+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Міжнародні онлайн курси від ESC

ESC - Визнаний провайдер англомовної освіти

Карантин з користю: обирайте свій варіант мовних курсів з Канади! 

ESC - це приватна акредитована школа англійської мови в Торонто (Канада), яка була заснована ще в 1999 році. Співробітники ESC роблять все можливе, щоб створити цінний і незабутній досвід для своїх студентів.

Мета ESC - допомогти міжнародним студентам розвинути не лише вільне володіння англійською мовою, а і впевненість у досягненні успіху в особистих, академічних та професійних цілях. Це досягається за рахунок апробованої  методики навчання,  щирої та відданої турботи з боку викладачів, які розуміють потреби іноземних студентів.

Загальна інформація про онлайн курси

ESC пропонує три рівні інтенсивності та варіативні програми. Онлайн навчання відбувається на відео платформі ZOOM в режимі реального часу з канадськими викладачами та студентами з різних куточків світу.

Детальніше про програми

Загальна англійська

Ця програма призначена для всіх - від початкового до вищого рівнів знання англійської мови, і це найкращий спосіб для початку навчання.

  • Вивчіть основи граматики англійської мови

  • Станьте більш точним під час розмови та письма

  • Здобувайте вільне володіння та впевненість

 

Підготовка до IELTS / TOEFL екзаменів

Програми підготовки надають прикладні знання по всім чотирьом частинам екзаменів: слухання (listening), розмова (speaking), читання (reading) та письмо (writing).

Студенти вивчають поради та стратегії складання тестів, які допоможуть їм досягти необхідних балів.

 

Фокус на письмі

Ця програма надасть вам можливість удосконалити свою грамматику, збагатити словарний запас та навчить різним технікам та стилю письма. На додаток до цих практичних цілей, ця програма покаже, як налаштувати себе на правильний спосіб мислення, як писати, як планувати написання текстів, а також як реалізувати стратегії редагування та перевірки.

 

Підготовка до UCTP 

University College Transfer Program (UCTP) - це академічна англійська програма призначена для людей, які мають мету навчатись в університеті чи коледжі у США та Канаді. 

Програма підготовки до USTP охоплює фундаментальні навички, які необхідні для вступу та досягнення успіху на програмі UCTP та у будь-якому навчальній середовищі.

 

Медична англійська

Ця програма спеціально для тих, хто працює або планує працювати в англомовному середовищі в сфері охорони здоров’я. Лікарі, медсестри, лаборанти та інші медичні працівники отримують перевагу від вивчення загальної англійської мови, спеціальної медичної термінології та лексики, практичних навичок спілкування, необхідних для роботи.

 

Академічна Pathway програма

Це всеосяжна 60-тижнева програма, яка була спеціально розроблена для студентів з початковим рівнем знання  англійської мови для підготовки їх до отримання вищої освіти в Канаді.

 

USTP program 

Це програма просунутого  рівня, яка зосереджена на наданні студентам академічних навичок та підвищенні англійської мови і забезпечують впевненість у досягненні успіху при навчанні в університеті чи коледжі. 

Всі, хто закінчив цю програму мають право вступати у партнерських навчальні заклади компанії ESC по внутрішньому тесту, без здачі міжнародних іспитів IELTS/TOEFL.

Зателефонуйте нам та ми з радістю розповімо вам ще більше цікавого!

Міжнародні онлайн курси від ESC
Міжнародні онлайн курси від ESC
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)