ЛІТО-2018 В КАНАДІ: корисний відпочинок, який змінює світогляд молоді та відкриває нові горизонти!

Запрошення українських підлітків та студентів у Ванкувер або Торонто на літні канікулярні програми «Англійська +» вже є доброю традицією канадської освітньої громадської організації O.W.L. Open World Learning Society. Влітку-2018 ми знову пропонуємо відпочивати з користю!

Українські студенти у вишиванках в Торонто, КанадаПроте, щоб урізноманітнити щорічну програму (деякі студенти майже кожні канікули проводять з O.W.L.!), ми додали ще більше екскурсій, неймовірних пригод та активного відпочинку!

При цьому заняття англійською скорочувати не стали: надати молоді можливість вивчити або покращити найпопулярнішу іноземну мову є головною метою нашої освітньої подорожі в чудову Канаду. Тим, заради чого все це взагалі було придумано!

Отже, ми запрошуємо старшокласників (від 14 років) та студентів на навчально-розважальний відпочинок у Ванкувер (6 тижнів) або в Торонто (4 тижні).

У нас вже є групи на такі дати (ви ще можете приєднатися!):

Ванкувер: виліт з Києва 15.06, повернення 16.07 або 28.07 (тривалість перебування - за бажанням учасника);
Торонто (1 група): виліт зі Львова 16.06, повернення 16.07;
Торонто (2 група): виліт з Києва 14.07, повернення 11.08 або 25.08 (тривалість перебування - за бажанням учасника). 

Студенти під час літнього відпочинку в КанадіДокладніше про програму

Як студенти вчать англійську?

За цей напрямок програми відповідають сертифіковані мовні школи, які є багаторічними партнерами O.W.L.

Викладачі використовують сучасні методики, багато часу присвячують кожному з учнів, намагаються за короткий термін отримати максимальний результат згідно з побажаннями студентів:

 

англійська мова для щоденного спілкування;

англійська для бізнесу;

підготовка до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, GMAT, Cambridge FCE, CAE.

Інтенсивність занять англійською відповідає обраному напрямку; заняття займають 20-25 годин в тиждень.

Студенти в мовній школі ILACСтудентка та викладач Canadian CollegeСтуденти в канадській мовній школі

Засвоєнню нового матеріалу сприяє перебування студентів в англомовному середовищі, можливість постійного спілкування з англомовними однолітками. До того ж, кожен відчуває підтримку від товаришів по навчанню, які самі тільки вчаться, та дорослих, які з повагою ставляться до бажання молоді покращити свої мовні навички.

Відпочинок: насичений та активний!

Ми можемо дуже довго розповідати про всі численні екскурсії містом та найвідомішими місцями, зустрічі з цікавими людьми, відвідини найпопулярніших вищих навчальних закладів (студентами яких можна стати), прогулянки в горах, купання в океані або в озері посеред лісу, барбекю, візити в океанаріум, парк розваг, до Ніагарського водоспаду і про інші варіанти корисного відпочинку наших студентів під час перебування в Канаді. Докладніше ви можете прочитати про все в онлайн-щоденнику про літні канікули-2017.

Канада, студенти на відпочивають на березі океануКанада, літній відпочинок, студенти та host-батькиКанада, студенти розважаються в океані
Якщо коротко, то графік корисних розваг та активностей такий, що витримати його можуть тільки самі студенти (в їх віці шквал нової інформації та позитивних емоцій лише на користь, тому вони в шаленому захваті від всіх наших пропозицій) та підготовлені дорослі :-)

Студенти в ТоронтоПроживання та харчування

Учасникам канікулярних програм ми пропонуємо дуже комфортний варіант розміщення: в канадських сім'ях. Це родини, з якими O.W.L. співпрацює вже не перший рік, тож з приводу їх репутації можна не турбуватися. Зазвичай між канадськими батьками (деякі з них є переселенцями з України) та українськими студентами швидко встановлюються добрі відносини. Нагадаємо, що ці дорослі вже мають величезний досвід спілкування з міжнародними студентами, тож знають, як знайти спільну мову та забезпечити комфорт своїм тимчасовим дітям.

Тому питання з харчуванням (голодних дітей тут не буває), пранням та іншими побутовими речами вирішуються автоматично - так, щоб студентам було зручно та приємно. Зрозуміло, що молодь теж повинна докладати деяких зусиль та поважати традиції чужої родини.

...Кожного року, коли українські студенти повертаються додому, їх проводжають канадські батьки. Без сліз та обіцянок побачитися знову не обходиться. Для нас таке сумне прощання є найкращим доказом того, що дітям в цих родинах було по-родинному затишно та комфортно!

Студенти під час барбекюСтуденти в Канаді на барбекю

А що з приводу безпеки?

Кожну групу української молоді супроводжує керівник, який допомагає студентам з усіх питань - і під час навчання, і під час відпочинку. Він постійно знаходиться поряд та перебуває на зв'язку навіть вночі. Взагалі, у молоді мінімум можливостей знайти для себе неприємності (навіть, якщо захочуть знайти)! В першу половину дня тривають заняття в мовній школі (діти під наглядом викладачів), у вільний час групу всюди супроводжує керівник, а також канадські батьки, в чиїх родинах мешкають студенти: вони з радістю займаються організацією дозвілля молоді!

Щодо країни в цілому - Канада вже багато років має репутацію найбезпечнішої країни та щороку посідає перші місця у відповідних рейтингах.

Вартість програми

4 тижні - 2700 американських доларів, 6 тижнів - 3500 американських доларів.

Аванс (із загальної суми) - $400. Ця сума покриває реєстрацію в мовній школі, консульський збір, підготовку та подачу документів на візу.

Канада, студенти в Торонто на канікулахУ вартість входить:

 • навчання
 • реєстраційний внесок
 • пошук житла
 • проживання з 3-разовим харчуванням
 • трансфер
 • супровід керівника
 • візовий супровід
 • безкоштовні екскурсії
 • канадська медична страховка

Додатково оплачуються:

 • переліт (800-1000$)
 • проїзний у Ванкувері на 1 місяць - 60 доларів, проїзний в Торонто на 1 місяць - від 116 до 140 доларів.
 • платні екскурсії.

Також батькам необхідно забезпечити кишенькові витрати (на додаткові розваги, канадські сувеніри та інше): в середньому вони становлять 300-400$.

Радимо поквапитися з рішенням про освітню подорож в Канаду, щоб зарезервувати місце в групі та встигнути оформити документи!

Якщо у вас залишилися запитання - ви можете зателефонувати нам, написати листа або завітати у будь-який офіс на території України або в Канаді! Всі консультації безкоштовні (і перша, і друга, і третя :-) Ми не беремо додаткові комісії!  Чекаємо на вас!

ЛІТО-2018 В КАНАДІ: корисний відпочинок, який змінює світогляд молоді та відкриває нові горизонти!
ЛІТО-2018 В КАНАДІ: корисний відпочинок, який змінює світогляд молоді та відкриває нові горизонти!
Оцінка: 
Середнє: 5 (5 голосів)
11.03.18 в 18:26

Добрий день! Нас цікавить літній табір на 2018, на які дати планується 6 тижнева програма? І куди в Ванкувер чи в Tоронто?

21.03.18 в 12:31

Вітаємо! У нас вже є групи на такі дати (ви ще можете приєднатися!):

Ванкувер: виліт з Києва 15.06, повернення 16.07 або 28.07 (тривалість перебування - за бажанням учасника);

Торонто (1 група): виліт зі Львова 16.06, повернення 16.07.

Торонто (2 група): виліт з Києва 16.07, повернення 11.08 або 24.08 (тривалість перебування - за бажанням учасника).

Приєднуйтеся до нас у Фейсбуці, щоб оперативно отримувати відповіді https://www.facebook.com/OWLOpenWorldLearning Дякуємо! :-)

20.03.18 в 8:33

Цікавить на які дати планується 6 недільна програма

21.03.18 в 12:32

Вітаємо! У нас вже є групи на такі дати (ви ще можете приєднатися!):

Ванкувер: виліт з Києва 15.06, повернення 16.07 або 28.07 (тривалість перебування - за бажанням учасника);

Торонто (1 група): виліт зі Львова 16.06, повернення 16.07.

Торонто (2 група): виліт з Києва 16.07, повернення 11.08 або 24.08 (тривалість перебування - за бажанням учасника).

Приєднуйтеся до нас у Фейсбуці, щоб оперативно отримувати відповіді https://www.facebook.com/OWLOpenWorldLearning Дякуємо! :-)

2.04.18 в 23:19

Як зареєструвати сина для відпочинку у канаді.