ЗИМА-2020 з VGC, Ванкувер: багато занять англійською, багато крутих зимових розваг! Пакети "Платинум" та "Стандарт"!

Любі підлітки та батьки! OWL-study презентує нову Зимову Програму від канадського навчального закладу VGC! Пропонуємо провести в Канаді увесь січень та зробити перший місяць року сповненим чудовими спогадами!

VGC - давній партнер OWL-study, має високий рейтинг у міжнародних студентів та наших студентів зокрема! Показово, що багато підлітків відвідували під час канікул й інші мовні школи також. Та рекомендували саме VGC як мовну школу, яка максимально допомагає реалізувати мету корисного відпочинку — суттєве покращення англійської!

     ДРУЗІ! ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕРІЇ БЕЗКОШТОВНИХ ОСВІТНІХ ЗАХОДІВ ВІД OWL-STUDY ТА КАНАДСЬКИХ ВНЗ! РОЗКЛАД ДИВІТЬСЯ ТУТ !      

Програма зимових канікул в Канаді-2020

Ванкувер взимку: чи буде тепло та весело?

По-перше, нудьгувати буде ніколи, адже ми їдемо, перш за все, вдосконалювати англійську! Більша частина групи, як правило, складається зі старшокласників, які планують ставати студентами закордонних ВНЗ, в тому числі, канадських. Тому цілодобові розваги ми навіть не пропонуємо! Програма акцентована на навчання. Але час на відпочинок теж запланований, щоб підлітки мали можливість й розслабитися, й знайти нових друзів, й попрактикувати мову під час спілкування, наприклад, з лижним інструктором :-)

Про погоду

Клімат Ванкувера обумовлений його унікальним географічним положенням: місто з трьох сторін оточує океан, а з четвертої від континентальних вітрів його захищають Скелясті Гори (Rocky Mountains). Острів Ванкувер захищає місто Ванкувер від океанічного вітру та штормів. Океан пом'якшує клімат Ванкувера теплою Північно-Тихоокеанською течією: вона бере початок біля берегів Тайваню, омиває Японію та несе свої теплі води до берегів Канади. Всі ці фактори створюють умови для мікроклімату Ванкувера, який вважається другим за теплотою містом (після Вікторії) в Канаді.

Сніг взимку — явище надзвичайно рідкісне, а ось дощі у зимовий період можуть навіть набриднути. Але ванкуверські дощі досить стримані, без вітру. Через це ванкуверці дуже рідко користуються парасольками. Максимум — одягають капюшон. А ще, завдяки системі каналізації, калюжі не заважають під час прогулянок.

Середня температура в січні коливається в районі 3-7 градусів за Цельсієм. Тому взимку на набережній можна робити фото під пальмами, а під час відвідування парків відчути себе у тропічному лісі.

Щоб забезпечити дітям зимовий настрій та реалізувати круті зимові розваги, які є в програмі, заплановане відвідування гірськолижних курортів у горах, на яких повно снігу! Взагалі, Британська Колумбія є одним з кращих місць у світі для любителів лиж та сноуборду.

Про одяг

Взимку не завадить водонепроникний одяг, також можна використовувати засоби для створення водовідштовхувального ефекту. Куртки та жилети, виготовлені з мікрофліса, популярні серед місцевих о цій порі року. Можна взяти й парасольку — ви ж поки не ванкуверці :-)

Звичайно, під час розваг у горах будуть актуальні рукавички, а також шапка та шарф.

Про інші важливі подробиці Зимових Канікул-2020 у Ванкувері дізнавайтеся в освітніх консультантів OWL-study! Контакти ТУТ!

 

 

 

ЗИМА-2020 з VGC, Ванкувер: багато занять англійською, багато крутих зимових розваг! Пакети "Платинум" та "Стандарт"!
ЗИМА-2020 з VGC, Ванкувер: багато занять англійською, багато крутих зимових розваг! Пакети "Платинум" та "Стандарт"!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні