+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Сімейні програми з вивчення англійської як "репетиція" імміграції в Канаду

Ідеальне рішення для сімей, які планують іммігрувати в Канаду! Програма надає чудову можливість вивчити/покращити англійську мову дітям та батькам, а також допомагає переконатися, чи готові ви до такого кроку, як переїзд в Канаду?

Молода сім'я, еміграція в Канаду Кому буде цікаво

До участі в програмі запрошуємо родини з дітьми від 6 років. Діти навчатимуться в дитячих групах з викладачами-професіоналами, які вміють зацікавити навіть наймолодших студентів, дорослі - в дорослих групах з не менш досвідченими вчителями та цікавою програмою.

Розташування мовних шкіл

Для навчання та проживання ви можете обрати або Ванкувер, або Торонто. Яке саме місто найбільше підходить вашій родині можна дізнатися під час безкоштовних консультацій в офісах OWL.

Що саме пропонуємо

Кожного представника сім'ї буде зараховано до класу в мовній школі згідно з його рівнем володіння іноземною мовою. Але жити, проводити вільний час та насолоджуватися усіма приємними особливостями Канади родина буде разом!

Ця мовна програма може стати вашою "репетицією" остаточного переїзду в Канаду. Під час подорожей країною ви зможете зрозуміти, де саме в Канаді хочеться розпочати нове життя; під час роботи у вільний від навчання час дорослим вдасться налагодити корисні зв'язки, а у дітей буде можливість завести нових друзів серед молодого покоління канадців.

Цікава особливість: Програма розпочинається з кожного понеділка протягом року!

Що включено

Вартість навчання та реєстрація в мовній школі, консульський збір, підготовка та подача документів на візу, медична страховка.

Додатково оплачуються проживання, харчування, платні екскурсії із запропонованого списку за вибором сім'ї.

Батьки та діти вчать англійську в КанадіТермін подачі заявок

Просимо звернути увагу на цей пункт! Подати заявку необхідно мінімум за два місяці до орієнтовного початку навчання.

Завдаток - $400 за кожного члена сім'ї. Ця сума покриває реєстрацію в мовній школі, консульський збір, підготовку та подачу документів на візу.

Про інші варіанти мовних курсів в Канаді читайте тут!

Якщо ви вперше на сайті компанії OWL-Open World Learning, обов'язково завітайте до розділу "Освітні проекти" та переконайтеся, що ми справді вміємо організовувати освітні подорожі! Подробиці про пригоди студентів під час вивчення англійської в Канаді влітку-2017 читайте тут.

Відгуки студентів можна побачити тут.

Зателефонуйте до нас - й отримайте відповіді на всі питання стосовно мовних курсів в Канаді від менеджерів OWL!

Сімейні програми з вивчення англійської як "репетиція" імміграції в Канаду
Сімейні програми з вивчення англійської як "репетиція" імміграції в Канаду
Оцінка: 
Середнє: 5 (3 голосів)