ЛІТНІ КАНІКУЛИ-2018: програма для підлітків «Англійська мова + Вибір професії» від Коледжу FANSHAWE!

Вже п'ятий рік Коледж Fanshawe запрошує підлітків з усього світу стати учасниками літньої програми «Англійська мова + Вибір професії». OWL пропонує українським старшокласникам також спробувати такий захопливий та корисний варіант закордонних канікул влітку-2018!

Коледж Fanshawe запрошує міжнародних студентів на літню програму-2018Курс «Англійська мова + Вибір професії» орієнтований на студентів у віці від 14 до 17 років. Крім інтенсивних занять англійською та спілкування в англомовному середовищі, молодь отримує знайомство з Канадою і чудесним «лісовим містом» Лондоном. Також студенти дізнаються про один з кращих коледжів Канади (в програмі - спілкування з викладачами вишу, відвідування аудиторій і лабораторій, лекцій та майстер-класів). І, що найважливіше, курс дає можливість вибрати свою майбутню професію і зрозуміти свої кар'єрні перспективи в Канаді! Адже, крім вступу у Fanshawe, старшокласникам будуть запропоновані інші програми післяшкільного навчання, включаючи ступені бакалавра в канадських університетах, таких як Західний університет, Університет Торонто та Університет Оттави.

Але головна перевага курсу «Англійська мова + Вибір професії» в тому, що він реально працює! У 2017 році 4 студенти з України вступили в Fanshawe на програми післяшкільної освіти відразу під час літньої програми!

Студенти літньої програми канадського коледжу Fanshawe

Дати проведення програми

24 червня -15 липня або

22 липня - 12 серпня 2018 р.

Тривалість - 3 тижні.

Навчальний процес

Вивчення англійської мови - 15 годин на тиждень. Заняття проводять викладачі Fanshawe, які допоможуть студентам розвинути навички в граматиці, читанні та написанні, навчать сприймати англійську мову і говорити, вдосконалять вимову. На час програми студентів забезпечать необхідними навчальними матеріалами.

Крім вивчення англійської літній курс передбачає участь студентів в лекціях та майстер-класах від професіоналів з різних сфер, а також інші заходи, які допоможуть визначитися у виборі професії! Це означає, що у підлітка є всі шанси навчатися у виші саме тій спеціальності, яка йому цікава!

Важливо знати! Інститут англійської мови в Коледжі Fanshawe, який є автором програми «Англійська мова як іноземна (ESL)», акредитований Асоціацією «Languages ​​Canada».

Відпочинок та розваги

Коледж Fanshawe розробив програму денних заходів та екскурсій у вихідні: студенти відвідають найвідоміші місця в Канаді, включаючи Торонто, Ніагарський водоспад, Великі озера, а також побачать місцеві визначні пам'ятки: розважальний центр Budweiser Gardens, Музей Лондона, Великий театр, гору Боулер, заповідник Феншо, парк Спрінгбенк, парк Вікторія, ринок Ковент-Гарден.

Пам'ятки канадського Лондона Victoria-ParkКуди їхати?

Коледж Fanshawe розташований в одному з наймальовничіших канадських міст - в Лондоні, який ще називають «лісовим містом». Населення Лондона з передмістями складає близько 500 000 чоловік. Це безпечне місто, орієнтоване на студентів, яке може запропонувати теж саме, що і великі міста.

Fanshawe є шостим найбільшим коледжем в Канаді, тут навчається 21 000 студентів, включаючи 2 500 студентів-іноземців з 70 країн світу. Fanshawe пропонує понад 230 сертифікатів, дипломів та програм у сфері вищої освіти, а високий рівень освіти краще за слова демонструє 90% працевлаштування студентів після закінчення навчання!

Ми пропонуємо два варіанти розміщення

В гуртожитку. Це апартаменти, що включають:

 • Гуртожиток для студентів в коледжі Fanshaweчотири окремі спальні з двоспальним ліжком в кожній;
 • дві ванні кімнати;
 • бездротовий Інтернет;
 • вітальню з телевізором, диваном і кріслами;
 • міні-кухню з холодильником, мікрохвильовою піччю;
 • місця загального користування (кімнати відпочинку з більярдними столами, столами для пінг-понгу та телевізорами; кімнати для занять; пральні);
 • послугу прибирання.

Варіант житла для студентів в канадському місті ЛондонВ родині. Обравши цей варіант розміщення, студент порине в атмосферу справжнього канадського життя! Для цього наші співробітники підібрали ряд сімей, які будуть раді вітати молодь у своєму домі. Багато з наших сімей мають багаторічний досвід розміщення міжнародних студентів і зроблять все можливе, щоб забезпечити сприятливі умови. Студентам гарантовані:

 • особиста спальня;
 • 3-разове харчування;
 • доступ в Інтернет;
 • пральня.

Вартість програми

 • 3-тижнева програма з проживанням в сім'ї - 3300 доларів;
 • 3-тижнева програма з проживанням в гуртожитку - 3600 доларів;
 • + візові та консульські збори (335 CAD)

Встигніть скористатися пропозицією «Раннє бронювання» до 2 березня 2018 року та отримати знижку!

Пам'ятки канадського Лондона London St.-Peters-Cathedral-BasilicaУ вартість включено:

навчання англійській мові ESL (3 тижні);

навчальні матеріали;

заходи та поїздки в другій половині дня;

екскурсії у вихідні;

проживання в гуртожитку/проживання в сім'ї;

3-разове харчування;

проїзний квиток на автобус по місту Лондон;

медична страховка;

трансфер з аеропорту;

послуги опікуна.

Хочете приєднатися до програми? Зателефонуйте або напишіть нам!

Є питання? Ось наші контакти!

Нагадуємо, що Open World Learning безкоштовно консультує, а також надає підтримку в підготовці документів, отриманні візи та організації поїздки!

Зразок розкладу літніх курсів «ESL + Програма вибору професії»:

Зразок розкладу занять на три тижні

ЛІТНІ КАНІКУЛИ-2018: програма для підлітків «Англійська мова + Вибір професії» від Коледжу FANSHAWE!
ЛІТНІ КАНІКУЛИ-2018: програма для підлітків «Англійська мова + Вибір професії» від Коледжу FANSHAWE!
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)

Коментарі відсутні