+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Нова пропозиція навчального сезону 2017/2018 Англійська для фахівців з відвідуванням канадських компаній!

Програма з вивчення англійської мови від OWL-study розрахована на клієнтів, які  бажають вивчити/покращити англійську заради професійної діяльності. Крім занять англійською вам надається можливість вивчення досвіду канадських компаній (згідно з вашими професійними інтересами).

Студенти в Канаді вчать професійну англійськуВік

В програму з вивчення англійської для професійної діяльності запрошуємо фахівців в галузі IT, фінансів, охорони здоров’я, громадського сектору, освіти, права та інших професій від 20 років та старші.

Розташування мовних шкіл

Вчити англійську OWL пропонує там, де ви відчуєте себе максимально зануреними в мовне середовище: в багатонаселених містах Торонто та Ванкувер. Тут ви будете почуватися максимально комфортно, тому що більшість місцевих мешканців колись також приїхали сюди вчити англійську: зараз вони з повагою та розумінням ставляться до іноземців, які йдуть їх шляхом. А в мовних школах Торонто та Ванкувера працюють найдосвідченіші вчителі - цей аргумент гарантує ваш мовний успіх! До того ж, саме в цих містах зосереджено неймовірна кількість різних компаній та підприємств — більш, ніж достатньо місць, де можна вивчати канадський професійний досвід.

Що саме пропонуємо

Оскільки головна ціль всіх, хто обирає саме цю програму - максимально підвищити рівень англійської за короткий термін, увагу робимо на інтенсивних заняттях (30-37 годин в тиждень). Також робимо акцент на професійну лексику, термінологію тощо. Попри інтенсивне навчання у вас залишиться час на культурну та розважальну програму!

Цікава особливість: Програма розпочинається з кожного понеділка протягом року. Тобто розпочати вчити англійську в Канаді ви можете почати тоді, коли вам зручно або необхідно.

Викладач та студентка на курсах англійської для фахівців в Канаді

Що включено

Вартість навчання та реєстрація в мовній школі, проживання та харчування, вивчення досвіду за професійними інтересами в канадських компаніях, консульський збір, підготовка та подача документів на візу, медична страховка.

Термін подачі заявок

Просимо звернути увагу на цей пункт! Подати заявку необхідно мінімум за два місяці до орієнтовного початку навчання.

Завдаток - $400. Ця сума покриває реєстрацію в мовній школі, консульський збір, підготовку та подачу документів на візу.

Про інші варіанти мовних курсів в Канаді читайте тут!

Якщо ви вперше на сайті компанії OWL-Open World Learning, обов'язково завітайте до розділу "Освітні проекти" та переконайтеся, що ми вміємо організовувати освітні подорожі! Подробиці про пригоди студентів під час вивчення англійської в Канаді влітку-2017 читайте тут.

Відгуки студентів можна побачити тут.

Зателефонуйте до нас - й отримайте відповіді на всі питання стосовно мовних курсів в Канаді від менеджерів OWL!

Нова пропозиція навчального сезону 2017/2018 Англійська для фахівців з відвідуванням канадських компаній!
Нова пропозиція навчального сезону 2017/2018 Англійська для фахівців з відвідуванням канадських компаній!
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)