу...вчитися буде цікаво та комфортно!

Навчальна програма в мовній школі на час канікул розроблена так, щоб діти змогли і англійську покращити, і добре відпочити. Однак, навчання все-таки стоїть на першому місці. Тому в перший же день в мовній школі учні проходять тестування, яке допомагає визначити рівень мови. Після цього дітей розподіляють по групам в залежності від рівня знання мови, щоб кожна дитина отримала свій максимум знань за короткий період канікул.

Заняття (в середньому це 25-30 уроків на тиждень) проходять в першій половині дня. А потім отримані знання діти використовують для спілкування з однолітками під час обіду, на заходах і екскурсіях. Так що нова інформація засвоюється моментально! В цьому і полягає головна перевага мовних курсів під час канікул в мовному середовищі: підвищення рівня англійської максимально ефективно за короткий проміжок часу.

Крім професійних педагогів у мовних школах є спеціальні співробітники, до яких діти можуть звернутися рідною мовою при виникненні будь-яких питань або проблем. Програма також передбачає екскурсії в канадські коледжі та університети, після відвідування яких, як правило, появляється мотивація до навчання і до вибору майбутньої професії.

...і відпочити встигне теж!

Розважальна програма займає весь  час, який залишився після навчання: післяобідні години, вечори, вихідні. По-перше, це захоплюючі екскурсії, під час яких можна побачити знаменитий Ніагарський водоспад, побувати в космічному центрі «MacMillan», подивитися на акул у Ванкуверському океанаріумі. По-друге, активний відпочинок: взимку можна кататися на лижах і сноубордах з гірських схилів, грати в футбол, теніс, займатися плаванням в критих павільйонах, а влітку - відправитися в вечірній круїз на теплоході по озеру Онтаріо, відвідати парк розваг Wonderland, що поєднує аквапарк і величезну кількість атракціонів, поплавати на каное. Плюс нескінченні заходи і свята, які школи проводять для своїх учнів. Ох, ще й «тимчасові батьки» не відстають: показують пам'ятки, влаштовують сімейні мультикультурні вечірки. Відпочинок точно вийде незабутнім!

Залишилися ще які-небудь сумніви або питання, через які ви раніше не наважувалися подарувати своїй дитині незабутні та корисні канікули? Зателефонуйте в Open World Learning, і ми розповімо, чому ці сумніви безпідставні!